26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Lost Ark nie zwiększy pojemności serwerów Europy Centralnej • Eurogamer.net

Lost Ark nie zwiększy pojemności serwerów Europy Centralnej • Eurogamer.net

Aktualizacja 22.02.22: Firma Amazon Games zareagowała na rozczarowanie graczy pojemnością serwera Lost Ark.

W oświadczeniu przesłanym do Eurogamer potwierdził, że serwer Europe Central nie odnotuje zwiększenia przepustowości, ale nowo wybudowany serwer Europe West zmniejsza przeciążenie. Poniżej oświadczenie w całości:

„Lost Ark jest bardziej popularny niż się spodziewaliśmy, rozrastając się do 800 000 jednoczesnych graczy w 17 minut i 1,3 miliona w 24 godziny. To równowaga we wprowadzaniu wspaniałych gier na nowe terytoria – nowy wzrost popytu może również przynieść niewiarygodne wyzwania. ” ze względu na złożoność systemów, które muszą ze sobą współpracować, zwiększenie pojemności w centrum danych „Europe Central” nie jest opcją. Zamiast tego Smilegate i Amazon Games nawiązały współpracę, aby wdrożyć nowe centrum danych dla europejskich graczy w ciągu zaledwie pięciu dni – „Europa Zachodnia” — aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie regionalne.Dla dalszego wyjaśnienia, terminy „region Europy Środkowej” i „region Europy Zachodniej” są nazwami konkretnych centrów danych i nie odnoszą się do regionu geograficznego Europy Środkowej.

„Od otwarcia cztery dni temu nowe centrum danych” Region Europy Zachodniej” mieści obecnie prawie 20 procent naszych europejskich graczy i rośnie z każdym dniem. Wiemy, że czas oczekiwania jest bardzo frustrujący dla naszych graczy i jesteśmy zachęcani aby zobaczyć, że nowe centrum danych odniosło sukces. Już zmniejszamy maksymalne kolejki o 48 procent. Uważnie monitorujemy tę liczbę, jednocześnie stale pracując nad skróceniem czasu oczekiwania.

Oryginalna historia 2/21/22: Lost Ark nie zwiększy już pojemności środkowoeuropejskiego serwera.

Europejscy gracze nowego MMO ARPG musieli zmierzyć się z długim czasem oczekiwania od jego premiery.

w Nowy wpis na bloguZespół tworzący grę przyznał, że wystąpiły problemy, ale podkreślił, że nic nie mogą zrobić.

„Wiemy, że gracze wciąż stoją w długich kolejkach w Europie” – wyjaśnił post na blogu. „Europa Środkowa ma dużą pojemność i niestety nie ma możliwości zwiększenia liczby graczy na całym świecie w Europie Środkowej. Nie jest możliwe dodanie większej liczby serwerów w oparciu o złożoność wszystkich systemów, które muszą ze sobą współpracować”.

READ  PS5 Czarny piątek: Walmart ma już dostępne konsole PS5

ten Utworzono serwer Europy Zachodniej Aby obliczyć popularność gry. Jednak obecnie nie ma funkcji transferu serwerów, co oznacza, że ​​ten nowy serwer jest tylko opcją dla nowych graczy lub tych, którzy chcą stracić swoje postępy.

W poście na blogu czytamy: „Zdecydowanie wysłuchaliśmy prośby o przeniesienie serwera i dokładnie sprawdziliśmy nasze opcje”. „Ta natychmiastowa funkcja nie istnieje obecnie w Lost Ark. Ta usługa została właśnie wdrożona w Korei i jest cotygodniowym procesem wsadowym, który wymaga konserwacji. Nie obsługuje również funkcji międzyregionalnych. Więc niestety nie jest w tym momencie realna opcja dla wersji zachodniej – ale my nie spoczniemy, dopóki nie wyczerpiemy wszystkich opcji.”

Trwają również prace nad kolejnymi ulepszeniami.

W weekend przeprowadzono konserwację serwerów Europe Central, aby poprawić kompatybilność, co jest ważną funkcją, z którą wielu miało problemy.

Ta treść jest hostowana na zewnętrznej platformie, która wyświetli ją tylko wtedy, gdy zaakceptujesz pliki cookie do targetowania. Włącz pliki cookie, aby je wyświetlić.

Czat ze spamem sprzedawców złota zostanie zablokowany, ponieważ zespół pracuje nad ulepszeniem narzędzi do moderowania w grze. Wprowadzono również zmiany mające na celu zapobieganie nieuczciwym zakupom, w tym system śledzenia legalności konta gracza i limity dziennych zakupów dla każdego konta.

Wreszcie, priorytetem są ciągłe poprawki błędów dopasowania i problemów ze stabilnością sklepu.

„Dziękujemy za cierpliwość, gdy pracujemy nad rozwiązaniem problemów z oknem uruchamiania. Wasze opinie i raporty o problemach są bardzo pomocne i mile widziane, ponieważ nadal pracujemy nad tym, aby Lost Ark był jak najlepszy”.

READ  Dzisiaj nauczyłem się sztuczki iPhone'a, aby szybko wybrać wiele elementów

Lost Ark, darmowa gra MMO od Smilegate i wprowadzona na Zachód przez Amazon Games, okazała się niezwykle popularna w pierwszych tygodniach dzięki Drugi najwyższy szczyt w historii na Steam.