19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ogłoszono datę premiery Minecraft Super Smash Bros.  Ultimate amio, Minecraft Steve i Alex amiibo z opóźnieniem

Ogłoszono datę premiery Minecraft Super Smash Bros. Ultimate amio, Minecraft Steve i Alex amiibo z opóźnieniem

Nintendo ogłosiło, że Min Min Super Smash Bros. Ultimate amiibo zostanie wydane 29 kwietnia 2022 roku. Na nieszczęście fanów Minecrafta, Nintendo podzieliło się również informacją, że Steve i Alex amiibo zostało przesunięte z wiosny 2022 na „później w 2022”.

Nintendo ujawniło dziś wiadomości Świergot, Bohaterka Arms, Min Min, otrzymała również krótki film pokazujący jej ostateczny projekt Amiibo. W przypadku Steve’a i Alexa Nintendo powiedziało, że „z powodu opóźnień logistycznych i produkcyjnych termin wydania został niestety przesunięty na później, w 2022 roku”.

Po uruchomieniu Minecraft Steve & Alex amiibo, myśliwce DLC Super Smash Bros. Jedynymi superumiejętnościami, które pozostały w grze, są Sephiroth, Pyra, Mythra, Kazuya i Sora. Potwierdzono, że pierwsza czwórka dostanie amiibo, ale żadne oficjalne słowo nie zostało podane na temat Sory.

Mówiąc o Sorze, bohater Kingdom Hearts był ostatnią postacią wydaną dla Super Smash Bros. Najwyższy. Tak więc, zakładając, że Sora dostanie amiibo, będzie także ostatnim z serii postaci w grze.

W naszej recenzji Min Min w Super Smash Bros. Ostatecznym, powiedzieliśmy, że jest to „w jednej części Dhalsim, w jednej części Trener Pokemonów i jedna z najbardziej ekscytujących (choć trudnych w użyciu) koncepcji dla postaci Smash do tej pory”.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z komentarzami Masahiro Sakurai na temat kontynuacji „No Plans” Smash Bros. I co było częścią ostatniej aktualizacji Ultimate Fighting Scale.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.