15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pokémon Go Inbound z misji Ultra Space, misji badawczych i nagród

Pokémon Go Inbound z misji Ultra Space, misji badawczych i nagród

Pochodzi z Ultra Przestrzeni to nasze wydarzenie rozgrzewkowe przed tegoroczną imprezą Go Fest Global w Pokemon Go.

Jak sama nazwa wskazuje, w tym wydarzeniu Pokémon Go Super Potwory po raz kolejny atakują pięciogwiazdkowe rajdy. Te potwory będą się zmieniać każdego dnia, więc koniecznie spójrz Pochodzi ze stołu rajdowego Ultra Space Aby wiedzieć, kiedy pojawi się każda Ultra Bestia.

Rywalizując w rajdach, będziesz mógł także awansować Pochodzi z czasowej misji badawczej w nadprzestrzeni Co daje również szansę na spotkanie Ultra Bestii. Masz nawet szansę spotkać ekskluzywne w regionie Ultra Bestie!

Na tej stronie:

Oglądaj, jak walczymy z Guzzlordem – jednym z potężnych potworów w Pokémon GoObejrzyj na YouTube

Zadanie „Przybycie z ultraprzestrzennych badań czasowych” w Pokémon Go

Tymczasowe zadanie badawcze od Ultra Space jest dostępne dla wszystkich graczy Pokémon Go i dla Ciebie Do soboty 13 lipca 2024 r. do godziny 10:00 (czasu lokalnego).

Zdecydowanie zalecamy poświęcenie czasu na ukończenie tego Zadania Badawczego, ponieważ da ci ono szansę na złapanie wszystkich Ultra Potworów, z wyjątkiem Poipola i Naganadela, które zostały do ​​tej pory wypuszczone w Pokémon Go. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, komu brakuje super potwora w swojej kolekcji lub chce zdobyć więcej cukierków dla konkretnego potwora. Zwłaszcza jeśli brakuje Ci regionalnych superpotworów, ponieważ wszystkie pojawiają się w poniższej misji i w przeciwieństwie do najazdów nie mogą uciec.


Celesteelę i inne regionalne potwory można zdobyć w ramach tego zadania.

Oto etap zadania Ultra Space Timed Research i nagrody w Pokémon Go. Uważaj na spoilery, ale już to zrobiłem, prawda?

„Z badań nadprzestrzeni” Krok 1 z 1

 • Wygraj 2 najazdy – spotkaj Placefalona
 • Zwycięstwo w trzech rajdach – konfrontacja ze Stakataką
 • Wygraj 4 najazdy – Spotkaj Guzzlorda
 • Wygraj pięć rajdów – spotkaj Nihilego
 • Wygraj 6 rajdów – spotkaj Kartanę
 • Wygraj 7 rajdów – spotkanie z Celestellą
 • Wygraj 8 rajdów – spotkaj Xurkitree
 • Wygraj 9 rajdów – spotkaj Buzzwole’a
 • Wygraj 10 rajdów – spotkanie z Veromosą

Nagrody: 5 cukierków Buzzwole XL, 5 cukierków Pheromosa XL i 5 cukierków Xurkitree XL.


Nadszedł sezon Wspólnego Nieba! Obecnie Aquatic Paradise jest dostępny w Pokémon Go. Droga do Go Fest 2024: Global również się rozpoczęła od Inbound from Ultra Space! Nie zapomnij wypróbować Tras, Wymiany Prezentów i Zabawy Grupowej, polując na rzadkie Pokémony, walcząc w Lidze Bitewnej Go lub rywalizując w Pokazach PokéStop.


Pochodzi ze stołu rajdowego Ultra Space w Pokémon Go

Inbound from Ultra Space ma napięty harmonogram rajdów w Pokémon Go, więc pomyślałem, że najlepiej będzie poświęcić mu osobną sekcję, ponieważ każdy dzień reprezentuje inną Ultra Bestię w 5-gwiazdkowych rajdach. Zanim jednak przejdziemy do harmonogramu, jest kilka rzeczy, które musisz wiedzieć.

Po pierwsze, każdy dzień ma godzinę najazdu na specjalną Ultra Bestię pomiędzy 18:00 a 19:00 (czasu lokalnego) – jest to idealne rozwiązanie do walki w grupie najazdów ze znajomymi. Wtedy może się okazać, że po raz pierwszy złapiesz błyszczącego Buzzwole, Pheromosa lub Xurkitree!

Teraz Buzzwole i Pheromosa mają błyszczące kształty!

Wreszcie, wszystkie Ultra Potwory, które złapiesz podczas tych najazdów, będą miały specjalne tło. Te tła są podobne do tła z poprzednich wydarzeń Go Fest i pojawią się na stronie podsumowania Pokemonów, abyś mógł się nimi cieszyć. Należy pamiętać, że Ultra Bestie, na które upolowano w ramach powyższej misji badawczej, będą miały specjalne pochodzenie. NIE Mam takie tła.

Mając to już za sobą, przyjrzyjmy się harmonogramowi nalotów pochodzącemu z Ultra Space:


Twoje Xurkitree też może teraz lśnić!
 • poniedziałek 8 lipca -Guzzlord
 • wtorek, 9 lipca – Nic
 • Środa 10 lipca – Celestella na półkuli południowej i Kartana na półkuli północnej
 • Czwartek 11 lipca – Stakataka na półkuli wschodniej i Placephalon na półkuli zachodniej
 • Piątek 12 lipca – Buzzwole w Ameryce i na Grenlandii, Pheromosa w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Indiach, Xurkitree w regionie Azji i Pacyfiku

Pamiętaj – wszystkie potwory superregionalne są dostępne w ramach powyższej misji badawczej na czas. Złapanie ich podczas tych spotkań może zająć trochę czasu, ale w przeciwieństwie do najazdów, Pokémony nie mogą uciec ze spotkań w ramach misji. Z tego powodu zalecamy łapanie superpotworów terytorialnych z czasowej misji badawczej zamiast wydawania kart zdalnego najazdu.

Wszystko, co wiemy o wydarzeniu Inbound from Ultra Space w Pokémon Go

Odtworzony zostanie utwór przychodzący z Ultra Space Do soboty 13 lipca o godzinie 10:00 (czasu lokalnego) W Pokémon Go, więc pojawi się na czas przed Go Fest 2024: Global! To wydarzenie obejmuje dwie nagrody, które aktywują się w trakcie wydarzenia i wkrótce po nim, o czym musisz dowiedzieć się więcej.

Po pierwsze, wszyscy gracze, którzy osiągną poziom 31 lub wyższy, mają gwarancję otrzymania Candy XL od Pokemon Trading do niedzieli, 14 lipca, do godziny 23:59 (czasu lokalnego). Jeśli kupisz Go Fest 2024: Global, będziesz mógł dokonać sześciu specjalnych transakcji dziennie podczas wydarzenia, więc oprócz tego bonusu jest to doskonała okazja, aby zdobyć rzadkie Candy XL.

Drugi bonus dotyczy kart rajdów dystansowych i jest podzielony na dwie połowy. W pierwszej części liczba kart rajdów dystansowych, których możesz użyć dziennie, zostanie zwiększona do 20 do czwartku 11 lipca. W piątek 12 lipca rozpocznie się część 2, w której limit kart zdalnych zostanie całkowicie usunięty do niedzieli 14 lipca. Limit kart zdalnych prawdopodobnie powróci po zakończeniu Go Fest Global o godzinie 18:00 (czasu lokalnego). Jest to jednak doskonały czas, aby ponownie przeżyć dni świetności, kiedy nie było żadnych ograniczeń w zakresie kart rajdów dystansowych. Tęsknie za tymi dniami…


Źródło obrazu: Niantic

Jeśli kupiłeś już karnet Go Fest 2024: Global, możesz także cieszyć się dodatkowym zestawem nagród. Obejmuje to zmniejszoną odległość wylęgu jaj umieszczonych w inkubatorze do niedzieli, 14 lipca do 23:59 (czasu lokalnego), możliwość otwierania 40 prezentów dziennie, specjalną kolekcję jaj o długości 7 km i zwiększone szanse na połysk Pokémonów wyklutych z te jajka.

Ten prywatny biały basen o długości 7 km obejmuje:


Z tych specjalnych jaj o długości 7 km można wykluć się wyłącznie regionalnie Maractus.

Poziom 1

 • Kaczy światło
 • Emolga
 • Gąsienica
 • Gangmu-o

Drugi poziom

 • Corsola
 • Budeo
 • Maraktus
 • czat
 • Rockruffa

Poziom 5

 • Larwy
 • Rockruff ze zdolnością ewolucji w formę Dusk Lycanroc

Źródło obrazu: Eurogamer/Niantic

Oprócz tych nagród w ramach przygotowań do Go Fest 2024 w ramach przygotowań do Go Fest 2024 odbywa się także globalne wyzwanie polegające na ukończeniu 30 000 000 bitew rajdowych.

Każdy gracz Pokémon Go bierze udział w ukończeniu Global Challenge, a jeśli nam się to uda, każdy będzie mógł wykorzystać Beast Balls do polowania na Ultra Bestie podczas Go Fest 2024: Global! Dodatkowo, po ukończeniu wyzwania, Party Power będzie ładować się szybciej w rajdach do godziny 10:00 w sobotę, 13 lipca (czasu lokalnego).

Należy pamiętać, że to Global Challenge zakończy się w piątek 12 lipca o następujących godzinach, a Globalne wyzwania Go Festival rozpoczną się godzinę później:

 • Zjednoczone Królestwo – 21:00 (GMT)
 • Europa – 22:00 (CEST)
 • Wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych – 16:00 (czasu wschodniego)
 • Zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych – 13:00 (czasu pacyficznego)

Wreszcie, Inbound from Ultra Space ma wiele ofert pay-to-play. Pierwsza to oczywiście misja pay-per-view, która oferuje między innymi dodatkowe cukierki dla wszystkich potworów Ultra, z wyjątkiem Poipola i Naganadela, oraz dodatkowe XP po ukończeniu najazdu. Jeśli kupisz tę misję, otrzymasz: Wygasa w niedzielę, 14 lipca o 20:00 (czasu lokalnego)Możesz więc dalej nad tym pracować podczas Go Fest. Bilety kosztują 4,99 GBP, 5 USD lub równowartość tej kwoty w walucie lokalnej. Nie można go wymienić ani kupić za PokéCoin, ale można go podarować graczowi z Twoich bliskich znajomych lub wyższym.


Źródło obrazu: Niantic

Po drugie, podczas tego wydarzenia w eShopie Pokémon Go dostępne będą cztery pakiety przedmiotów o różnych cenach. Jeden pakiet koncentruje się na rajdach (19,99 USD), drugi na jajach wylęgowych (39,99 USD), a najtańszy (4,99 USD) oferuje ulepszenia przechowywania zarówno dla torby na przedmioty, jak i przechowywania Pokémonów, a także niektóre karty rajdów i inkubatory hodowlane. Jeśli jesteś zainteresowany, udaj się do sklepu internetowego Pokémon Go, gdzie będą wyszczególnione pełne pakiety wraz z cenami regionalnymi.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się wydarzenie Inbound from Ultra Space i przygotujesz się na Go Fest 2024: Global!

READ  Playtonic świętuje 5 lat Yooka-Laylee i budzi pewne „niespodzianki”