14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Poe by Quora umożliwia teraz użytkownikom tworzenie i udostępnianie aplikacji internetowych

Poe by Quora umożliwia teraz użytkownikom tworzenie i udostępnianie aplikacji internetowych

Poe, wieloplatformowy agregator Quora oparty na subskrypcji dla chatbotów opartych na sztucznej inteligencji, takich jak Claude firmy Anthropic i GPT-4o firmy OpenAI, uruchomił funkcję o nazwie Previews, która umożliwia użytkownikom tworzenie interaktywnych aplikacji bezpośrednio podczas rozmów z chatbotami.

Funkcja podglądów pozwala użytkownikom Poe tworzyć wizualizacje danych, gry, a nawet automaty perkusyjne, wpisując takie rzeczy, jak „Przeanalizuj informacje zawarte w tym raporcie i przekształć je w łatwą do zrozumienia, interaktywną prezentację, która pomoże mi to zrozumieć”. Aplikacje można tworzyć przy użyciu więcej niż jednego chatbota (np. Meta Llama 3 i GPT-4o) i wykorzystywać informacje z przesłanych plików, w tym filmów, i można je udostępniać każdemu za pomocą łącza.

Podglądy są bardzo podobne do niedawno wprowadzonych przez firmę Anthropic Artefaktów, które są spersonalizowanymi obszarami roboczymi, w których użytkownicy mogą edytować i dodawać treści generowane przez sztuczną inteligencję, takie jak kod i dokumenty. Jednak Artefakty ograniczają się do formularzy antropicznych, podczas gdy Podglądy obsługują dane wyjściowe w formacie HTML — na razie z funkcjami CSS i JavaScript (a Quora obiecuje, że będzie ich więcej) — z dowolnego chatbota.

Przykład automatu perkusyjnego wykonanego przy użyciu funkcji podglądu Poe.
Źródło obrazu: Kora

Quora twierdzi, że Previews najlepiej współpracuje z chatbotami, które „doskonalą się” w programowaniu, takimi jak Claude 3.5 Sonnet, GPT-4o i Google Gemini 1.5 Pro.

Ten reporter nie był w stanie przetestować tworzenia aplikacji za pomocą Previews, co wymaga płacenia 20 dolarów miesięcznie za plan premium Poe. Ale Kilka Demo wokół the sieć światowa — proste dema, choć stworzone przez zespół Poe — działają prawie tak, jak w reklamie.

Zapowiedzi pojawiają się w dość niezręcznym momencie dla Poe; śledztwo wcześniej Przewodowy W zeszłym miesiącu okazało się, że Poe umożliwia użytkownikom pobieranie płatnych artykułów z publikacji informacyjnych na żądanie. Wired twierdzi, że udało mu się uzyskać kopie artykułów od wydawców takich jak The New York Times i The Atlantic, korzystając z wewnętrznego chatbota Asystenta Quory.

READ  Aparat Google 8.8 zapewnia szybsze widzenie w nocy na Pixelu 6

Quora kwestionowała – i nadal kwestionuje – że było to błędne.