19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Horoskop dzienny na czwartek, 29 czerwca 2023 r

Horoskop dzienny na czwartek, 29 czerwca 2023 r

Alarm księżycowy

Nie ma żadnych ograniczeń w robieniu zakupów czy podejmowaniu ważnych decyzji. Księżyc w Skorpionie.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Zaprzyjaźnij się ze swoim kontem bankowym, ponieważ coś nieoczekiwanego może wpłynąć na Twoje finanse. Dokładnie sprawdź szczegóły dotyczące podatków, długów, spadków i wszystkiego, co posiadasz wspólnie z innymi. Ktoś może wycofać się z umowy?

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Ktoś bliski może Cię rzucić, partner lub bliski przyjaciel może chcieć zmienić porządek w Twoim związku? Cokolwiek się stanie, ktoś cię zaskoczy. Może to rebelianci, a może ty?

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Twoja rutyna pracy zostanie przerwana. Niedobór personelu, przerwy w dostawie prądu, opóźniona dostawa, pomyłka w komunikacji lub ludzie, których znasz, mogą się zbuntować lub rozpocząć mini-zamach stanu? Podobnie może się zdarzyć coś nieoczekiwanego związanego z twoim zwierzakiem — a nawet zdrowiem.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Rodzice powinni być czujni, ponieważ jest to dzień podatny na wypadki dla dzieci. Zawsze wiedz, gdzie się znajdują. Zachowaj szczególną czujność w przypadku małych dzieci i chroń je przed niebezpiecznymi sytuacjami. Tymczasem plany socjalne mogą nagle ulec zmianie. Czy może zostać odwołany lub może otrzymać zaproszenie?

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Twoja rutyna domowa zostanie dziś przerwana. Małe urządzenia mogą działać nieprawidłowo lub mogą wystąpić drobne uszkodzenia. Ktoś, kogo najmniej się spodziewasz, może zapukać do twoich drzwi. Ponieważ nie wiesz, co się stanie, ubierz się. Rozsądnie jest mieć pod ręką trochę jedzenia i picia.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Uważaj na wszystko, co mówisz i robisz dzisiaj, ponieważ jest to dzień podatny na wypadki dla twojego znaku. Oznacza to, że musisz być czujny. Zwolnij i zobacz, co robisz. Pamiętaj, aby nie robić ani nie mówić niczego, czego będziesz później żałować.

READ  Zakulisowe aktualizacje wersji WWE Sashy Banks i Naomi, na co liczą urzędnicy i nie tylko

Waga (23 września – 22 października)

Uważaj dziś na swoje pieniądze i majątek, ponieważ coś nieoczekiwanego może mieć na nie wpływ. Na przykład możesz znaleźć pieniądze i możesz je stracić. Bądź mądry i chroń to, co posiadasz przed utratą, kradzieżą lub uszkodzeniem. Uważaj na impulsywne zakupy, których możesz później żałować. Zachowaj rachunki (i pudełko).

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Być może czujesz się dziś zbuntowany, ponieważ Księżyc w twoim znaku stoi w sprzeczności z dzikim, ekscentrycznym Uranem. To sprawia, że ​​czujesz się pełen energii i gotowy na wszystko. Chcesz trochę emocji! Możesz mieszać garnek w związku, aby zobaczyć, co się stanie. (Bądź miły.)

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Dzisiaj czujesz niepokój. Nie wiesz dlaczego, ale masz wrażenie, że czekasz, aż spadnie drugi but. Możesz usłyszeć wiadomości, które wprawią Cię w zakłopotanie. Możesz też się z kimś nie zgadzać (wręcz przeciwnie). naprawdę?

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Jest bardzo prawdopodobne, że dzisiaj przyjaciel zaskoczy Cię, robiąc lub mówiąc coś, czego się nie spodziewasz. A może spotkasz prawdziwą osobę – osobę z bohemy lub awangardy. Lub możesz być zaskoczony delegacją grupy, do której należysz. „Załóżmy wszyscy szelki”.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Bądź ostrożny, ponieważ twój szef, twój ojciec lub ktoś na wysokim stanowisku może dzisiaj zaskoczyć ciebie lub jego. („Busted!”) Możesz być niezadowolony z niektórych wiadomości, które słyszysz. Cokolwiek się dzieje, może sprawić, że poczujesz bunt.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Plany podróży prawdopodobnie ulegną zmianie. Zostanie on albo odwołany, albo opóźniony, albo w zamian być może będziesz musiał podróżować, nawet jeśli nie planowałeś tego. Niektórzy z was mogą być również zszokowani czymś, co pojawia się w mediach lub w wiadomościach. Możesz także zająć osobiste stanowisko w sprawach związanych z polityką, religią lub rasą. (Ludzie jednoczą się dzisiaj).

READ  Comic-Con 2022 — trzeci sezon Star Trek Picard: powrót ekipy TNG

Jeśli masz dzisiaj urodziny

Aktorka i piosenkarka Camila Mendes (1994) dzieli z tobą urodziny. Jesteś wrażliwy i intuicyjny, dlatego tak dobrze czytasz o ludziach. Rozumiesz ich sytuację. W tym roku chodzi o służenie innym, zwłaszcza swojej rodzinie. Dlatego dbaj o siebie, abyś mógł pomagać i wspierać innych. (Czas na metamorfozę?) Skoncentruj się na dostosowaniu swojego domu.