19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Horizon Zero Dawn PS5 rzekomo nie zostało opracowane przez Guerrilla Games

Horizon Zero Dawn PS5 rzekomo nie zostało opracowane przez Guerrilla Games

Horizon Zero Dawn z pewnością wyprzedził branżę gier swoją estetyką i fascynującą prezentacją postapokaliptycznego świata. Pełen historii otwarty świat sprawia, że ​​ktoś jest usatysfakcjonowany satysfakcjonującą rozgrywką, a jego kontynuacja tylko się rozrosła. Jednak mity krążą wokół społeczności sugerując nadchodzące wydanie PS5.

Ostatnio krążyło kilka mocnych plotek, sugerujących, że na horyzoncie pojawi się zremasterowany Horizon Zero Dawn na PS5. Jednak obecnie nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na temat tej intrygującej możliwości. Ostatnie plotki mówią o nieoczekiwanych wydarzeniach, rzucając więcej światła na remake PS5.

Remake Horizon Zero Dawn na PS5 podobno nie został opracowany przez Guerrilla Games, pierwotnych twórców IP.


zaniedbany major

  • Według informatora, Horizon Zero Dawn rzekomo nie został opracowany przez Guerrilla Games, a inne studio przejęło płaszcz nad projektem.
  • Deweloperzy pracują nad kilkoma innymi projektami, takimi jak DLC Horizon Forbidden West Burning Shores, więc remake trafił do innego studia.
  • Nie jest jasne, który zespół opracowuje remake lub remaster gry na PS5. Radzimy jednak traktować tę wiadomość z najwyższą ostrożnością, ponieważ nie została ona jeszcze oficjalnie potwierdzona.
  • Wygląda na to, że nowy PS5 lub Remaster będzie zawierał ulepszone oświetlenie, modele postaci i animacje fanów, a także inne ulepszenia pasujące do nowszej kontynuacji.

Informacje pochodzą od certyfikowanego znawcy branży, Colina Moriarty’ego, który złamał nieoczekiwane słowo. Colin ujawnił informacje w ostatnim odcinku podcastu Sacred Symbols + (Locked Behind a Paywall on Patreon). Remakiem lub remasterem Horizon Zero Dawn na PlayStation 5 zajmie się podobno inne studio.

Colin nie był w stanie potwierdzić słuszności plotek o remake’u Horizon Zero Dawn na PS5, ale potwierdził, że jego rozwój odbywa się bez bezpośredniego udziału ze strony Gry wojenne gangów. Według Colina nad wersją na następną generację pracuje inne studio i może to być jedno z wewnętrznych studiów PlayStation.

READ  YouTube twierdzi, że nie spowalnia Firefoksa, a jedynie blokuje reklamy

Informator powiedział:To też zakładamy [Guerrilla] Robi tam nową rzecz z Horizon, chociaż jeśli to prawda, to słyszę, że jest w innej drużynie.

Cullen powtórzył również, że nie opublikuje żadnego zespołu, który mógłby uwarzyć następną generację Horizon Zero Dawn, ponieważ źródło może nie być w stanie ujawnić.

Podczas gdy fani mogą być zdenerwowani na Guerrilla Games za to, że nie opracowali zaktualizowanego remake’u Horizon Zero Dawn, w dzisiejszych czasach nadal jest on bardzo zajęty IP. Zespół pracuje nad wieloma projektami związanymi z Horizon. Na przykład Horizon Forbidden West Burning Shores, oficjalne rozszerzenie do gry, zostanie wydane w kwietniu 2023 roku.

Ponadto Guerrilla Games jest zaangażowana w rozwój Horizon: Call of the Mountain, spin-off VR dla gogli PSVR2 obsługujących Firesprite. To wciągające studio zweryfikowało niedawno wewnętrzny zespół, który stworzył niezależną grę sieciową osadzoną w bogatym i ekspansywnym uniwersum Horizon.

Oczywiste jest, że nowa wersja Horizon Zero Dawn PS5 będzie zawierać szereg ulepszeń w aspektach wizualnych i rozgrywki. na przykład, „Ulepszony system oświetlenia (okluzja otoczenia itp.), poprawione tekstury. i lepszą animację, z nowymi modelami postaci pasującymi do tych z kontynuacji, Horizon Forbidden West. „

Horizon Zero Dawn był wielkim hitem i szturmem podbił świat gier dzięki niesamowitej rozgrywce. Tytuł sprzedawał się jak świeże bułeczki, osiągając ponad 20 milionów egzemplarzy na PC i konsolach. Poza tym jasne jest, że Guerrilla Games chce wykorzystać cały potencjał nowej marki przez wiele lat.

Co sądzisz o grze/remake’u Horizon Zero Dawn na PlayStation 5, które nie są opracowywane przez Guerrilla Games? Czy myślisz, że inne studio byłoby w stanie zaoferować ten sam poziom wydajności, co pierwotni twórcy? Przekaż nam swoje opinie w komentarzach poniżej.

READ  Mówi się, że Google testuje narzędzie sztucznej inteligencji, które może generować artykuły z wiadomościami

Podobne brzmi: Anulowana kompilacja Duke Nukem 3D: Reloaded wyciekła do sieci.

Czy artykuł był pomocny?!

Dzięki! Podziel się z nami swoją opinią. ⚡

Jak możemy ulepszyć ten wpis? Pomóż nam proszę. ✍