6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Świeże rendery Galaxy S23 Ultra pokazują płaski ekran

the Galaxy S22 Ultra To niesamowity telefon z pięknie zakrzywionym ekranem, który wygląda świetnie, ale nie każdemu się podoba. W celu rozwiązania tej reklamacji firma Samsung może przygotować S23 Ultra Z płaskim ekranem, do każdego nowego zestawu ofert.

S22 Ultra zakrzywia się na krawędziach, co sprawia wrażenie bezramkowych boków. Zakrzywiony ekran zapewnia również wygodniejszy chwyt.

Teraz S22 Ultra obsługuje rysik S Pen, a niektórzy użytkownicy narzekają, że rysik jest naprawdę trudny w użyciu na krawędziach ze względu na sposób, w jaki się zakrzywia. Twierdzą, że wygodniej byłoby używać rysika S Pen na płaskim ekranie, ponieważ zapobiegłoby to wystawaniu go na krawędziach.

Problemy na tym się nie kończą, ponieważ niektórzy właściciele S22 Ultra uważają, że zakrzywiona konstrukcja zniekształca światło wokół ekranu i prowadzi do problemu odblasków. I wreszcie zakrzywione panele łatwiej złamać z płaskich ekranów.

Aby rozwiązać te problemy, Samsung może zastosować bardziej płaską estetykę w S23 Ultra. S22 Ultra ma już pudełkowatą konstrukcję, a jego następca będzie miał bardziej kwadratowy wygląd.

Wcześniejsze plotki i oferty wskazywały, że telefon będzie miał bardziej płaskie boki Ahmed Qweiderznany z wycieków wideo produktów, mówi, że telefon będzie miał również płaski ekran i rendery stworzone przez koncepcja techno Aby dać nam przedsmak nowego projektu (przez Dziennik).

Ekran nie jest tak zakrzywiony jak S22 Ultra, mówi Koueider, dzięki czemu wydaje się płaski i poprawia wrażenia z rysika S Pen.

Mówi też, że Gama Galaxy S23 będzie Dostępne w kolorze Czarny, zielony, kremowy i lawendowy. że plotkowano wcześniej Powiedział, że telefony będą dostępne w kolorze czarnym, zielonym, beżowym i różowym.

READ  Wystawienie iPhone’a pierwszej generacji na aukcję ma przynieść 50 000 dolarów

Chociaż Qwaider jest wiarygodnym przeciekiem, nie uważamy, aby render dokładnie przedstawiał Galaxy S23 Ultra, ponieważ projekt nie wygląda zbyt ergonomicznie i szkodzi mi komfort samego patrzenia na niego.

Poza tym jest całkiem możliwe, że S23 Ultra będzie miał płaski ekran, najwyraźniej biorąc pod uwagę obecny model. Nie pracuj tak samo Zgodnie z zamierzeniami firmy Samsung, odpowiadanie na skargi użytkowników może pomóc w zwiększeniu sprzedaży.
Również pasażer lodowy świat Nie do końca zgadzając się z Koueiderem, W Zdjęcia, które wcześniej wyciekły Zasugerował, że projekt nie odbiega zbytnio od S22 Ultra, więc najlepiej wziąć dzisiejszy wyciek z przymrużeniem oka.

Samsung ma ogłosić skład Galaxy S23 w lutym i możemy spodziewać się nasilenia przecieków w nadchodzących dniach.