27 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Świeże rendery Galaxy S23 Ultra pokazują płaski ekran

Świeże rendery Galaxy S23 Ultra pokazują płaski ekran

the Galaxy S22 Ultra To niesamowity telefon z pięknie zakrzywionym ekranem, który wygląda świetnie, ale nie każdemu się podoba. W celu rozwiązania tej reklamacji firma Samsung może przygotować S23 Ultra Z płaskim ekranem, do każdego nowego zestawu ofert.

S22 Ultra zakrzywia się na krawędziach, co sprawia wrażenie bezramkowych boków. Zakrzywiony ekran zapewnia również wygodniejszy chwyt.

Teraz S22 Ultra obsługuje rysik S Pen, a niektórzy użytkownicy narzekają, że rysik jest naprawdę trudny w użyciu na krawędziach ze względu na sposób, w jaki się zakrzywia. Twierdzą, że wygodniej byłoby używać rysika S Pen na płaskim ekranie, ponieważ zapobiegłoby to wystawaniu go na krawędziach.

Problemy na tym się nie kończą, ponieważ niektórzy właściciele S22 Ultra uważają, że zakrzywiona konstrukcja zniekształca światło wokół ekranu i prowadzi do problemu odblasków. I wreszcie zakrzywione panele łatwiej złamać z płaskich ekranów.

Aby rozwiązać te problemy, Samsung może zastosować bardziej płaską estetykę w S23 Ultra. S22 Ultra ma już pudełkowatą konstrukcję, a jego następca będzie miał bardziej kwadratowy wygląd.

Wcześniejsze plotki i oferty wskazywały, że telefon będzie miał bardziej płaskie boki Ahmed Qweiderznany z wycieków wideo produktów, mówi, że telefon będzie miał również płaski ekran i rendery stworzone przez koncepcja techno Aby dać nam przedsmak nowego projektu (przez Dziennik).

Ekran nie jest tak zakrzywiony jak S22 Ultra, mówi Koueider, dzięki czemu wydaje się płaski i poprawia wrażenia z rysika S Pen.

READ  Rozpoczęły się już prace nad zawartością do pobrania dla niezależnej gry RPG Sea of ​​Stars

Mówi też, że Gama Galaxy S23 będzie Dostępne w kolorze Czarny, zielony, kremowy i lawendowy. że plotkowano wcześniej Powiedział, że telefony będą dostępne w kolorze czarnym, zielonym, beżowym i różowym.

Chociaż Qwaider jest wiarygodnym przeciekiem, nie uważamy, aby render dokładnie przedstawiał Galaxy S23 Ultra, ponieważ projekt nie wygląda zbyt ergonomicznie i szkodzi mi komfort samego patrzenia na niego.

Poza tym jest całkiem możliwe, że S23 Ultra będzie miał płaski ekran, najwyraźniej biorąc pod uwagę obecny model. Nie pracuj tak samo Zgodnie z zamierzeniami firmy Samsung, odpowiadanie na skargi użytkowników może pomóc w zwiększeniu sprzedaży.
Również pasażer lodowy świat Nie do końca zgadzając się z Koueiderem, W Zdjęcia, które wcześniej wyciekły Zasugerował, że projekt nie odbiega zbytnio od S22 Ultra, więc najlepiej wziąć dzisiejszy wyciek z przymrużeniem oka.

Samsung ma ogłosić skład Galaxy S23 w lutym i możemy spodziewać się nasilenia przecieków w nadchodzących dniach.