26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Aplikacja Google Home zaczyna udostępniać pełne sterowanie telewizorem

Aplikacja Google Home zaczyna udostępniać pełne sterowanie telewizorem

Niektórymi telewizorami można sterować za pomocą Nest Hub, a aplikacja Google Home wreszcie zaczyna przechwytywać sterowanie dotykowe.

Powrót w sierpniuGoogle powiedział, że „wprowadza przeprojektowane elementy sterujące popularnymi inteligentnymi urządzeniami domowymi do aplikacji Google Home”, w tym wentylatory, oczyszczacze powietrza, odkurzacze i telewizory. Okazało się, że były to bardzo drobne poprawki wizualne na stronie sterowania urządzeniem.

Użytkownicy z kompatybilnymi telewizorami z obsługą Asystenta Google / Home Zauważają teraz Aplikacja Google Home zapewnia pełne sterowanie dotykowe. Obejmuje to zwiększanie/zmniejszanie głośności, anulowanie/wyciszenie głośności, włączanie/wyłączanie zasilania, odtwarzanie, pauzę, kanał i listę źródeł.

Jest to ta sama forma, co w przypadku inteligentnych głośników odlewanych ciśnieniowo, z dużym pokrętłem głośności i pokrętłami, w których mieści się wszystko inne, z wyjątkiem odtwarzania/pauzy.

Stare kontra nowe (u/PhilStation)

Te elementy sterujące mogą być już dostępne w Nest Hub, ale teraz są dostępne w aplikacji Google Home. Różni się to od telewizorów obsługujących Cast lub Google/Android TV, które zamiast tego są obsługiwane przez sterowanie multimediami dla nowej aplikacji Google Home.

Na dzień dzisiejszy pojawiły się doniesienia od właścicieli telewizorów LG i Samsung, którzy korzystają z przeprojektowanej aplikacji Home program podglądu. Ta funkcja nie jest jeszcze powszechnie dostępna w aplikacji Google Home dla wszystkich użytkowników.

Więcej na stronie głównej Google:

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości:

READ  Jak zamawiać w przedsprzedaży Hogwarts Legacy — w tym kosztowną edycję kolekcjonerską