9 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gwyneth Paltrow nie jest zadowolona z kamer podczas procesu w sprawie wypadku narciarskiego

Gwyneth Paltrow jest na sali sądowej w sprawie pozwu, w którym zderzyła się z narciarzem podczas rodzinnych wakacji na nartach w 2016 roku, pozostawiając go z uszkodzeniem mózgu i czterema złamanymi żebrami.
Ricka Bomera Poole’a / Getty Images

  • Gwyneth Paltrow miała problemy z aparatami, na które zwróciła uwagę podczas przesłuchania do wypadku na nartach w 2016 roku.
  • Jej adwokat złożył skargę do sądu w Utah na kamerę, twierdząc, że jest to sprzeczne z „sądową uprzejmością”.
  • Aktorka może być zmuszona zapłacić 300 000 dolarów odszkodowania 76-letniemu Terry’emu Sandersonowi.

Gwyneth Paltrow została zaatakowana przed kamerą podczas procesu w Utah w środę, gdy walczy z oskarżeniami, że poważnie zraniła mężczyznę w wypadku na nartach.

Proces zdecyduje, czy aktorka była odpowiedzialna za uraz Terry’ego Sandersona, lat 76, w wypadku na nartach w 2016 roku w Deer Valley Resort w Utah. Sanderson powiedział, że wypadek pozostawił go z połamanymi żebrami i trwałym uszkodzeniem mózgu Dokumenty sądowe. Sanderson pozywa Paltrowa 300 000 $.

Drugiego dnia procesu w środę adwokat Paltrow, Steve Owens, złożył skargę do sądu na „nową kamerę typu „wskaż i zrób zdjęcie” w Paltrow. Owens powiedział, że umieszczenie kamery naruszyło nakaz sądowy.

W tym momencie aktorka „Zakochanego Szekspira” zdjęła okulary w złotych oprawkach i potrząsnęła głową, wpatrując się bezpośrednio w jedną z tych kamer z niezadowolonym wyrazem twarzy.

„To był problem, na przykład reporterzy byli przed samochodem mojej klientki wychodzącej wczoraj, kamery były skierowane w jej twarz, cale dalej” – dodał Owens.

Owens dodał później: „Jestem szalony”. „Chcę, żeby się podporządkowali” – powiedział, odnosząc się do przedstawicieli mediów obecnych na sali sądowej.

Aparaty są powszechnym elementem wyposażenia high-end. W procesie Johnny’ego Deppa przeciwko jego byłej żonie Amber Heard kamery dokumentowały ważne momenty postępowania, a niektóre z nich były rozpowszechniane w mediach społecznościowych.

76-letni Sanderson oskarżył Paltrow o uderzenie go od tyłu na stoku w ośrodku narciarskim w Utah. Adwokat Sandersona, Lawrence Bowler, powiedział, że Paltrow „wycofała się” z miejsca zdarzenia, czemu Paltrow zaprzecza.

Sanderson, emerytowany optometrysta, początkowo pozwał Paltrow o 3,1 miliona dolarów w 2019 roku, ale później obniżył tę kwotę do 300 000 dolarów. CNN. Paltrow kwestionowała Sandersona za nieostrożność, oskarżając go o wpadnięcie na nią. ona domagając się 1 dolara odszkodowania.

Adwokaci Paltrow i Sanderson nie odpowiedzieli natychmiast na prośby Insiderów o komentarz poza normalnymi godzinami pracy.

READ  Gwiazda YouTube i pionier muzyki z Wielkiej Brytanii, Jamal Edwards, umiera w wieku 31 lat