26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„9-1-1”, „Lone Star”, „Call Me Kat” i nie tylko — Deadline

„9-1-1”, „Lone Star”, „Call Me Kat” i nie tylko — Deadline

Fox właśnie ogłosił odnowienie drugiego sezonu dwóch nowych dramatów, serii antologicznych Oskarżony i przegrany osobisty dramat Uwaga: brak jednostki, zarówno od Sony Pictures TV, jak i Fox Entertainment. Dołączają do odnowionego wcześniej dramatu dla studentów drugiego roku Sprzątaczka A także niezłomny animator Simpsonowie, Family Guy I Bobburger.

Pozostawia to dramaty 9-1-1, 9-1-1: Samotna gwiazda, mieszkaniec I Wyspa fantazji i komedia Kontrola Zwierząt, mów mi Kat I witaj flashu Po stronie akcji na żywo.

W ubiegłym roku remont dla 9-1-1, 9-1-1: Samotna gwiazda I mieszkaniec — wszystko z Disney TV 20 — poszło do sieci, zamykając się dopiero na około godzinę przed wstępną prezentacją sieci. Słyszałem, że rozmowy się rozpoczęły 9-1-1 franczyzowa. The Major to ogólnie najwyżej oceniany i najczęściej oglądany serial fabularny Foxa. To także najdroższe sześć sezonów na świecie, z gwiazdorskimi hitami, nominowanymi do Oscara Angelą Bassett i Peterem Krause oraz historiami dotyczącymi poważnych katastrof z wyszukanymi i dramatycznymi efektami wizualnymi.

Powiązany: Wrócimy: galeria zdjęć z seriali telewizyjnych odnowiona w 2023 r

Słyszałem, że z tego powodu oraz z faktu, że Fox nie jest właścicielem serialu, który powstał, gdy sieć i 20th Television były częścią tej samej firmy, negocjacje między Fox a studiem mogą nie być proste. Szansom serialu na siódmy sezon prawdopodobnie sprzyja fakt, że aktorzy mają jeszcze co najmniej rok na kontraktach, jak słyszę, co eliminuje potrzebę osobnych negocjacji dotyczących talentów. W roli głównej Rob Lowe 9-1-1: Samotna gwiazdaOczekuje się, że jego czwarty sezon zostanie uruchomiony w całości, podają źródła.

Powiązany: Seriale telewizyjne stają się czarne w 2023 r. i później: galeria zdjęć odwołanych programów

Lubi 9-1-1 Rezydent Wielkiej Brytanii Jest to również szósty sezon, przyzwoity serial radiowy w obecnym środowisku gospodarczym. Kolejny sezon weterana medycznego dramatu, którego plany zostały niedawno usunięte, wydaje się mało prawdopodobny, ale nie ma oficjalnej decyzji.

READ  Horoskopy dotyczące miłości i związków na 30 marca 2024 r. | Astrologia

Jeśli chodzi o Wyspa fantazji Seria z 1977 roku została wznowiona, również z telewizji Sony, w innym, tańszym modelu produkcji, co również obniża próg sukcesu. Słyszałem, że serial z Rosalynn Sanchez w roli głównej, który jest obecnie emitowany w drugim sezonie, może być kontynuowany, prawdopodobnie latem.

W połowie sezonu Fox wypuścił swoją pierwszą komedię aktorską, której właścicielem jest w całości, Kontrola zwierząt. To był hack i uważany za blokadę na odnowienie sezonu 2. Znalezienie partnera do komedii z udziałem Joela McHale’a będzie prawdopodobnie priorytetem dla nowej szefowej komedii Cheryl Dolenz w Fox. Jeśli nie da się tego zrobić w ciągu najbliższych kilku miesięcy, Fox prawdopodobnie wybierze jeden z ich obecnych seriali aktorskich Mów mi Kat Lub Witamy w mieście Flatchdo pracy następnej jesieni.

Powiązany: Daty premier nowych i powracających seriali w 2023 r. w telewizji, telewizji kablowej i telewizji

Kontrola zwierząt Obecnie jest połączony z produkcją Warner Bros. telewizja Mów mi KatI słyszałem, że te dwie rzeczy nie są zbyt kompatybilne. Student drugiego roku studiów Witamy w mieście FlatchCo dobrze sprawdza się w opóźnionym oglądaniu i które Lionsgate TV oferuje w atrakcyjnej cenie, jest realną możliwością, mimo że lata głównie pod radarem, podają źródła.

mów mi kat, Teraz, w swoim trzecim sezonie, poniósł porażkę w tym sezonie, gdy nagle zmarł Leslie Jordan. Na czele serialu nadal stoi prawdziwa gwiazda komiksu, Mayim Bialik, co z pewnością będzie miało wpływ na ostateczną decyzję Foxa.