28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Grammy 2024 wywołuje zamieszanie, gdy Lizzo uczestniczy w procesie sądowym o molestowanie

Grammy 2024 wywołuje zamieszanie, gdy Lizzo uczestniczy w procesie sądowym o molestowanie

Lizzo. Kevin Winter/Getty Images dla Akademii Nagrań

Wielu widzów było zaskoczonych ich widokiem Lizzo Wręczenie nagrody Grammy 2024 w obliczu ciągłych roszczeń o dyskryminację i molestowanie.

„Co u was?” Lizzo (35 l.) wiwatowała, wchodząc na scenę, tańcząc do swojego singla „About Damn Time”. „To nagroda Grammy przyznawana wielkim artystom wszechczasów, którzy Steviego Wondera Do książę Do Alicja Keys Do Beyonce„Oto nasi utalentowani nominowani w kategorii Najlepsza Piosenka R&B”.

Na koniec Lizzo, ubrana w skórzaną sukienkę bez ramiączek, wręczyła trofeum wzruszonej publiczności SZ.

Podczas gdy Lizzo z radością wręczyła nagrodę swojej przyjaciółce SZA, lat 34, obecni w domu byli całkowicie zaskoczeni jej obecnością.

Nagrody Grammy 2024 pojawiają się na czerwonym dywanie

Powiązany: Najlepsze stroje z gali Grammy 2024

Najlepsi muzycy zaprezentowali swoje ulubione kreacje na ceremonii rozdania nagród Grammy 2024. W niedzielę 4 lutego ikony branży i nowicjusze zatrzęsli się na czerwonym dywanie w Crypto.com Arena w Los Angeles. Mówimy o falujących sukniach, sukienkach odsłaniających skórę, przyciągających wzrok garniturach i włosach i włosach nie z tego świata. połysk. Buty również zapadły w pamięć, ponieważ ulubione gwiazdy fanów prezentowały swoje rzeczy […]

– Powrót Lizzo na scenę po tym skandalu? – napisał jeden z użytkowników mediów społecznościowych za pośrednictwem X. Inny dodał: „Po czym Lizzo została zaproszona na #Grammy?”

Trzecia zauważyła: „Gdyby #LIZZO była młoda, nie wręczałaby nagrody na gali Grammy! Biorąc pod uwagę wszystkie zarzuty, z którymi się mierzy, i które przygotowuje się do jej zdobycia [trial]„.

W międzyczasie inni krytykowali Akademię Nagrań za umożliwienie Lizzo wyjścia na scenę.

„Dziękuję rozdaniu nagród Grammy za umożliwienie Lizzo wręczenia nagrody w związku z oskarżeniami o napaść na tle seksualnym” – zażartował jeden z użytkowników X. „Dobra robota! #Nie dla społeczeństwa odpowiedzialnego.”

W mediach społecznościowych panuje duże zamieszanie w związku z występem Lizzo na rozdaniu nagród Grammy po 667. procesie o molestowanie
Amy Sussman/Getty Images

Jednak inny widz zauważył: „To niesamowite, że Lizzo mogła wręczyć SZA #GRAMMY, ponieważ jest jej przyjaciółką od tak wielu lat”.

Lista zdobywców nagród Grammy 2024 SZA

Powiązany: Lista nominowanych i zwycięzców nagród Grammy 2024

Kevin Winter/Getty Images Nagrody Grammy powracają w większej niż kiedykolwiek formie z nowymi kategoriami i gwiazdorskim składem artystów zajmujących czołowe miejsca na listach przebojów. Trevor Noah powraca jako gospodarz czwarty rok z rzędu, występując na scenie w Crypto.com Arena w Los Angeles. Nominacje ogłoszono w listopadzie 2023 r., wprowadzając trzy nowe kategorie, w tym Best […]

Tygodnik „Nas”. W sierpniu 2023 r. potwierdziła, że ​​trzy z byłych tancerek rezerwowych Lizzo wymieniły ją w pozwie, twierdząc, że tworzy wrogie środowisko pracy i promuje molestowanie religijne, dyskryminację ze względu na niepełnosprawność i molestowanie seksualne.

Lizzo zaprzeczył zarzutom pod koniec tego miesiąca.

„Ostatnie dni były bardzo trudne i bardzo rozczarowujące. Moja etyka pracy, etyka i szacunek zostały zakwestionowane. Moja postać została skrytykowana” – napisała w obszernym oświadczeniu na Instagramie, nazywając zarzuty „fałszywymi””. niewiarygodne” i „skandaliczne”. „Zbyt wiele, aby to leczyć”.

Piosenkarka kontynuowała: „Te dramatyczne historie pochodzą od byłych pracowników, którzy już publicznie przyznali, że powiedziano im, że ich zachowanie podczas trasy koncertowej było niewłaściwe i nieprofesjonalne. Jako artysta zawsze bardzo pasjonowałem się tym, co robię. Biorę swoją muzykę i moje występy bardzo poważnie, bo ostatecznie chcę tylko dostarczać najlepszą grafikę, która reprezentuje mnie i moich fanów.

Wzloty i upadki Lizzo na przestrzeni lat

Powiązany: Wzloty i upadki Lizzo na przestrzeni lat

Przez lata Lizzo trafiała na pierwsze strony gazet, zarówno ze względu na swoją inspirującą muzykę, jak i kontrowersyjne momenty. W 2017 i 2019 roku piosenkarka została oskarżona o plagiat przez brytyjską piosenkarkę Minę Leonis i producenta Justina Raisina w związku z jej singlem „Truth Hurts” z 2017 roku. […]

Miesiąc później była projektantka garderoby Lizzo Asha Daniels Złożyła własny pozew o molestowanie, przedstawiając podobne zarzuty. (Lizzo nie odniósł się wówczas do zarzutów.)

„Przejdziemy przez proces sądowy, ponieważ Lizzo nie przyjęła na siebie żadnej odpowiedzialności. Odrzuciła wszystkie te oskarżenia”. Nima Rahmaniprawnik, którego firma West Coast Trial Lawyers reprezentuje wyłącznie wszystkich powodów My We wrześniu 2023 r. „Jej prawnicy wyszli i zaatakowali naszych klientów, nazywając ich kłamcami. To nie jest sytuacja, w której gwiazda popełnia błąd [and] Wychodzą, przepraszają i próbują wszystko naprawić. To jest gwiazda [who] „Zaprzeczył temu wszystkiemu, pomimo wszystkich ofiar, które się zgłosiły i nadal będą się zgłaszać”.

Od czasu skandalu Lizzo nie była w centrum uwagi. Po raz pierwszy na czerwonym dywanie pojawiła się w listopadzie 2023 roku na premierze Beyoncé. renesans Dokumentalna wycieczka po Los Angeles.

READ  Douglas McGrath, dramaturg, reżyser i aktor, zmarł w wieku 64 lat