28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Colin Farrell, Brendan Gleeson i Michelle Pfeiffer przegapią nagrody Critics Choice Awards po pozytywnym wyniku testu na obecność COVID-19

Colin Farrell, Brendan Gleeson i Michelle Pfeiffer przegapią nagrody Critics Choice Awards po pozytywnym wyniku testu na obecność COVID-19

Brendan Gleeson i Colin Farrell (widziani przytulający się podczas rozdania Złotych Globów) mieli pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. (Zdjęcie: Rich Polk/NBC za pośrednictwem Getty Images)

COVID-19 Nominuje nagrody Critics’ Choice Awards.

Jamiego Lee Curtisa64, który został nominowany za drugoplanową rolę w Wszystko wszędzie narazbył pierwszy ogłaszać Powiedziała, że ​​będzie tęsknić za niedzielną ceremonią wręczenia nagród po tym, jak uzyskała pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 złote kule Wtorek.

Złapała także ten gwiazdorski związek Colin farrell – Laureat nagrody dla najlepszego aktora w musicalu lub komedii – i on Czary z Inisherin Nominowany do współgwiazdy i aktora drugoplanowego Brendana Gleasona. w sobotę Reporter z Hollywood zostało potwierdzone że zarówno 46-letni Farrell, jak i 67-letni Gleeson również zarazili się COVID-19 i nie wezmą udziału w rozdaniu nagród Critics 'Choice Awards zgodnie z planem.

Michelle Pfeiffer będzie też tęsknić za krytykami&# 39;  Choice Awards z powodu COVID-19.  (Zdjęcie: Reuters/Mario Anzoni)

Michelle Pfeiffer będzie również tęsknić za Critics’ Choice Awards z powodu COVID-19. (Zdjęcie: Reuters/Mario Anzoni)

Michelle Pfeiffer64-letnia aktorka powiedziała fanom w niedzielę, że też nie będzie uczestniczyć. W poście na Instagramie Pfeiffer powiedziała, że ​​jej diagnoza COVID-19 oznacza, że ​​nie będzie pod ręką, aby świętować z Jeffem Bridgesem – jej współgwiazdą w Wspaniali Baker Boys – Otrzymanie nagrody za całokształt twórczości w programie, który poprowadzi komik Chelsea Handler.

„Bardzo mi przykro, że przegapiłem dzisiejsze Critics 'Choice Awards. Tak, COVID” – napisała „rozczarowana” gwiazda, udając się na cześć Bridges.

Podczas gdy Złote Globy miały swój udział w nieobecnościach – zwycięzcy, w tym Cate Blanchett, Amanda Seyfried i Kevin Costner Stranded Powódź – Konfluencja Wysoka zachorowalność na COVID-19 A mnóstwo w większości zdemaskowanych hollywoodzkich zgromadzeń nie wróży dobrze sezonowi nagród. Ktoś sprawdza, co z Jennifer Coolidge – ostatnio widziano ją, jak Pharrell zabierał ją na scenę Złotych Globów.

READ  Disney wstrzymuje premiery kinowe w Rosji - The Hollywood Reporter