24 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gracze Pokemon Go krytykują kursy Rare Candy XL dla Primal Kyogre Raid Day Pass

Gracze Pokemon Go krytykują kursy Rare Candy XL dla Primal Kyogre Raid Day Pass

Philipa Trahana

Gracze Pokemon Go skrytykowali karnet Primal Kyogre Raid Day Pass ze względu na niewielką ilość Rare Candy XL, który wydaje się produkować.

Pokemon Go było gospodarzem wydarzenia Primal Kyogre Raid Day 17 marca 2024 r., podczas którego Trenerzy mogą mierzyć się z potężnymi Legendami typu Wodnego w bitwach raidowych.

Trenerzy mogą także zakupić bilet na wydarzenie poprzez sklep w grze. Bilet kosztuje 5 dolarów (lub równoważną cenę w regionie) i oferuj nagrody, takie jak „Większa szansa na zdobycie Rare Candy XL z Raid Battles”.

Jednak fani skrytykowali płatną przepustkę po tym, jak trener przetestował liczbę Rare Candy XL, które otrzymali w ramach Raiding i nie był zadowolony z wyników.

Fani Pokemon Go są rozczarowani karnetem na wydarzenie Primal Kyogre

A Poczta Na SilphRoad com.subreddit Zyskał popularność wśród społeczności po tym, jak użytkownik o imieniu umutmcan zamieścił wątek zatytułowany „Ten nonsens związany z „zwiększonym prawdopodobieństwem” musi się skończyć w przypadku płatnych biletów”.

„Na zdjęciu widzisz Rare Candy XL, które zdobyłeś w wyniku 20 najazdów” – wyjaśnił gracz.

Zrzut ekranu, o którym mowa, pokazał, że po 20 bitwach rajdowych otrzymali tylko cztery Rare Candy XL, pomimo „zwiększonej szansy” oferowanej przez płatną przepustkę.

„Wiem, że Pokemon Go to gra pełna szans i szans, ale myślę, że mogliby przynajmniej okazać grzeczność, obiecując zagwarantować nagrody, które otrzymamy, płacąc pieniądze” – powiedział OP.

W komentarzach fani nawoływali niezadowolonych z wyników biletu, aby przestali za niego płacić.

„Dopóki ludzie będą je kupować, Niantic nie będzie miało motywacji do zmiany swojego postępowania” – stwierdził jeden z fanów, a inny: „To się nie skończy, dopóki ludzie będą wydawać pieniądze na bilety”.

READ  Złapał przemytnika pamięci i setki dysków SSD przyczepionych do jego pasa

Wyniki trenerów, którzy kupili Primal Kyogre Pass, były mieszane, niektórzy twierdzili, że otrzymali także sporo Rare Candy XL, inni twierdzili odwrotnie.

Debata na temat cen biletów Niantic do Pokemon Go w grze trwa już od jakiegoś czasu i wydaje się prawdopodobne, że nie zakończy się w najbliższym czasie.