25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

G4 zamyka się po zwolnieniu, Frosk zwolniony, umowa WWE rozpada się

G4 zamyka się po zwolnieniu, Frosk zwolniony, umowa WWE rozpada się

Po masowych zwolnieniach Niecały rok po powrociewedług Raport z terminu Cytat z wewnętrznego e-maila od dyrektora generalnego Comcast Spectacor, Dave’a Scotta.

„W ciągu ostatnich kilku miesięcy ciężko pracowaliśmy, aby wygenerować… zainteresowanie G4, ale oglądalność jest niska, a sieć nie zapewnia trwałych wyników finansowych” – napisał Scott. „Z pewnością nie na to liczyliśmy, w związku z czym podjęliśmy bardzo trudną decyzję o natychmiastowym zaprzestaniu działalności G4”.

Podczas gdy G4 walczyło przez cały 2022 rok, samo zamknięcie było zaskakujące. The Washington Post zobaczył kolejny e-mail wysłany w niedzielę od prezesa G4 Joe Marsha do pracowników, który powiedział pracownikom, że obiekt G4 w Los Angeles będzie zamknięty do 18 października – i że wszystkie przepływy zostały przełożone. Ale ten e-mail nie wspominał o zamknięciu sieci. Ponadto byli pracownicy G4, którzy poprosili o anonimowość z powodu podpisania umów o zachowaniu poufności, powiedzieli The Post, że pracownicy zostali zablokowani w usługach komunikacji wewnętrznej, takich jak Slack i Dysk Google, bez natychmiastowego wyjaśnienia. Przyszło to po tym, jak ekipa wycofała się z „Areny”, serialu wyprodukowanego w ramach ważnej umowy z WWE w zeszłym tygodniu, według byłych pracowników.

G4 to próba wskrzeszenia przez Comcast sieci z początku XXI wieku, która wyobrażała sobie, jak mogą wyglądać relacje telewizyjne i rozrywka z gier wideo na lata przed tym, jak twórcy YouTube i Twitch zaczęli gromadzić miliony widzów. Pomimo wielokrotnych prób wprowadzenia wspomnianych twórców do foldu – gwiazdy Twitcha, takie jak AustinShow, prowadziły programy, takie jak „Price Name” (którego pełna nazwa nie została ujawniona publicznie) – sieć nigdy nie znalazła oparcia w rywalizacji z indywidualnymi wpływowymi osobami, które same są inspirowane przez kopię Oryginał G4, 2002-2014.

Wydaje się, że wydatki na talenty gości odegrały rolę w zamknięciu. Według kilku pracowników G4, z którymi rozmawiał The Post, niektórzy wybitni twórcy twierdzili, że stawki dzienne wynoszą od 25 000 do 30 000 USD, gdy zostali zaproszeni do pojawienia się jako goście na G4.

READ  Angus Cloud został zapamiętany na Sundance przez obsadę i ekipę jednego z jego ostatnich filmów

Kilka wydarzeń zwiastowało upadek G4. Spadek, który osiągnął szczyt w niedzielę, rozpoczął się, gdy ówczesny prezydent Russell Aarons Wyszedłem z G4 pod koniec sierpnia. We wrześniu G4 zwolniło ponad 20 członków załogi, z których wielu pracowało nad programami, takimi jak recenzje gier wideo i komentarze w pionierskim „X-Play”. po tygodniu, Wspomniałem Kotaku Że jedna z najbardziej godnych uwagi twarzy odrodzonego G4, gospodarza „X-Play” Indiany „Froskurinn” Blacka, nie jest już w sieci. Później w tym samym miesiącu Kevin Pereira – jedno z największych nazwisk, które wyłoniły się z oryginalnej wersji programu na lata 2005-13 dla maniaków kulturowej różnorodności „Atak pokazu”, który również był gospodarzem jego ponownego uruchomienia, również odszedł.

W niedzielnej notatce Scott ubolewał.

Napisał: „Wiem, że to rozczarowująca wiadomość i też jestem rozczarowany”. „Chciałbym podziękować Tobie i wszystkim członkom zespołu G4 za ich ciężką pracę i zaangażowanie w sieć”.