25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ochroniarz YouTubera Jacka Doherty’ego bije imprezowicza podczas gwałtownej konfrontacji z ekipą Corinny Kopf podczas wystawnej imprezy Halloween

Ochroniarz YouTubera Jacka Doherty’ego bije imprezowicza podczas gwałtownej konfrontacji z ekipą Corinny Kopf podczas wystawnej imprezy Halloween

Autor: Alicia Stanford dla Dailymail.Com

21:30 28 października 2023, aktualizacja 22:14 28 października 2023

Gwiazda YouTube’a, Jack Doherty, może szukać nowych mięśni po piątkowej bójce w Los Angeles.

20-letni gwiazdor mediów społecznościowych i jego przyjaciel Blueface wzięli udział w wielkiej imprezie z okazji Halloween zorganizowanej przez innego gwiazdę Internetu, 27-letniego Davida Dobrika, której rozrywkę zapewnił Snoop Dogg.

Wszystko wydawało się układać dobrze, dopóki Jack nie skonfrontował się z inną influencerką Corinną Kopf w sprawie postrzeganej lekceważenia.

Ulubienica mediów społecznościowych wzięła udział w przyjęciu przebrana za kelnerkę Hooters, a członkowie jej załogi mieli na sobie stroje w stylu lat 80. z towarzyszącymi im dużymi włosami.

Z tego co powiedział, ochroniarz nazywa się Ken Kong TMZpodszedł do grupy i słychać było, jak Jack mówił mu, żeby się „odprężył”.

SOLIDNY ​​KONFRONT: Sporna afront pomiędzy gwiazdami mediów społecznościowych Corinną Kopf (27 l.) i Jackiem Doherty (20 l.) doprowadził do gwałtownej konfrontacji w piątkowy wieczór w Los Angeles; Kopfa widziano z Davidem Dobrikiem
Brutalna konfrontacja: ochroniarz Doherty’ego nagrany na filmie uderza pięścią członka świty Kopfa i wdaje się w brutalną konfrontację na imprezie z okazji Halloween

Ken cofnął się na chwilę, ale ktoś ze świty Corinny najwyraźniej powiedział coś, co go rozwścieczyło, a strażnik zadał cios, który powalił mężczyznę.

„Moja ochrona właśnie kopnęła mnie w tyłek…” Jack napisał w krótkim klipie na X, znanym wcześniej jako Twitter.

Jednak dłuższa wersja wydarzeń udostępniona przez kogoś o pseudonimie Fear Buck pokazuje, jak twardziel wycofuje się po konfrontacji z Corriną i inną kobietą przebraną za superbohaterkę.

„Cała kłótnia zakończyła się pobiciem jednego ze świty Corinny Kopf przez ochronę Jacka Doherty’ego” – napisał.

Najwyraźniej nie jest to pierwszy raz, kiedy Ken Kong pozwala przemówić pięściom.

Według portalu, gdy w 2019 roku ten twardziel pracował dla Da Baby, na nagraniu wideo przyłapano go na uderzaniu fana, który za bardzo zbliżył się do piosenkarza Suge.

Wyjaśnił to z dala od wykonywania swojej pracy w tym czasie.

Kane nie wygłosił żadnego publicznego komentarza na temat piątkowej sprzeczki, ale twórca treści, który współpracuje z Fashion Nova, znalazł się w ogniu krytyki za swoje zachowanie w kilku ostatnich postach poświęconych odzieży sprzedawcy.

READ  William Shatner opisuje podróże kosmiczne w nowej książce „Boldly Go”
Rozrywka: Snoop Dogg zapewnił rozrywkę na przyjęciu, którego gospodarzem był gwiazda Internetu David Dobrik (27 l.)
„Moja ochrona wyrzuciła faceta w telewizji na żywo po tym, jak mnie kopnęła?” Jack zamieścił krótki klip o konfrontacji na X, znanym wcześniej jako Twitter
Pełna historia: Inny użytkownik X z pseudonimem Fear Buck opublikował w Internecie dłuższą wersję fracas
Odwrót: Dłuższy film pokazuje siłacza wycofującego się po konfrontacji z Corriną i inną kobietą przebraną za superbohatera

„Miłej zabawy w więzieniu” – napisał jeden z krytyków. Inny napisał: „Nie mogę się doczekać, aż odsiedzisz karę”.

Na razie nie ma informacji o ewentualnych zarzutach policji.

Niektóre komentarze były bardziej wspierające.

„Wszyscy biali ludzie płaczą w komentarzach… On też wyrzuca beha… I wciąż tu jest”. Rób to dalej, bo ty!! Moayad napisał. „To było dla naszych ojców” – powiedział inny.