20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Filmy z Cypru, Estonii, Polski i Malty na pierwszym Europejskim Festiwalu Filmowym w Arabii Saudyjskiej

Warszawa: Filmy z Cypru, Estonii, Polski i Malty zostaną pokazane na pierwszym Europejskim Festiwalu Filmowym w Arabii Saudyjskiej w dniach 15-22 czerwca 2022 r.

Na festiwalu zostanie zaprezentowanych 14 filmów z krajów europejskich, w tym z Belgii, Austrii, Cypru, Estonii, Danii, Finlandii, Niemiec, Francji, Grecji, Włoch, Polski, Malty, Hiszpanii i Szwecji.

Wśród gości specjalnych o swoim filmie będzie opowiadał reżyser filmowy Marios Piperidis z Cypru. Uprowadzenie Hendrixa Po seansie. Przedstawione przez The Sundance Lucu Lucu autorstwa Alexa CamilleriFilm, wyreżyserowany przez maltańskiego reżysera Alexa Camilleriego, również zostanie pokazany.

Uprowadzenie Hendrixa Wyprodukowane przez Cypr Prace filmowe AMP, koprodukcja Ballas Films z Niemiec i Viewmaster Films z Grecji, we współpracy z ZDF / Arte. Obsługiwane Ministerstwo Edukacji i Kultury CypruMDM-Mitteldeutsche Medienförderung, Greckie Centrum Filmowe i Urimages.

Lucu Wyprodukowane przez Noruz Films, Luzzu Ltd, Pellikola, Maborosi Films. Obsługiwane Maltański Fundusz Filmowy, I zapewnione zachęty finansowe Maltański Urząd Filmowy I rząd Malty

Saudi Film Authority sponsoruje Europejski Festiwal Filmowy w Arabii Saudyjskiej.

READ  Pavel Preshetfelsky cieszy się „naprawdę dobrym samopoczuciem” półfinałów na swoim własnym GP w Polsce