29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Drużyna USA wygrywa z Polską o piąte zwycięstwo w drugim tygodniu VNL

Drużyna USA wygrywa z Polską o piąte zwycięstwo w drugim tygodniu VNL

Trzykrotni mistrzowie Volleyball Nations League (VNL) USA pokonali w piątek Polskę 25-12, 25-21, 25-16 w Smart Aranetta Coliseum.

Poza tym, Ali Fronti miał trzy bloki do mety z 18 punktami, siedmioma przyjęciami i sześcioma fiutami w swoim pierwszym meczu w Kuosan City Lake, podczas gdy Nia Reid zdobyła 12 punktów i 13 fiutów, gdy Amerykanie poprawili swój debiut w VNL. Wygrana-przegrana 5-1.

Światowa drużyna numer jeden, Stany Zjednoczone, będzie miała weekendy przeciwko azjatyckim potęgom Chinom w sobotę i niedzielę, podczas gdy Mycasa, Canten, Gerflor i Xenoh, światowi liderzy niedzielnego turnieju z Tajlandią, spróbują dotrzeć do Japonii. Sponsorzy i dostawcy globalni, Sponsor partnera PLDT Home: Rebisco, MG Philippines, Top Speed ​​​​Insurance, Asics i Maynilad Oficjalni sponsorzy, Havas Ortega, The Look Company, Summit Outdoor Media, Marketing Media Ventures, Strong Media Advertising Solutions. 91.5 jako oficjalni dostawcy Radia, Filipińskiego Komitetu Olimpijskiego, Filipińskiego Urzędu Sportu, miasta Taguik, Kuosan City i F2 Logistics.

Fronty’emu spodobało się to, co zobaczył z produkcją US NCAA Division I Powerhouse Ben State, mieszanką złotych medalistów olimpijskich z Tokio i debiutantów VNL.

„Wtedy to po prostu dotarło do nas. To zaszczyt i przywilej mieć ze sobą wszystkie te niesamowite talenty ”- powiedział Fronty, który gra we włoskim klubie Serie 76. „Dzisiaj jest to wysiłek zespołowy. Jestem tym bardzo podekscytowany.

Maddie Kington Richel również miała 11 punktów, podczas gdy olimpijka Siaka Okboku miała dwa tomy z dziewięcioma punktami dla Amerykanów.

Możliwość gry pod okiem znanego trenera Kercha Crawleya była dla Reida fantastyczna.

„To mój pierwszy mecz rywalizujący z USA Volleyball. To błogosławieństwo być tutaj teraz ”- powiedział Reid, który podobnie jak Frendy grał w programie Ben State wraz z emerytowanym kapitanem Micahem Hancockiem i pomocnikiem Haley Washington.

READ  Bezrobocie w Polsce spada do najniższego poziomu od dziesięcioleci i drugiego najniższego poziomu w UE

Polska z 12 punktami od Spyker Martiny Cirnyanskiej przegrała 4:3, ale była dobrze w pierwszej ósemce. Polska zmierzy się w sobotę z Belgią, aby ukończyć swój stojak na nogi Kyuzon City.

7 najlepszych drużyn awansuje do finału z Turcją w Ankarze w dniach 13-17 lipca po trzytygodniowej rundzie wstępnej.

Źródło obrazu: Noni Reyes