15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dzisiejsze najlepsze oferty: konsole do gier 8BitDo, myszy do gier Razer i nie tylko

Dzisiejsze najlepsze oferty: konsole do gier 8BitDo, myszy do gier Razer i nie tylko

Ars Technica

Czas na kolejnego Dealmastera! Nasze najnowsze zestawienie najlepszych ofert technicznych z całego internetu obejmuje nową, niską cenę gamepada 8BitDo Pro 2, który jest Do 42,50 USD na Amazon. Jeśli wolisz robić zakupy gdzie indziej, jest on również dostępny za 50 centów więcej w Best Buy. Bezprzewodowy gamepad zwykle kosztuje 50 USD, więc nie jest to duża zniżka, ale jest to najlepsza cena, jaką śledziliśmy.

my Pro 2 dał pozytywną recenzję Kiedy został wprowadzony na rynek w zeszłym roku, został opisany jako „bardziej użyteczny, wygodniejszy i konfigurowalny”. Kontroler Nintendo Switch Pro Chociaż kosztuje mniej niż 20 USD. Konsola działa na urządzeniach Switch, PC, macOS, Android, iOS i Raspberry Pi. W porównaniu z padem „Pro” Nintendo, jego największym plusem są dwa programowalne przyciski z tyłu. te może dokonać wypłaty Niektóre dane wejściowe w szybszych, nastawionych na rywalizację grach są wygodniejsze, ponieważ nie będziesz musiał fizycznie poruszać rękami, jak zwykle. Konsola jest dobrze zaprojektowana i ergonomiczna, z dużymi przyciskami czołowymi, joystickami o zadowalającym poziomie napięcia i równomiernym wyważeniu. W przeciwieństwie do kontrolera Pro, Pro 2 ma również wyzwalacze analogowe; Oznacza to, że będą reagować na różne poziomy nacisku, co może być przydatne na przykład podczas stopniowego przyspieszania w grze wyścigowej, zamiast ciągłego wciskania pedału gazu. D-pad jest nieco potężniejszy niż ten, który można znaleźć na konsoli PS5 lub Xbox, jak to ma miejsce po starym Super Nintendo, ale krany wyglądają na wyraźne i wyraźne, więc działa dobrze na konsolach 2D lub starej szkole gry logiczne, takie jak tetris. 8BitDo ma również dość rozbudowaną aplikację towarzyszącą, która pozwala resetować wejścia, tworzyć i przypisywać makra oraz dostosowywać czułość joysticków i wyzwalaczy. Te mody można zapisać między innymi za pomocą trzech oddzielnych profili.

Pro 2 nie działa z konsolami PlayStation lub Xbox. Na Switchu brakuje mu udogodnień, takich jak czytnik NFC dla Wsparcie Amiibo I możliwość wybudzenia konsoli z trybu uśpienia. Konsola Switch Pro ma również lepszą żywotność baterii, trwającą około 40 godzin w porównaniu do 20 Pro 2, chociaż ta ostatnia wcale nie jest słaba. Jeśli jednak chcesz mieć bogatą w funkcje konsolę, z której będziesz korzystać na różnych platformach, Pro 2 jest dobrym wyborem, a ta okazyjna cena tylko zwiększa jej wartość.

READ  Coral Pixel 7a wyciekł z pierwszej linii kolorów Google

Jeśli wolisz używać myszy i klawiatury niż gamepada, nasze zestawienie zawiera najlepszą cenę, jaką wyśledziliśmy dla Razer’s Viper Ultimate, Który spadł do 52 $. Wcześniej nazywaliśmy to Najlepsza bezprzewodowa mysz do gier, jaką możesz kupićI chociaż ma już dwa lata, jest wyjątkowo lekką (74 g) i responsywną opcją zarówno do konkurencyjnych gier FPS, jak i codziennych akcji. To nie jest najbardziej wyjątkowa rzecz – Razer’s Aplikacja synaps Czasami może to być uciążliwe — i ładuje się przez microUSB zamiast USB-C, ale jest tak samo przyjazny dla lewej strony, jak w prawo. Pozwala także zapisywać ustawienia, które są modyfikowane w myszy, a dołączony do niej kabel jest bardzo elastyczny. Zwykle w ostatnich miesiącach kosztuje około 90 USD, ale ta oferta jest bardziej przydatna dla każdego, kto szuka wydajnej myszy do gier. Jeśli nie podoba Ci się stosunkowo niskoprofilowy Viper Ultimate, Razer’s Basilisk Ultimate jest dobrą alternatywą również na sprzedażaczkolwiek za 19 USD w chwili pisania tego tekstu.

Poza tym mamy też dobre oferty na Najnowszy iPad Air od AppleA Zalecane głośniki Bluetooth A Sprzęt wysyłkowy kto zaprzeczył? mnogi Gra planszowa do tworzenia kart 7 cudówdla nas Najlepsza gra wideo 2021, i wiele więcej. Możesz rzucić okiem na pełną listę kuratorów poniżej.

Ars Technica może otrzymać wynagrodzenie za sprzedaż z linków w tym poście poprzez Programy partnerskie.

Dzisiejsze oferty specjalne

READ  Praktyczne zdjęcia Pixel Watch przed premierą, pokazujące krawędzie
8Bitdo Pro 2 to wszechstronny i wygodny gamepad dla Switcha, PC i urządzeń mobilnych.
Powiększenie / 8Bitdo Pro 2 to wszechstronny i wygodny gamepad dla Switcha, PC i urządzeń mobilnych.

Sam Machkovich

Okazje na elektronikę

Anker Soundcore Motion Plus to w pełni brzmiący głośnik Bluetooth, który kochamy.
Powiększenie / Anker Soundcore Motion Plus to w pełni brzmiący głośnik Bluetooth, który kochamy.

Jeff Dunn

2022 iPad Air z Magic Keyboard i Apple Pencil.
Powiększenie / 2022 iPad Air z Magic Keyboard i Apple Pencil.

Samuel Akson

Oferty na laptopy i komputery stacjonarne

READ  Wyciekły obraz z zegarka Pixel Watch pokazuje projekty pasków, tarcze zegarka i integrację z Fitbit
Razer Viper Ultimate to lekka i responsywna mysz do gier.
Powiększenie / Razer Viper Ultimate to lekka i responsywna mysz do gier.

Jeff Dunn

Oferty gier wideo

doładowany <em> Psychonauci 2 </em> Lista najlepszych gier roku 2021.” src=”https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2021/08/8-18-2021_10-41-22_PM-r23m01mm-640×360.png” width= „640” height=”360″ srcset=”https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2021/08/8-18-2021_10-41-22_PM-r23m01mm-1280×720.png 2x”/></a><figcaption class=
Powiększenie / Pionierzy psychologii 2 Na szczycie listy najlepszych gier roku 2021.
Gra <em> Niedawno wydana Kirby and the Forgotten Land to niesamowita i zabawna platformówka 3D.” src=”https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2022/03/scdrv8-640×360.jpeg” width= 640 „wysokość = „360” srcset = „https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2022/03/scdrv8-1280×720.jpeg 2x”/></a><figcaption class=
Powiększenie / Niedawno wydany Kirby i zapomniana kraina To niesamowita i niesamowita platformówka 3D.

Różne akcesoria i oferty