28 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dzięki PS Portal Unboxing możemy po raz pierwszy przyjrzeć się przenośnej konsoli PS5 firmy Sony

Dzięki PS Portal Unboxing możemy po raz pierwszy przyjrzeć się przenośnej konsoli PS5 firmy Sony

Portal PlayStation już prawie się zbliża, nieco Oznacza powrót Sony na rynek gier mobilnych. Mieliśmy szczęście, że egzemplarz trafił w nasze ręce przed datą premiery przypadającą na 15 listopada, dzięki czemu mogliśmy cieszyć się grą na PlayStation 5 w podróży. Zanim jednak po raz pierwszy zagramy na tym nowym urządzeniu, jesteśmy tutaj, aby przeprowadzić Cię przez proces rozpakowywania i nasze pierwsze wrażenia z tego projektu.

Sony zadbało o to, aby wszystko było stosunkowo proste, z kartonowym pudełkiem wewnętrznym, które wysuwa się z zadrukowanej koszulki, a w środku znajduje się Twoja bramka z osłoną, wraz z instrukcjami i dwustronnym kablem ładującym USB-C.

Pierwszą rzeczą, która zwróci Twoją uwagę podczas korzystania z portalu, jest jego rozmiar. Dzięki 8-calowemu ekranowi LCD Portal posiada uchwyty DualSense po obu stronach, doskonale zachowując wygląd i działanie kontrolera PS5. Połóż to urządzenie obok innych urządzeń przenośnych, a naprawdę pokaże, jak duże jest – ma nawet podobny rozmiar do Steam Deck. Możesz obejrzeć wideo porównujące nasz proces rozpakowywania pod adresem Kanał Bush Square na YouTube.

Z wyjątkiem touchpada, znajdziesz tutaj wszystkie przyciski i funkcje, które można znaleźć w zwykłym DualSense, z przyciskiem wyciszenia i przyciskiem Home ponownie przypisanym do lewego i prawego górnego rogu ekranu. Głośniki umieszczono w górnej części ekranu, a przyciski zasilania, parowania i głośności nieco za nimi. Za ekranem znajduje się gniazdo ładowania USB i gniazdo audio 3,5 mm.