20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Podsumowanie: czekają recenzje Dragon Quest Treasures

Podsumowanie: czekają recenzje Dragon Quest Treasures

Cóż, teraz, gdy już to widziałeś, oto podsumowanie niektórych innych recenzji krążących w Internecie:

zespół w Taktyka kieszonkowa przyznał grze Treasures ocenę 9 na 10 – nazywając ją „fantastyczną pozycją” w popularnej serii zarówno dla nowych, jak i starych graczy:

Dragon Quest Treasures, pełna skarbów przygoda pełna klasycznego uroku DQ, w pełni obejmuje świat swoich poprzedników, a jednocześnie się wyróżnia. Jej mechanika jest wyjątkowa i wciągająca, pełna osobowości i uroku, a przede wszystkim to po prostu świetna zabawa. Świetne wejście do popularnej serii dla powracających i nowych graczy Both.”

silikonowera Podobała jej się gra – dając jej 8 na 10, ale czasami była trochę myląca:

Skarby Dragon Quest Wiele! Oferuje wiele do zrobienia. Gracze otrzymują różne wyspy do zbadania, wiele zadań do wykonania i dużą kolekcję potworów do zebrania. Jest to oczywiście rodzaj gry, w którą człowiek powinien się czepiać przez tygodnie. Minusem jest to, że może to być bardzo przytłaczające, jeśli chodzi o liczbę zadań, które znajdują się na liście rzeczy do zrobienia. Tak długo, jak poświęcisz swój czas (i regularne przerwy, aby odpocząć po całym kopaniu), jest to łatwe do opanowania, a czasem niezapomniane przeżycie.

destrukcyjny Powiedział, że z przyjemnością spędziłby godziny w takiej grze, dając jej ocenę 7,5 na 10:

Idealna gra na te długie zimowe wieczory, Skarby Dragon Quest Będziesz mnie naciskał, dopóki Square Enix w końcu nie zacznie tego wypuszczać Nieskończoność Strash. „

trendy cyfrowe Dałem mu 3 z 5, ale czułem, że ma pewne problemy:

Skarby Dragon Quest Grzebi w niektórych podstawowych szczegółach, tworząc czasami frustrująco nudną grę RPG, ale jej serce jest zawsze we właściwym miejscu. Ma na celu oferowanie eksploracji o niskich stawkach z dziecięcą wyobraźnią, która błyszczy w czasami brudnej patelni przesiewającej. Dla młodszych, a nawet starszych graczy, którzy z czułością pamiętają udawanie pirata w dzieciństwie i nie przeszkadza im nuda, przygoda Erica i Mii to relaksujący powrót do piaskownicy”.

bliźniaczo skończony To kolejna strona, która przyznała jej wyższą ocenę – przyznając jej 4 na 5 i opisując ją jako ogólną „zabawę i zabawę”:

„Dragon Quest Treasures nie jest idealnym doświadczeniem, ale ogólnie jest to zabawne i przyjemne doświadczenie. Nowe pomysły i mechanika, które łączy się ze znakami towarowymi serii Dragon Quest, są znakami dźwiękowymi i mogą okazać się kluczowe dla kierunku serii w obu główne gry i mamy nadzieję, że sama w sobie będzie mocną nową serią. ”na nadchodzące lata. Tak długo, jak ktoś jest skłonny znosić jej szorstkie wprowadzenie, nie ma wątpliwości, że znajdzie grę wartą cierpliwości”.


READ  Lost Ark nie zwiększy pojemności serwerów Europy Centralnej • Eurogamer.net