20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dribble Handoff: Jak Kentucky ma do tej pory problemy, jak Wildcats zakończą sezon zasadniczy?

Dribble Handoff: Jak Kentucky ma do tej pory problemy, jak Wildcats zakończą sezon zasadniczy?

Po rozpoczęciu sezonu zajęła 4 miejsce w AP Top 25, Kentucky W ankiecie z tego tygodnia zabrakło mu jednego głosu w starciu 1-3 z grą SEC, która obejmowała zawstydzającą porażkę 78-52 w Alabama W sobotę nastąpiła porażka 71-68 z Karoliną Południową we wtorek, która przerwała passę 28 zwycięstw na Rupp Arena dla Wildcats. 46. ​​miejsce w siatce z rekordem 0-4 w meczach Quad 1, Wildcats byli głębokim rozczarowaniem po powrocie National Player of the Year Oscara Cheppui wraz z innymi kluczowymi graczami, takimi jak Sahvir Wheeler i Jacob Toppin z drużyny 26-8.

Po oszałamiającej porażce z 15. sklasyfikowanym St. Peterem w pierwszej rundzie turnieju NCAA w zeszłym roku, frustracja 14-letniego trenera Johna Calipari jest najwyższa w historii wśród brytyjskich fanów. Ostatnia wygrana w programie Big Dance miała miejsce w 2019 roku i nagle wydaje się, że nie ma gwarancji, że rok 2023 przyniesie jedno zwycięstwo.

Ale do tej niedzieli pozostały dwa miesiące, a Kentucky wciąż ma czas, aby odwrócić sytuację. Pięciogwiazdkowi pierwszoroczniacy, Casson Wallace i Chris Livingston, obaj pokazali zachęcające przebłyski i powinni być coraz lepsi w miarę upływu sezonu. Ostry strzelec obrońca CJ Fredrick również musi wrócić po kontuzji palca w pewnym momencie gry w lidze.

Zakres wyników Wildcats pozostaje szeroki, a saga z okresu Calipari osiąga kamienie milowe, aby przyciągnąć zbiorową uwagę sportu na nadchodzące tygodnie. W tym tygodniu w wydaniu Dribble Handoff nasi pisarze przedstawiają swoje prognozy dotyczące zakończenia sezonu Kentucky.

Koty Bubbles łączą się ze sobą, ale robią duże zamieszanie

  • Oczekiwany rekord konferencji: 10-8
  • Przewidziałem turniej NCAA: numer 9

Kentucky było przeciętne przez cały sezon i nie wydaje się, żeby miało się to zmienić. Wildcats wyprzedzili Alabamę o 26 punktów. W ostatnich sześciu meczach mają bilans 3-3 i nadal nie mają żadnych zwycięstw w Q1 i spadli na 45. miejsce w tabeli. Jasne56 cali BartTorvik.com i 62 w KPI.

READ  Oczekiwano, że 49ers będzie mieć dużą obecność fanów na trasie w porównaniu z liderami – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Wielka Brytania wygląda jak potencjalna drużyna bubble.

W tym momencie jestem sceptyczny, czy Wildcats sprostają oczekiwaniom przedsezonowym, które miały ich jako nr. KenPom.com, są w pierwszej piątce w zasadzie wszędzie i są oceniani jako faworyci SEC – ale nadal uważam, że wylądują po prawej stronie bańki i dostaną się do turnieju NCAA. A potem… kto wie? Rok temu Wielka Brytania miała świetny sezon regularny, po którym nastąpił fatalny turniej NCAA. W tym roku można sobie wyobrazić coś przeciwnego – rozczarowujący sezon regularny, po którym następuje mdły turniej NCAA. Wildcats nadal mają CBS Sports National Player of the Year (Oscar Tshiebwe) i przewidywany wybór loterii (Cason Wallace). To nie jest najbardziej utalentowany skład, jaki kiedykolwiek stworzył John Calipari, ale wciąż jest to bardziej utalentowany skład niż większość trenerów. Teraz to tylko kwestia znajomości kilku rzeczy, zrobienia wystarczająco dużo, aby uzyskać pole 68, a następnie sprawdzenia, czy wszystko może się zepsuć we właściwy sposób, gdy rozpocznie się cykl pojedynczej eliminacji. -Gary Parish

Sezon w Wielkiej Brytanii pozostaje wyboisty, ale wielkie zwycięstwa dopiero nadejdą

  • Oczekiwany rekord konferencji: 11-7
  • Przewidziałem turniej NCAA: numer 9

Mimo że Wielka Brytania jest na 1-2 w SEC – spodziewałbym się, że po odbiciu będzie 2-2 Karolina Południowa W DOMU WTOREK NOC – Ta konferencja będzie tak trudna, że ​​nie możemy oczekiwać, że Wildcats osiągną coś więcej niż serię czterech zwycięstw z rzędu od teraz do sezonu posezonowego. Jest siedem testów drogowych, a także mecz u siebie 28 stycznia z drugim miejscem Kansas W najnowszej edycji SEC/Big 12 Challenge. Dlatego straty będą się okresowo kumulować. Oczekuję jednak, że Kentucky znajdzie trochę determinacji i wzmocni swoją obronę.

Spodziewam się, że zdobędzie kilka decydujących zwycięstw w Quad 1 i upewni się, że uniknie rozmów o bąbelkach do drugiego tygodnia marca. Skończy się tak, jak zespół w 2014 roku, który był w meczu 8/9. Ponieważ z już pięcioma porażkami i prawdopodobnie co najmniej pięcioma kolejnymi od teraz do tej konkretnej niedzieli, optymistyczne jest stwierdzenie, że Kentucky zarobi jednocyfrowe rozstawienie. Powiem jednak, że działa ciasno dzięki dobrym występom na kursie SEC. I: Kentucky ma zamiar pokonać Kansas jeszcze w tym miesiącu. Matta Norlandera

Żbiki osiągnęły swój cel w lutym

  • Oczekiwany rekord konferencji: 13-5
  • Przewidziałem turniej NCAA: Numer 6
READ  Tour de France - Etap 1: NA ŻYWO

Nie ma wątpliwości, że Kentucky osiągnął gorsze wyniki przedsezonowe, a nawet perspektywy komfortu w sezonie po wczesnych zmaganiach, które spowodowały reset. Początek sezonu 10-5 jest niski dla Kentucky, nawet jeśli masz poważne problemy. Są jednak powody do ostrożnego optymizmu. Jest to po cichu jedna z najlepszych drużyn strzelających za 3 punkty, jakie Calipari kiedykolwiek prezentowało w Wielkiej Brytanii, a Oscar Chebuy, mimo wszystkich swoich zmagań, nadal odwracał ofensywną szklankę i stwarzał drugą szansę.

Kilka drobnych poprawek w rolach graczy i większy nacisk na robienie tego, co robi dobrze — strzelanie za trzy punkty, zwiększanie szans Casona Wallace’a na nakrycie stołu i umieszczanie Tshiebwe w dogodnych miejscach — może wystarczyć, by odwrócić sytuację. Nadal jest kilka rzeczy na uboczu, które wymagają znacznej poprawy – ta drużyna jest fatalna w strzelaniu rzutów wolnych i ciągle uderza piłkę mistrzowską w późnym czasie podczas ataku – ale widziałem wystarczająco dużo pozytywów, aby sądzić, że mogą być Nie 6. lub 7. miejsce w Turnieju NCAA i powrót do pierwszej piętnastki na koniec sezonu zasadniczego. – Kyle’a Boone’a

UK w pierwszej czwórce, jednej z ostatnich drużyn w Big Dance

  • Oczekiwany rekord konferencji: 9-9
  • Przewidziałem turniej NCAA: nr 12 (pierwsze cztery)

Kentucky gra archaicznym stylem ofensywnym, który jest zdefiniowany przez metodyczne tempo i ograniczone odstępy między parkietami. Bez elitarnej obrony, która może stale stwarzać okazje do przejściowe, Wielka Brytania ugrzęzła na swojej połowie boiska i walczy o znalezienie rytmu lub nabranie rozpędu. Schematycznie Calipari nie miał na tym etapie swojej kariery pociągnięcia za sznurki potrzebne do uwolnienia potencjału tego składu.

Dolne podajniki SEC zapewnią Wildcats przyzwoitą liczbę zwycięstw ligowych. Ale Wielka Brytania nie dostanie rewanżu w sezonie regularnym z nr 4 Alabama, kładąc ogromny nacisk na dwa mecze przeciwko nr 5. Tennessee I dwa mecze przeciwko nr 15 Arkansas. Poza tymi rozgrywkami jeden mecz z 21. miejscem Kasztanowy A gra Big 12/SEC Challenge z numerem 2 w Kansas to jedyne szanse Kentucky na dodanie treści do swojego CV.

READ  Jak oglądać czwartkową nocną piłkę nożną na Amazon Prime?

Trudno zobaczyć, jak Wildcats radzą sobie lepiej niż 2-4 lub 3-3 przeciwko Arkansas (2 mecze), Tennessee (2 mecze), Auburn i Kansas. Wygląda na to, że Kentucky jest skazane na bańkę turniejową NCAA, a ja zamierzam uderzyć w Wildcats, którzy spadną w pierwszej czwórce, jak inni błękitnokrwiści, jak IndianaI Stan Michigan I Uniwersytet Kalifornijski masz w ostatnich latach. -David Cobb