22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

San Diego Padres, Joe Musgrove zamknięte w 5-letniej umowie o wartości 100 milionów dolarów

San Diego Padres, Joe Musgrove zamknięte w 5-letniej umowie o wartości 100 milionów dolarów

SAN DIEGO — All-Star z prawej Joe Musgrove Ma zamiar zdobyć 100 milionów dolarów, pięcioletni kontrakt ze swojego rodzinnego miasta San Diego Padres, który rozpocznie się w przyszłym roku.

„Pracowaliśmy nad tym przez jakiś czas”, powiedział Musgrove po zwycięstwie Padres nad Minnesota Twins 10. „Jesteśmy zdecydowanie tak blisko, jak byliśmy przez cały proces, ale nie powiedziałbym to koniec.” 1 piątek wieczorem.

Dwie osoby zaznajomione z transakcją stwierdziły, że przed meczem powinna ona zostać sfinalizowana w ciągu najbliższych kilku dni. Ludzie rozmawiali z Associated Press pod warunkiem zachowania anonimowości, ponieważ umowa nie została sfinalizowana.

Musgrove powiedział, że jego agent „ułatwił mi to”, biorąc na siebie ciężar negocjacji w trakcie sezonu, „a potem porozmawiamy w nocy i omówimy, jakie są opcje, jak wyglądają, jak będą wyglądać liczby, jeśli docieramy tam, prawda?

„To było stosunkowo łatwe. To było męczące” – dodał Musgrove. „Zamierzam to przezwyciężyć i tak dalej. Rozmowa o tym była trochę zmęczona, ale byłem podekscytowany całą sprawą. Im lepszy występ, tym lepiej się pozycjonowałem. dalej, nawet lepiej.”

Transakcja została po raz pierwszy zgłoszona przez New York Post.

Musgrove będzie pierwszym graczem w historii Padres, który wygra kontrakt o wartości 100 milionów dolarów, wynika z badań ESPN Stats & Information.

Musgrove, który wygrał pierwszy mecz All-Star w swojej siedmioletniej karierze, jest 8:3 z ERA 2,63 przed planowanym startem u siebie z Twins w sobotę. Zarobił 8.625.000 $ i był na dobrej drodze do uzyskania prawa do bezpłatnej agencji po Mistrzostwach Świata.

Obie strony rozmawiały o meczu All-Star, ale nie mogły nic zrobić.

„W ciągu tych dwóch dni nie uzyskaliśmy tylu kontaktów, ile byśmy chcieli, więc spędziliśmy kolejne dwa dni próbując nadrobić pewne rzeczy. Rozmowy poszły naprawdę dobrze. Zdecydowanie zbliżyliśmy się do siebie” – powiedział Musgrove.

READ  Obrońca byków Lonzo Ball (kolano) nie zagra do końca sezonu

Musgrove dorastał na przedmieściach El Cajon i grał w Grossmont High. Zagłębił się w legendę Padres, kiedy 9 kwietnia 2021 r. rzucił pierwszy bezkonkurencyjny w historii franczyzy w swoim drugim starcie w San Diego w Teksasie. Było to w meczu 8206 w sezonie zasadniczym.

Dorastał jako fan Padres, a jego rodzina miała kiedyś bilety sezonowe. Był idolem Jake’a Peavy’ego, który zdobył nagrodę NL Cy Young Award z Padres w 2007 roku i nosi nr 44 na cześć Peavy’ego. Kiedy miał 18 lat, dostał tatuaż baseballowy z logo Padres, wraz z jego nazwiskiem i rokiem urodzenia.

Musgrove został przejęty z Pittsburgha 19 stycznia 2021 r., w ramach handlu z trzema drużynami. Ma 48-50 lat i 3,83 ERA w swojej karierze.

Musgrove powiedział, że pozostanie w San Diego przez kolejne pięć lat będzie „bardzo ekscytujące”.

„Kiedy przyjechałem tu po raz pierwszy, wystarczył mi sam pomysł pozostania w San Diego. Zabawa w moim rodzinnym mieście, z moją rodziną tutaj i moimi przyjaciółmi, aby przeżyć i przeżyć wszystko, o czym marzyłem jako dziecko, ” wyjaśnił. „Ale im więcej czasu tu spędzam, tym bardziej dotyczy to ludzi w pokoju, personelu i rozwoju, który tu mam. Więc grupa ludzi sprawia, że ​​jest to bardziej atrakcyjne, ponieważ jest to moje rodzinne miasto.”

Wspomnij jego kolegów z drużyny Grzywa Machado A Fernando Tates Jr.. W szczególności pomysł grania u boku tych gwiazd przez pięć lub więcej lat „jest dla mnie bardzo atrakcyjny”.

Menadżer Padres, Bob Melvin, który zmieniał się, więc Musgrove zaczyna otwierać dom w tym roku, powiedział, że chciałby, aby kontrakt wygasł „tak jak wszyscy inni. Stał się tym facetem dla nas, gdzie nie będziesz mile widziany tylko my i zawodnicy, ale zdecydowanie miasto.” także”.

Musgrove został wybrany przez Toronto Blue Jays w pierwszej rundzie Amateur Draft 2011 i oddał się do Houston w lipcu 2012 roku, debiutując w lidze z Astros w 2016 roku. Wygrał piąty mecz World Series 2017, w którym wygrał Astros w siedem meczów przeciwko Los Angeles Dodgers. Astros wymienił go z Pittsburghem w styczniu 2018 roku w ramach umowy Gerrit Cole.

READ  Wyjaśnienie World Baseball Classic: Wszystko, co musisz wiedzieć o turnieju

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.