7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Czy Lamar Jackson z Ravens zagra przeciwko Bengals w ten weekend w Super Wild Card? Według raportu szanse nie wyglądają dobrze

Obrazy Getty’ego

Pomimo ciągłej nieobecności Lamara Jacksona, wrony Trener John Harbaugh nie wykluczył powrotu Jacksona na niedzielny mecz barażowy przeciwko Bengals. Rozgrywający Ravens nie grał od 13. tygodnia po kontuzji PCL.

Sytuacja Jacksona podczas Super Wild Card Weekend nie wygląda jednak dobrze, Według mediów NFL, ponieważ jego kontuzjowane kolano podobno nadal nie było w porządku. Oczekuje się, że spróbuje poćwiczyć w środę.

Jackson przegapił swój piąty mecz z rzędu, kiedy Kruki przegrały z Bengalami w zeszłą niedzielę. Ravens osiągnęli 8-4 z Jacksonem rozpoczynając ten sezon i 2-3 w meczach bez niego.

Podczas gdy jego procent ukończenia był najniższy od debiutanckiego sezonu, stosunek przyłożenia do przechwycenia Jacksona był jego najlepszy od sezonu MVP w 2019 roku. Jackson również biegał przez 764 jardy i trzy przyłożenia, uzyskując średnio 6,8 jarda na prowadzenie, co jest jego najwyższym wynikiem od 2019 roku. Sezon.

Zawodnik strzelający głową

Drugi rok z rzędu Tyler Huntley zastąpił Jacksona w drugiej części sezonu zasadniczego Baltimore. Huntley, który byłby w wyjściowym składzie przeciwko Bengals, gdyby Jackson nie mógł grać, wykonał 67% swoich podań dwoma przyłożeniami i trzema przechwytami w sezonie zasadniczym. Pobiegł także na 137 jardów i miał 43 punkty.

Pod znakiem zapytania stanęła również przyszłość Jackson Ravens po zakończeniu sezonu. W tym roku grał pod marką franczyzową po tym, jak on i zespół nie byli w stanie osiągnąć długoterminowego porozumienia. Obecnie oczekuje się, że wartość rynkowa Jacksona wyniesie 245 442 090 USD w ciągu sześciu lat, Według Spottracka.

READ  Najważniejsze wydarzenia Mistrzostw Świata 2022: Portugalia pokonuje Szwajcarię 6:1