28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Demar Hamlin może zostać wypisany ze szpitala w Buffalo w ciągu następnego dnia lub dwóch

Demar Hamlin może zostać wypisany ze szpitala w Buffalo w ciągu następnego dnia lub dwóchCNN

Tydzień po tym, jak doznał zatrzymania akcji serca podczas gry w Cincinnati Bengals, lekarze mają nadzieję Buffalo Bills to niszczycielski Hamlin Jest na tyle zdrowy, że może zostać wypisany ze szpitala w Buffalo w ciągu 24 do 48 godzin, powiedział we wtorek CNN Michael Hughes, starszy wiceprezes i dyrektor administracyjny w Kaleida Health.

Lekarze kończą badania i ustalają możliwe przyczyny zdarzenia, w tym czy istniały wcześniej jakieś warunki, które odegrały rolę w zatrzymaniu krążenia w Hamlin 2 stycznia.

„Hamlin przechodzi dziś serię testów i ocen”, powiedział Kaleida Health we wtorkowym oświadczeniu. Zespół Buffalo General Medical Center będzie również „leczyć wszelkie dolegliwości, które można znaleźć, a także planować powrót do zdrowia, wypis i rehabilitację”.

Sam Hamlin poinformował swoich fanów we wtorek po południu.

„Już nie w domu” – napisał Hamlin na Twitterze. „Wciąż przechodzę i przechodzę kilka testów. Specjalne podziękowania dla generała Buffalo, który był tylko miłością odkąd przybył! Proszę, trzymaj mnie we wszystkich swoich modlitwach!”

Hamlin został przeniesiony ze szpitala w Cincinnati do szpitala w Buffalo w poniedziałek po tym, jak lekarze stwierdzili, że jego stan krytyczny poprawił się do dobrego lub zadowalającego – przekraczając oczekiwania.

„Uznaliśmy, że sprowadzenie go z powrotem do obszaru Greater Buffalo było bezpieczne i właściwe” – powiedział w poniedziałek dr Timothy Britts, szef chirurgii Centrum Medycznego Uniwersytetu Cincinnati.

Rodzice Hamlina przylecieli z Cincinnati z powrotem do Pittsburgha, a potem polecieli do Buffalo. Byli w drodze we wtorek z ośrodka treningowego Buffalo Bills i spodziewano się, że wkrótce dotrą do szpitala, aby zobaczyć się z Hamlinem.

READ  Colin Morikawa wspiął się na szczyt tabeli liderów US Open z wynikiem 4 do 66; Po dwóch rundach zremisował z Joelem Dahminem

Hamlin, drugi gracz NFL, odzyskał siły w ciągu ostatnich kilku dni Jego nagłe załamanie po przetworzeniu Przeciwko Bengalom w Cincinnati.

„Z pewnością znajduje się na tym, co uważamy za bardzo normalny, a nawet przyspieszony kurs po zagrażającym życiu wydarzeniu”, powiedział Britts, „ale robi duże postępy”.

Brytyjczycy wyjaśnili, że normalny powrót do zdrowia po zatrzymaniu krążenia można mierzyć w ciągu tygodni lub miesięcy. Ale Hamlin pokonał ten harmonogram na każdym etapie i jest neurologicznie zdrowy.

Jednak Brytyjczycy powiedzieli, że jest za wcześnie, aby powiedzieć, kiedy Hamlin może wrócić do normalnego życia lub co spowodowało zatrzymanie jego serca, mówiąc, że potrzebne są dalsze testy.

Hamelin był poddawany sedacji i podłączony do respiratora przez kilka dni po zatrzymaniu akcji serca. W piątek rano usunięto rurkę do oddychania, a Hamelin był w stanie chodzić z pewną pomocą do tego popołudnia, powiedzieli jego lekarze w poniedziałek.

Lekarze powiedzieli, że w poniedziałek został uaktualniony do bezpiecznego, ponieważ jego narządy były stabilne i nie potrzebował już intensywnej terapii pielęgniarskiej ani oddechowej.

„Chodzi normalnie” – powiedział dr William Knight, ekspert w zakresie intensywnej terapii nerwowo-naczyniowej, który leczył Hamlina w UC Health. „Muszę przyznać, że jest trochę słaby. Nie sądzę, żeby to była prawdziwa niespodzianka po tym, przez co przeszedł, po prostu odzyskanie sił. To część jego procesu zdrowienia. ”

Zwolnienie Hamlina w poniedziałek oznacza, że ​​może wrócić do Buffalo, co skłoniło niektórych jego kolegów z drużyny do ponownego zobaczenia go.

„Bardzo się cieszę, że wrócił do Buffalo i jaką pracę wykonał dla lekarzy i personelu medycznego Cincinnati, a teraz jest pod wielką opieką tutaj w Buffalo. Jesteśmy podekscytowani, że wrócił” – powiedział dziennikarzom trener Buffalo Bills, Sean McDermott, w poniedziałek .

READ  DeAndre Swift to zawodnik, który zmierzy się z drużyną Buccaneers – NBC Sports Philadelphia

Po spotkaniu z nim w poniedziałek McDermott powiedział, że Hamlin był „zmęczony”, ale wydawał się szczęśliwy. „Cieszę się, że wróciłem do Buffalo i okolicy, którą zna. Wiem, że robi to tylko krok po kroku.”

Trener powiedział również, że jego zespół urósł od czasu kontuzji Hamlina, mówiąc, że takie doświadczenia sprzyjają rozwojowi.

„Wszyscy będziemy rozwijać się jako ludzie i mężczyźni w tej sytuacji” – powiedział McDermott, zauważając, że istnieje plan, aby gracze i personel odwiedzili Hamlin „w odpowiednim czasie”.

„Mieć go przy sobie zapewni nam większy komfort” – powiedział McDermott i inspiruje zespół, który przygotowuje się do postseason.

Chociaż Hamlina nie było z drużyną, kiedy grali w niedzielę przeciwko New England Patriots, jego wsparcie było zdecydowanie odczuwalne.

Kiedy jego zespół zdobył przyłożenie, Britts powiedział, że uruchomiło to alarmy na OIOM-ie.

„Kiedy rozpoczynający mecz był odtwarzany od tyłu, podskakiwał, wstał z krzesła i włączył – jak sądzę – wszystkie alarmy na OIOM-ie, ale wszystko było w porządku, to była po prostu właściwa reakcja na kaskaderskie zagranie. Dobrze się bawił” – mówili Brytyjczycy.

Hamlin był „bardzo podekscytowany” w niedzielę i czuł się „bardzo wspierany przez falę miłości z całej ligi, zwłaszcza z okolic Buffalo. W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że mafia Billsów jest bardzo realna” – dodał Britts.

Natychmiastowa reakcja medyczna na zapaść Hamlina pomogła uratować mu życie, a Buffalo Bills zachęca teraz ludzi do nauki wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Asystent trenera Athletic Denny Killington Przypisuje mu się wykonywanie resuscytacji krążeniowo-oddechowej, gdy Hamlin stracił puls na boisku i wymagał resuscytacji poprzez resuscytację i defibrylację.

Reakcja medyczna była częścią awaryjnego planu działania, który „obejmuje zespół, niezależny personel medyczny i sportowy, sprzęt i personel bezpieczeństwa i jest weryfikowany przed każdym meczem” – powiedział w poniedziałek. stwierdzenie przeczytanych rachunków.

READ  Mets umieścili Jamesa McCanna w IL; Nieznany tryb Starling Marte

Zespół zobowiązał się do wsparcia zasobów, w tym certyfikacji CPR i automatycznych zewnętrznych defibrylatorów oraz wskazówek dotyczących opracowywania planów reagowania na nagłe przypadki sercowe w społeczności Buffalo, zgodnie z komunikatem.

„Zachęcamy wszystkich naszych fanów do dalszego okazywania wsparcia i zrobienia kolejnego kroku, jakim jest uzyskanie certyfikatu CPR” – powiedział Bills.

Wyjaśnienie: Ta historia została zaktualizowana, aby wyjaśnić uwagi Hughesa na temat kontuzji i powrotu do zdrowia Hamlina.