30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Don West, były komentator wrestlingowy TNA i IMPACT, zmarł w wieku 59 lat

Legendarny komentator wrestlingu, Don West, zmarł po walce z rakiem. Miał 59 lat.

IMPACT Wrestling, gdzie głos Westa stał się synonimem promocji – znanej wówczas jako Total Nonstop Action (TNA) – przez ponad dekadę, ogłosił śmierć Westa w piątek po południu.

„Nie można myśleć o TNA/IMPACT bez myślenia o Donie Westie” — powiedział Scott D’Amore, wiceprezes wykonawczy Impact Wrestling. — powiedział w oświadczeniu. „Don i Mike Tenay zapewnili ścieżkę dźwiękową do wielu decydujących momentów w historii firmy. Koniec z cenionym członkiem rodziny TNA/IMPACT.”

„Don był naprawdę jedyny w swoim rodzaju, który rozjaśniał każde pomieszczenie, do którego wchodził. Wydobywał z ludzi to, co najlepsze i był inspiracją dla każdego, kogo spotkał.”

Pochodzący z Illinois został zdiagnozowany Chłoniak mózgurzadką, wysoce agresywną postać chłoniaka nieziarniczego w 2021 r. We wrześniu 2021 r. stwierdzono remisję u Westa.

Rak Zachód, jednak Powrót w styczniu Co skłoniło nadawcę do poddania się chemioterapii i radioterapii. W trakcie leczenia aktualizował fanów wrestlingu, ujawniając, że guz podwoił się w maju.

West dołączył do IMPACT/TNA w 2002 roku, pełniąc funkcję kolorowego komentatora promocji. Stał się stałym elementem ekranu dla fanów wrestlingu na początku 2000 roku, zanim opuścił firmę w 2012 roku.

Po spędzeniu czasu w zapasach dołączył do Wenatchee Wild w British Columbia Hockey League jako dyrektor zespołu ds. Sprzedaży i marketingu i uruchomił własny sportowy program radiowy.

Były partner Westa, Mike Tenay, wyraził żal z powodu śmierci Westa we wzruszającym poście na Twitterze.

READ  Kanye West porównuje anulowane umowy do śmierci George'a Floyda

„Kiedy się spotkaliśmy, związaliśmy się jako partnerzy w transmisji i przyjaciele” – powiedział Tanai. Lata wspaniałych chwil przed kamerą i poza nią.

West zostawia żonę Terri.

„Przykro mi słyszeć o śmierci komentatora wrestlingu Dona Westa” – powiedział zapaśnik Kurt Angle ćwierkanie. „Don był niesamowitym człowiekiem z tak wielką energią. Moje modlitwy kieruję do jego rodziny.”

zapaśnik — powiedział Matt Hardy„Za każdym razem, gdy miałem z nim kontakt, miałem wspaniałe doświadczenia. Don był jednym z tych dobrych facetów, którzy byli pełni pasji i entuzjazmu.”