12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wyniki WWE SmackDown (12/30) – Roman Reigns i Sami Zayn vs.  John Cena, Kevin Owens, nowy mistrz kobiet, Drew McIntyre powracają

Wyniki WWE SmackDown (12/30) – Roman Reigns i Sami Zayn vs. John Cena, Kevin Owens, nowy mistrz kobiet, Drew McIntyre powracają

Wyatt przedstawia się, po czym mówi, że nie uważa się za dobrą osobę, mimo że stara się nią być. Mówi, że nie żałuje większości okropnych rzeczy, które zrobił, aby dotrzeć do miejsca, w którym jest teraz, ale żałuje, że zaatakował fotografa w zeszłym tygodniu.

Muzyka LA Knight uderza i tnie Wyatta. Mówi, że Wyatt jest „mistrzem gier umysłowych”, ale jest przez niego manipulowany. Mówi, że bardziej interesuje go to, że Wyatt „płaci jednemu ze swoich ludzi” za przyjście na ring przebrany za wujka Howdy, a potem mówi, że był potęgą. Mówi, że kiedyś był taki, ale ostatnio udowodnił tylko, że jest oszustem. Mówi, że ma narkotyk, a następnie mówi, że zbliża się „Royal Rumble”, będzie świętował swoje otwarcie uderzając w osła Wyatta.

White Knight pyta, za kogo się uważa, a potem mówi, że czas przypomnieć światu, jak okrutny potrafi być, kiedy ma na to ochotę. Potem przed Knight’s Challenge.

Wujek Howdy pojawia się na Titan Tron, a następnie mówi: „ciesz się tym, kim jesteś” i „ogarnij ciemność”. Udaje się na ring w całkowicie białym stroju i powoli kieruje się na ring. Zostawia kapelusz na fartuchu, po czym wchodzi do środka i patrzy na Knighta i Wyatta. Następnie obserwuje Wyatta, gdy Knight wytacza się na zewnątrz. Chwyta kapelusz i odchyla głowę do tyłu.

Potem idziemy za kulisy i widzimy Samiego Zayna pukającego do garderoby The Bloodline. Pojawia się Paul Heyman i para się obejmuje. Heyman pyta, co może dla niego zrobić, a Zayn mówi, że chce porozmawiać o strategii z Reignsem. Heyman mówi, że właśnie rozmawiał z Reignsem i przesadzał w jego imieniu. Przekazuje trochę mądrości Zaynowi, a Heyman mówi, że świat będzie podziwiał Reignsa, gdy tłum będzie go wiwatował. Dodaje, że życie na Relevancy Island wymaga ciągłego bycia o trzy kroki do przodu.

READ  Aktualizacje rozrywkowe na żywo: ostrożna wizyta SRK na weselu Ranbir Alia; Strzelanie do zwierząt zaczyna się w tym tygodniu

Po przerwie na ring wychodzą The Brawling Brutes, a za nimi Solo Sikoa i The Usos.