20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Astrolog Susan Miller opowiada o tym, co czeka zodiak w 2023 roku

Astrolog Susan Miller opowiada o tym, co czeka zodiak w 2023 roku

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia): „Byłeś powstrzymywany przez pieniądze. Od trzech lat masz Saturna w tym domu, ale odchodzi 7 marca i nie wróci. Nauczysz się lepiej komunikować i możesz wziąć lekcje kreatywnego pisania lub nauczyć się o lektorach. Ale najlepszą częścią twojego życia jest dom. Jeśli chcesz mieć mieszkanie lub dom swoich marzeń, zacznij szukać. Masz teraz więcej szczęścia niż ktokolwiek w twoim zodiaku.

Tracisz ją w maju, ale wtedy pojawia się miłość. Więc upierz swoje gniazdo i przygotuj się na miłość. Lub, jeśli już znalazłeś miłość, to maleństwo, o którym myślałeś. Jeśli powiesz: „Nie, nie, nie chcę mieć dzieci”, możesz użyć tego, by stać się kreatywnym. W astrologii Dom Dziecka i Dom Twórczych Projektów są tym samym.”

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego): „Wiele przeszedłeś, ponieważ masz Saturna w Wodniku od trzech lat, ale odchodzi 7 marca. Jowisz jest w twoim domu komunikacji. Może zaczynasz serię podcastów, może zostałeś zaproszony do być stałym felietonistą magazynu lub być może zostałeś poproszony o przemawianie do grup.Jeśli to jest twój cel, skup się na nim.Jeśli masz tę książkę w sobie, chcę, abyś od razu zaczął działać.

Dostajesz aspekty nieruchomości, które mają teraz Koziorożce, a oni przedstawią ci je na srebrnym talerzu. Nie kupuj domu ani mieszkania do maja 2023 r. do maja 2024 r. Nie zadowalaj się niczym gorszym niż najlepsze. „

Ryby (luty 19-20 marca): „Właśnie miałeś swój Szmaragdowy rok, aw styczniu zaczynasz zarabiać pieniądze z całej tej ciężkiej pracy. Z wszystkimi nasionami, które zasiałeś, pieniądze zaczynają napływać. To zabawne, ponieważ Ryby nie dbają o pieniądze jako pierwszeństwo w życiu, ale wszechświat koryguje cię i nagradza. .

W drugiej połowie roku zaczynasz pisać lub mówić. Pisces miał ogromny wpływ na pisanie – możesz napisać książkę, być może napisałeś już hollywoodzką propozycję lub możesz napisać scenariusz, który cieszy się dużym uznaniem. Przyłóż długopis do papieru lub zacznij mówić do mikrofonu”.

READ  Kim jest doktor Terry Sanderson? Lekarz z Utah pozywa Gwyneth Paltrow za kolizję na deskorolce „uderz i uciekaj” w Park City