21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jeremiah Green, skromny muzyk-mysz, zmarł w wieku 45 lat

Jeremiah Green, skromny muzyk-mysz, zmarł w wieku 45 lat

Skromna myszka Członek założyciel i perkusista Jeremiah Green zmarł w wieku 45 lat po krótkiej walce z rakiem.

Śmierć Greena została ogłoszona przez Isaaca Brocka, prezesa zespołu, w A.D Wiadomość na Facebooku Opublikowano tuż przed północą w sylwestra. „Nie wiem, jak to złagodzić: dzisiaj straciliśmy naszego drogiego przyjaciela Jeremiasza. Położył się, by odpocząć i po prostu zniknął. Chciałbym teraz powiedzieć kilka uroczych słów, ale to nie jest czas. Przyjdą później , i od wielu ludzi. Proszę, doceń całą miłość. Co dałeś, otrzymałeś, dałeś i będziesz miał. Przede wszystkim Jeremiasz mówił o miłości”.

Zaledwie pięć dni temu matka Greene’a, Carol Namatame, publiczność odeszła W związku z walką jej syna z rakiem w czwartym stadium poprosiła fanów o przesłanie „dobrych wibracji”. W późniejszym oświadczeniu Brooke powiedziała, że ​​u Greena „niedawno zdiagnozowano raka i obecnie przechodzi leczenie. Wydaje się, że wszystko idzie gładko i robi pozytywną różnicę”.

Green był współzałożycielem Modest Mouse wraz z frontmanem Brockiem i basistą Ericiem Judy w 1993 roku. Oprócz krótkiego odejścia z zespołu w latach 2003-2004, Green był stale obecny w składzie zespołu i był najdłużej działającym członkiem zespołu. Grupa inna niż Brock. Pojawiał się na każdym albumie Modest Mouse, z wyjątkiem Dobra wiadomość dla tych, którzy lubią złe wiadomościa także grał w zespołach Red Stars Theory i Vells.

Green koncertował z Modest Mouse jeszcze w zeszłym miesiącu w ramach trasy koncertowej zespołu z okazji 25-lecia ich przełomowego albumu, Zatłoczony Dziki Zachód.

READ  „The Rachael Ray Show” został odwołany po 17 sezonach – Deadline