30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Diablo 4 ogłasza ostateczne testy beta i potwierdza, że ​​będą zawierały aktualizacje gry

Diablo 4 ogłasza ostateczne testy beta i potwierdza, że ​​będą zawierały aktualizacje gry

Po Wpis na blogu z zeszłego tygodnia Ogłaszamy pranie listy aktualizacji i modów do Diablo 4 Po kolejnych weekendach otwartych wersji beta, Blizzard ogłosił dzisiaj trzeci i ostatni weekend beta, w którym każda z tych zmian zostanie wprowadzona.

Rozmawiać o transmisja na żywo dzisiajTwórcy Diablo 4 powiedzieli, że „szturm serwerowy”, który ma na celu wystawienie serwerów zespołu na próbę przed tym, co, jak mają nadzieję, będzie solidnym dniem premiery gry RPG, odbędzie się w weekend 12 maja o godzinie 12:00 czasu PST w piątek i kończy się o 12:00 czasu pacyficznego w niedzielę. Niestety, zgodnie z obietnicą, gracze, którzy brali udział w pierwszych dwóch weekendach testowych, zostaną usunięci, a postępy poczynione w tym ostatnim teście również nie zostaną przeniesione do ostatecznej wersji gry.

Podczas tego ostatniego weekendu testowego gracze osiągną poziom 20 zamiast 25, pomyślany jako dodatkowe wyzwanie, gdy spotkają bossa światowego, Ashava, który nagrodzi każdego, kto ją pokona podczas slamu serwera, ekskluzywnym zestawem kosmetycznym w pełnej wersji gry.

Ale limit poziomów i nowe nagrody nie są jedyną zmianą w sklepie, ponieważ cały szereg aktualizacji, w tym korekty balansu klas postaci i usprawnione układy lochów, będzie już w tym wczesnym wyglądzie.

Najbardziej zauważalnymi zmianami w klasie postaci są nekromanci, którzy otrzymali wzmocnienia dla swoich nieśmiertelnych sługusów (którzy teraz łatwiej umierają) oraz wybuchy zwłok (które teraz zadają mniejsze obrażenia). Inne klasy, takie jak Barbarzyńca, otrzymały wzmocnienia, aby bardziej upodobnić się do ich rówieśników zabijających demony. W przypadku Barbarzyńcy ma to formę 10% redukcji otrzymywanych przez niego obrażeń ze wszystkich źródeł, wśród innych korzystnych modów.

Przeróbka lochów będzie obejmować cele, które można łatwiej osiągnąć bez czasochłonnego, monotonnego cofania się, a także większą obecność specjalnych wydarzeń, które czasami pojawiają się losowo podczas eksploracji lochu.

READ  Apple blokuje niektóre wiadomości iMessage, ale istnieje rozwiązanie, mówi Beeper

Serwer Slam będzie otwarty dla wszystkich graczy na wszystkich platformach i będzie zawierał kooperację na kanapie dla graczy na konsolach. Jeśli jeszcze nie rozpocząłeś swojej krucjaty przeciwko nienawiści do dziewczyn, za kilka tygodni będziesz miał kolejną szansę.

Travis Northup jest pisarzem dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @pracownik i przeczytaj to Relacja z gier tutaj.