28 stycznia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dan Campbell nie dba o to, czy masz „policzek** i 3 palce u nóg”

Dan Campbell nie dba o to, czy masz „policzek** i 3 palce u nóg”

Nie bez powodu Detroit Lions wybrało „Hard Knox”.

Nazywa się Dan Campbell.

Główny trener drugiego roku wszedł na scenę jako debiutant w 2021 roku jako najbardziej dynamiczna postać w lidze zarządzanej przez NFL. Bill Belichick, to nie jest. po Campbell 2021 jastrych rzepkiFilmy HBO i NFL prawdopodobnie poszły naprzód i zaadaptowały Lwy w 2022 roku. Tak długo, jak Campbell przetrwa 2021, to znaczy.

Akt pozostania przy życiu. The Lions ustanowili jeden z najgorszych rekordów w lidze, 3-13-1. Ale energiczny, przyjazny graczom styl Campbella sprawił, że był lubiany w Detroit i dał nadzieję Black Loyal, że być może w końcu zbudują coś wokół swojego potężnego trenera. Wyniki tego sezonu przesądzą o tym, jak dobre jest to przekonanie. Ale w jednym odcinku został obsadzony w „Hard Knox”.

Dan Campbell zagrał w otwierającym odcinku „Hard Knox”. (Nick Antaya/Getty Images)

„Nie ma znaczenia, czy masz jeden policzek i trzy palce”

Coroczna seria, która zazwyczaj zawiera obóz treningowy dla słabego i średniego zespołu i przedsezonowy, udoskonalony na Campbella z wtorkowego klipu otwierającego. Rozpoczął sezon przemówieniem takim, jak tylko Campbell, który mógł zaprezentować najbardziej pamiętną koncepcję Campbella: Grit.

Campbell, rozmawiając ze swoim zespołem, odniósł się do słowa „kamyki” napisane dużymi literami na ścianie sali konferencyjnej. Potem wyjaśnił, co znaczy dla niego determinacja.

„Dla mnie oznacza to, że moglibyśmy grać wszędzie” – powiedział Campbell. Pobawimy się na trawie Pobawimy się na trawie Pojedziemy na wysypisko śmieci.

„To nie ma znaczenia. Nie ma znaczenia, czy masz jeden policzek i trzy palce, pobiję ci tyłek.”

Oto krótka wersja:

Entuzjazm Campbella wydaje się zaraźliwy – przynajmniej w oczach soczewek Hard Knox. Campbell, dziesięcioletni weteran NFL jako tight end — brał udział w wyczerpującym treningu w górę iw dół z drużyną. Utrzymywał 46-latka w dobrej kondycji razem z zawodowymi sportowcami w kwiecie wieku. Ponownie wyobraź sobie, że Belichick robi to samo.

READ  Dodgers podpisuje umowę z Maxem Muncie na jednoroczne przedłużenie

[Set, hut, hike! Create or join a fantasy football league now!]

Został wyraźnie pokonany przez obronę stojącego za plecami Jamala Williamsa, który wygłosił pełne pasji przemówienie, aby rozbić tłum po wyczerpującym treningu wiosłowania. Przemówienie zostało wykorzystane do promowania programu i zainspirowało Williamsa do ślubowania Campbella Eske „Run You Cry”, jeśli wątpisz w jego siłę.

Ten list od Williamsa przyszedł po przemówieniu Campbella, w którym sympatyzował ze swoimi zawodnikami po pierwszym pikowanym treningu obozu.

„Przysięgam na Boga, że ​​nie jestem szalony”, powiedział Campbell swoim graczom. – Przysięgam. Gdybym wiedział, że możemy dotrzeć tam, gdzie musimy, bez zakładania w ogóle podpasek, zrobiłbym to. Nie chcę nikogo narażać.

Kontynuował, wyjaśniając, że trening fizyczny na początku obozu treningowego przyczyni się do zmniejszenia kontuzji na drodze i sprawi, że jego zawodnicy będą bardziej gotowi do rywalizacji.

– Mam plan, przysięgam – kontynuował Campbell. „Wszystko, o czym myślę, to wy. To wszystko, o czym myślę. Myślę tylko o was io tym, jak zebrać was razem, aby uzyskać najlepszą możliwą przewagę, jaką mogę wam dać. Chcę tylko, żebyście mi zaufali. „

Następnie oddał scenę Williamsowi na przerwę na spotkanie.

Pieśń i taniec Aidan Hutchinson

Campbell przygotował także scenę dla kilku lekkich head-upów podczas odcinka. Obejmuje to wybranie Aidana Hutchinsona nr 2 w rankingu, przypuszczalnie ratownika z Detroit z University of Michigan. Początkujący czarnoskórzy muszą wykonać układ śpiewu i tańca przed kolegami z drużyny. Robią to, ujawniając swój bonus do podpisu.

Dla Hutchinsona premia za podpisanie kontraktu jest duża. Jego ulubiona piosenka? Billie Jean Michael Jackson.

„Nazywam się Aidan Hutchinson. Pochodzę z Michigan, a moja premia za podpisanie kontraktu wyniosła 23 miliony” – powiedział Hutchinson.

READ  Wypowiedziani trenerzy: kto był najlepszym pracownikiem w szkoleniu koszykówki w 2022 roku?

Potem włamał się do swojej rutyny, aby zadowolić kolegów z drużyny:

Kolega debiutant i pomocnik szóstej rundy Malcolm Rodriguez również pojawił się na scenie. Nieśmiało zachwalał swój znacznie mniejszy, choć z pewnością satysfakcjonujący bonus w wysokości 188 000 $, zanim wykonał swoją wersję rutyny salsy.

Obowiązki – i cały odcinek – były odą do wszystkiego, co Campbell.

Jury nadal nie jest pewne, jak przełożyć taktykę Campbella na sukces w terenie. Ale na razie wydaje się, że jego styl przekonuje do siebie piłkarzy i sztab trenerski. To dobry początek. Jednak wycieczka zapowiada się na jedyne w swoim rodzaju doświadczenie Dana Campbella. Podobnie jak wtorkowe napisy końcowe: