30 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Little League batter hit by pitch consoles opponent

Ciasto Małej Ligi przytula kontuzjowanego przeciwnika w inspirującym pokazie sportowej rywalizacji

Ale Isaiah Jarvis, który początkowo chwycił się za głowę, szybko wyzdrowiał. Było dobrze, tłum był w Południowo-Zachodnia Mniejsza Liga Okręgowa Mistrzostwa w Waco w Teksasie oklaskiwały go, gdy stał i zdobył pierwszą bazę.

Po powrocie na wzgórze Kayden Shelton wciąż się trzęsła. Wtedy wydarzyło się coś niesamowitego: Izajasz wyszedł z torby, wszedł na wzgórze i owinął ramiona wokół dzbanka, aby dać mu znać, że nic mu nie jest.

„Chciałem tam wyjść i szerzyć Bożą miłość i upewnić się, że wszystko z nim w porządku, upewnić się, że wie, że ze mną w porządku i że będzie dobrze” – powiedział Isaiah CNN w środę rano w „Nowym dniu”. Obok Kaydena.

„Cześć, wykonujesz świetną robotę” – powiedział Isaiah w filmie, który przyciągnął powszechną uwagę, gdy nieznajomi na całym świecie chwalili postawę sportowego młodzieńca.

„Czułem się, jakby był zainteresowany” – powiedział Kayden, zapytany o uścisk Isaiaha. „Również mi na nim zależało, a to tylko pokazało, że baseball to sportowa postawa — w baseballu jest dużo sportowego ducha.

„Izajasz ma – jego serce jest inne dla ludzi” – dodał. – To po prostu dobry dzieciak.

Powiedział, że Isaiah ma małego siniaka, ale inaczej czuje się dobrze. Gracze byli oszołomieni reakcją na wideo, próbując ogarnąć swoje umysły tym momentem, który stał się wirusowy w Internecie.

„To naprawdę szalone” – powiedział Isaiah. – Na przykład, kto by pomyślał, że ten jeden uścisk oszalał, wiesz? To tylko dowodzi, rób miłe rzeczy, a dostaniesz nagrodę, jak sądzę.

Jeśli chodzi o to, co ludzie powinni zabrać ze swoich chwil na wzgórzu, Kayden powiedział CNN: „Myślę, że lekcja jest taka, że ​​musisz dbać o innych. Jakby byli sfrustrowani, powinieneś po prostu o nich dbać, próbować ich budować. ”

Ostatecznie to Texas East wygrał mecz, awansując do Światowa Liga Juniorów w Williamsport w Pensylwanii jeszcze w tym miesiącu – a Isaiah będzie kibicował drużynie Kayden.

„Tak, to ta sama okolica, w której mieszkamy, i byliśmy naprawdę dobrymi przyjaciółmi, zrobiliśmy różnicę” – powiedział. – Więc ukorzenimy je do samego końca.

READ  MLB Lockdown: Aktualizacje na żywo, gdy właściciele i właściciele MLBPA kontynuują negocjacje przed wyznaczonym przez ligę terminem