2 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

NFL: DEC 26 Giants at Eagles

Asystent trenera Giants, Bobby Johnson, przeprasza za swoją rolę w treningu bójki

Obrazy Getty

Trener ofensywnej linii Giants, Bobby Johnson, przeprosił we wtorek za Jego rola w kłótni W praktyce w poniedziałek.

Johnson nie próbował uspokoić wściekłych graczy, ale raczej zintensyfikował sytuację, naciskając na obrońców Cam Brązowy.

„incydent [Monday]A biorę pełną odpowiedzialnośćJohnson powiedział podczas regularnie zaplanowanej konferencji prasowej za pośrednictwem Jordana Raanana z ESPN. „Żałuję. To się nie może zdarzyć. To się nie powtórzy.

„Przeprosiłem właściwych ludzi. W szczególności Cam. Muszę być lepszy niż to. Nie tego szukamy. To niefortunny incydent, który nie może się i nie powtórzy.”

Pod koniec chibi, w środku Jan Feliciano Oskarżony Ty Crowder W ciągłej grze. Crowder i Feliciano podeszli do niej, a linie boczne zgasły. Brown wszedł do buta i pociągnął Feliciano za kołnierz, powodując, że Johnson wepchnął Browna w jego klatkę piersiową. Wtedy Feliciano i Brown uderzyli się nawzajem.

Trener Brian Daboll rozmawiał z całą drużyną po walce, a później spotkał się z głównymi stronami. Zaapelował do Giants, aby byli zespołem, który robi wszystko „w odpowiedni sposób” i powiedział, że to, co wydarzyło się w poniedziałek, jest tym, co robią przegrywające zespoły.

„Naprawdę powiedziałbym wszystkim, którzy byli w to zaangażowani, nie tego chcemy zrobić. Dabel powiedział. ” Rozmawiałem z zespołem. Rozmawiałem z trenerami. Znają oczekiwania. Nie stracimy w ten sposób spokoju”.

„To zostało rozwiązane i idziemy do przodu” – powiedział Johnson.READ  Jacques del Rio, koordynator przywódców, opisuje bunt z 6 stycznia jako „kurz”