1 października, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Roquan Smith zleca transakcję od Chicago Bears

Roquan Smith zleca transakcję od Chicago Bears

Chicago – Niedźwiedź Ruchuan Smith W pisemnym oświadczeniu powiedział, że poprosił o zawarcie umowy handlowej po tym, jak negocjacje kontraktowe między nim a organizacją znalazły się w impasie.

Smith napisał oświadczenie, które było: Opublikowane przez NFL Network w mediach społecznościowych Wtorek. ESPN potwierdził autentyczność tych wiadomości.

25-letni linebacker napisał, że „nowy system front office mnie tutaj nie docenia” po tym, jak Smith powiedział, że od kwietnia próbował pracować nad rozszerzeniem.

„Odmówili negocjacji w dobrej wierze” – napisał Smith. „Każdy etap tej podróży polegał na 'weź to albo odejdź’. Wysłana do mnie umowa jest umową, która byłaby zła dla mnie i całego rynku LB, gdybym ją podpisał.”

Odkąd Bears zajęło mu 8. miejsce w klasyfikacji generalnej w 2018 roku, były gwiazdor Georgii miał 14 zwolnień, podczas gdy w każdym sezonie, w którym grał, odnotowywał nie mniej niż 101 odbić i przechwytów. Smith miał zarobić 9,7 miliona dolarów w ostatnim roku swojej początkowej umowy i został umieszczony na liście fizycznie niezdolnych do wykonywania (PUP), kiedy przyjechał na obóz pod koniec lipca.

Smith oskarżył recepcję Bears o „próbę wykorzystania mnie” i że organizacja „nie pozostawiła mi innego wyboru, jak tylko poprosić o umowę, która pozwoliłaby mi grać dla organizacji, która naprawdę docenia to, co wnoszę do stołu. „

W kwietniu Smith wyraził przekonanie, że pozostanie w Chicago na dłuższą metę z nową umową i był w pełni zaangażowany w ćwiczenia wolontariuszy i obowiązkowy mini-obóz. W swoim oświadczeniu linebacker powiedział, że chce być z Bears przez całą swoją karierę.

Na początku obozu treningowego dyrektor generalny pierwszego roku Ryan Bowles, który wyraził chęć osiągnięcia porozumienia w sprawie przedłużenia Smitha przed sezonem zasadniczym, zwrócił się do zespołu, który jeszcze nie wprowadził nowej umowy dla Smitha.

READ  Micah Parsons z Cowboys chwali Drake'a Jacksona z 49ers - NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Polacy powiedzieli 26 lipca: „Moje uczucia do Rokuane w ogóle się nie zmieniają. Kocham zawodnika i osobę. To się nie zmieni”.

Smith był obecny w Hallas Hall codziennie podczas obozu treningowego i często można go zobaczyć podczas treningu na rowerze stacjonarnym. Trener Matt Eberfels podał swoje lipcowe prognozy dla Smitha, podczas gdy on pozostał w składzie PUP.

„Bądź zaangażowany, bądź liderem i zaangażuj się, co on robi i zrobi” – powiedział Eberfluss. „Jest zawodowcem. Od dawna gra w lidze. Jest naprawdę dobrym zawodnikiem. Cieszymy się, że ma go w Chicago Bear. I zrobi to”.

W swoim oświadczeniu Smith przeprosił fanów Bears, jednocześnie wyrażając niewielką pewność, że negocjacje zostaną odwrócone.

„Nie miałem okazji porozmawiać z rodziną McCasky i być może uda im się to uratować, ale jak dotąd nie widzę drogi powrotnej do organizacji, którą naprawdę kocham” – powiedział Smith.