17 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pięciu Patriotów może stać się celem wolnej agencji NFL

Pięciu Patriotów może stać się celem wolnej agencji NFL

Ponieważ zbliża się 15 marca rozpoczęcie wolnych agencji NFL, przedstawiamy pięciu przyszłych wolnych agentów na kilku kluczowych stanowiskach, które mogą mieć sens dla New England Patriots.

Dalej: szafki.

Jesse Bates III, Cincinnati Bengals
Bates grał w tym sezonie w drużynie franczyzowej i nadal był jednym z najlepszych graczy NFL na tej pozycji, zajmując 15. miejsce pod względem koncentracji na profesjonalnej piłce nożnej i 5. miejsce w defensywie. Bates gra głównie jako deep safety, ale radzi sobie również z silnymi asekuracjami i otwieraniem. Zagrał co najmniej 950 snapów obronnych we wszystkich pięciu sezonach NFL. Jeśli Devin McCourty zdecyduje się przejść na emeryturę – mówi, że podejmie ostateczną decyzję mniej więcej w czasie rozpoczęcia wolnej agencji – Bates byłby idealnym następcą. Ale jest w sile wieku, wkracza w swój 26-letni sezon i powinien dostać ogromny kontrakt.

Jordan Boyer, Buffalo Bills
Bill Belichick uwielbia zaczepiać graczy z czołowych rywali z Nowej Anglii, a Boyer świetnie pasowałby do obrony. W ciągu ostatnich kilku sezonów był jednym z najlepszych ochroniarzy w NFL i ma talent do gry na wielu pozycjach. 31-latek wnosi również solidną pewność siebie i udowodnione przywództwo jako trzykrotny kapitan Bills, czego Patriots będą potrzebować, jeśli McCourty odejdzie. Kontuzje były problemem dla Boyera w tym sezonie, ponieważ opuścił pięć meczów z różnymi dolegliwościami, po tym jak opuścił tylko dwa razy w ciągu poprzednich pięciu sezonów.

Juan Thornhill, szefowie Kansas City
Thornhill nie nazywa się Bates ani Poyer, ale był solidnym graczem i trwałym mistrzem Super Bowl, opuścił tylko jeden mecz w swojej czteroletniej karierze i rozegrał ponad 1000 pstryków w obronie w tym sezonie. 27-latek przechwycił trzy podania i zepsuł sześć kolejnych w 2022 roku, zdobywając wynik PFF, który plasuje się na 26. miejscu wśród zakwalifikowanych sejfów, a wynik zasięgu na 15. Podobnie jak Bates i Poyer (i McCourty), Thornhill gra przede wszystkim głęboko bezpieczeństwa (702 strzały w tym sezonie), ale może grać na dołku (156) iw polu karnym (145).

READ  To, w jaki sposób Jaren Hall pasuje do długoterminowego planu rozgrywającego Wikingów, pozostaje nierozwiązane

Julian Love, Giganci z Nowego Jorku
Love był rotacyjnym graczem podczas dwóch lat Joe Judge w Nowym Jorku, został pełnoetatowym starterem w tym sezonie i rozkwitł. Wybór czwartej rundy 2019 poprowadził drużynę w rozegranych rzutach obronnych, prawie podwajając swój poprzedni rekord w karierze ze 124 wślizgami i znalazł się w pierwszej 20 pod względem bezpieczeństwa przez PFF. Jest jednym z zaledwie dwóch obrońców NFL (wraz z zawodnikiem Dallas, Jayronem Kearse), który rozegrał co najmniej 600 snapów i odnotował wskaźnik nieudanych ataków poniżej 5% w każdym ze swoich ostatnich dwóch sezonów. Love był także kapitanem i początkowym graczem drużyny specjalnej Giants, zajmując czwarte miejsce w drużynie w snapach drużyn specjalnych. Dodając do tego jego umiejętność rozgrywania wielu asekuracji, 24-latek sprawdza wiele skrzynek Patriotów.

Doron Harmon, Raiders z Las Vegas
Ostrzeżenie starego przyjaciela! Harmon wygrał trzy Super Bowls w Nowej Anglii, a następnie przez rok grał w Detroit, Atlancie i Las Vegas, grając pod wodzą Josha McDanielsa w tym sezonie. Nazywany „The Closer” ze względu na swoje zamiłowanie do przechwytów w późnej fazie gry, miał solidny sezon w fatalnej obronie Raiders, notując 86 wślizgów w karierze, 6 z 86 jardów i wynik PFF, który zajął 22. miejsce wśród wyników bezpieczeństwa i zasięgu, które uplasowały się na dziesiątym miejscu. Harmon zna już zarys Patriotów, a mając 32 lata, prawdopodobnie nie kosztowałoby go to dużo, gdyby był otwarty na ponowne spotkanie.

Więcej goli wolnych agentów Patriotów: ataki ofensywne