20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bucs wypuścił lewy obrońca Donovana Smitha

Bucs wypuścił lewy obrońca Donovana Smitha

Tampa — Najgorszy występ Donovana Smitha w karierze, wraz z problemami z limitem wynagrodzeń, doprowadziły we wtorek do decyzji zespołu o zwolnieniu lewego ataku po ośmiu sezonach.

29-letni Smith podpisał w marcu 2021 roku dwuletnie przedłużenie umowy o wartości 31,8 miliona dolarów. Ale Boss zaoszczędzi maksymalnie 9,95 miliona dolarów, rozstając się z nim.

„Chcę podziękować Donovanowi za wszystko, co zrobił dla Buccaneers na boisku i poza nim w ciągu ostatnich ośmiu sezonów” – powiedział dyrektor generalny Bucks Jason Licht w oświadczeniu. „Wszedł jako nasz początkowy lewy obrońca w 2015 roku, a jego wytrzymałość i niezawodność na jednej z najważniejszych pozycji w piłce nożnej odegrały znaczącą rolę w naszym ofensywnym sukcesie podczas jego pobytu tutaj”.

W drugiej rundzie selekcji w Penn State w 2015 roku Smith rozpoczął 124 mecze sezonu regularnego podczas swojego pobytu w Bucs. Opuścił tylko sześć sezonów, w tym tylko dwa w ciągu pierwszych siedmiu sezonów.

Ale doznał przeprostu łokcia w otwierającym sezon zwycięstwie 11 września w Dallas. Mogło to przyczynić się do niezapomnianego roku, w którym był drugi w NFL pod względem większości przyjętych kar z 12 karami wykonanymi na 100 jardów. Dwa z jego zablokowanych wezwań okradły przyłożenie. Pozwolił również na sześć worków w drużynie.

Smith jest trzecim znanym weteranem, którego Bucs planuje zwolnić w tym sezonie, dołączając do biegacza Leonarda Fournette i ścisłego końca Camerona Pratta. Oczekuje się, że Ryan Succop plus kicker również padnie ofiarą.

Jedną z opcji, którą Bucs rozważają w celu zastąpienia Smitha, jest przejście na All-Pro Tristan Wirfs z prawego ataku w 2023 roku.

Ponadto Bucs nie użyli swojego tagu gracza franczyzowego po raz pierwszy od czterech lat we wtorek o godzinie 16:00. Przed uwolnieniem Smitha Bucs wyceniono na 58,26 miliona dolarów powyżej limitu 224,8 dolarów. Według Overthecap.com. Muszą osiągnąć tę liczbę do godziny 16:00 15 marca, na początku nowego roku ligowego. Nie obejmuje to spodziewanego uwolnienia Fournette i Brate, którzy zostali poinformowani przez zespół, że zamierzają się rozstać.

READ  Wimbledon: Ugo Humbert pojawia się na korcie bez rakiety

Graczem, który najprawdopodobniej otrzyma etykietę franczyzy, jest obrońca Jamal Dean. On Był piątym zawodnikiem, który został wprowadzony do wolnej agencji przez Pro Football Focusw skład której wchodzi rozgrywający Seahawks Gino Smith, który w poniedziałek zgodził się na trzyletni kontrakt z Seattle o wartości 105 milionów dolarów.

Znacznik franczyzy dla 26-letniego Deana dodałby kolejne 18,16 miliona dolarów do balonowego pułapu wynagrodzeń Bucs. Mają nadzieję, że w końcu osiągną nowy kontrakt z Deanem, a także innymi osobami, takimi jak wewnętrzny obrońca David LaFonte i ochroniarz Mike Edwards.

Bucs używali tagu franczyzy w ciągu ostatnich trzech lat. Zewnętrzny obrońca Shaquille Barrett otrzymał znak w 2020 roku po nagraniu klubowego rekordu 19-1/2 worków w poprzednim sezonie. Grał na rocznym kontrakcie przed podpisaniem wieloletniej umowy w 2021 roku.

Bucks uczynił odbiorcę Chrisa Goodwina swoim graczem franczyzowym przez ostatnie dwa sezony. Podpisał trzyletni kontrakt o wartości 60 milionów dolarów zaledwie dziewięć dni po tym, jak zajął miejsce w rankingu w zeszłym roku.

Uważaj na hakerów

Zapisz się do bezpłatnego biuletynu Bucs RedZone

Będziemy podsumowywać wiadomości i komentarze na temat Tampa Bay Buccaneers co tydzień w trakcie sezonu.

Wszyscy jesteście zarejestrowani!

Chcesz więcej naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu w swojej skrzynce odbiorczej? Zacznijmy.

Poznaj wszystkie dostępne opcje

Dean kończy jeden ze swoich najlepszych sezonów jako zawodowiec. Rozpoczął 15 meczów i miał dwa przechwyty i osiem obronnych podań. W ciągu ostatnich dwóch sezonów pozwolił na procent ukończenia wynoszący zaledwie 51,95.

spectrack Jego wartość rynkowa za trzy lata ma wynieść 49,67 mln USD Lub około 16,5 miliona dolarów rocznie, mniej niż tag franczyzy wynoszący ponad 18 milionów dolarów.

• • •

Zapisz się do biuletynu Bucs RedZone, aby otrzymywać aktualizacje i analizy dotyczące najnowszych drużyn i wiadomości NFL od Bucs i zwycięskiego pisarza Joeya Knighta.

READ  Trzy gole Hilary Knight doprowadziły Stany Zjednoczone do wyprzedzenia Kanady i zdobycia światowego złota w hokeju

Nie przegap najnowszych sportów uniwersyteckich z Bucs, Rays, Lightning, Florida College i innych. Śledź naszą drużynę sportową Tampa Bay Times na Twitterze Świergot I Facebook.