20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Czterech graczy zostało wykluczonych z walki drużyn z Buccaneers

Czterech graczy zostało wykluczonych z walki drużyn z Buccaneers

FLOWRY BRANCH, Georgia – Środkowy obrońca Nate Landman (kolano), prawy napastnik Caleb McGary (kolano) oraz obrońcy David Onyemata (kostka) i LaCalle London (kolano) zostali wykluczeni z kluczowego meczu Falcons z Tampa Bay Bukanierzy w tę niedzielę.

Landman, McGary i Onyemata nie uczestniczyli w treningach przez cały tydzień. Cała trójka odniosła kontuzje podczas meczu Falcons w 13. tygodniu w zeszłą niedzielę na stadionie MetLife. Londyn był wymieniany jako pełnoprawny uczestnik każdej sesji po tym, jak na początku tygodnia wyznaczono defensywę do powrotu z kontuzjowanej rezerwy.

Tymczasem w niedzielę pięciu zawodników Falcons uznano za wątpliwych.

Cornerbacks AJ Terrell (wstrząśnienie mózgu), Jeff Okudah (kostka) i Mike Hughes (ręka) są wątpliwe. Tyrrell był w piątek pełnym uczestnikiem, po tym jak na początku tygodnia ćwiczył jedynie jako ograniczony uczestnik w żółtej koszulce bezkontaktowej. Pracował nad ligowym protokołem dotyczącym wstrząśnienia mózgu po tym, jak opuścił niedzielny mecz z powodu wstrząśnienia mózgu. Arthur Smith powiedział, że Falcons podejmą decyzję w sprawie Terrella po sobotniej rozmowie ze specjalistami medycznymi.

Okudah wrócił do treningów w piątek jako ograniczony uczestnik. Hughes był nieaktywny podczas ostatniego meczu Falcons z powodu kontuzji, ale przez cały tydzień brał udział w pełnym składzie.

Wątpliwości budził także skrzydłowy Mack Hollins (kostka) i środkowy Drew Dalman (kostka). Hollins opuścił trzy ostatnie mecze Atlanty z powodu kontuzji, ale przez cały tydzień w pełni uczestniczył w treningach. Dallman był limitowany w czwartek i piątek.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić wszystkie oznaczenia gier zarówno dla Falcons, jak i Bucs. Lista nieaktywnych zawodników zostanie ogłoszona na 90 minut przed niedzielnym rozpoczęciem.

READ  Jack Grealish i Harry Maguire nie znaleźli się w ostatecznym składzie Anglii na Euro 2024.