1 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Co nowego na iPhonie i iPadzie

Co nowego na iPhonie i iPadzie

iOS 16 beta 3 i iPadOS 16 beta 3 są już dostępne i zawierają dodatkowe aktualizacje i zmiany w nowych funkcjach ogłoszonych po raz pierwszy na WWDC w zeszłym miesiącu. Poniżej przedstawiamy wszystkie nowości w iOS 16 beta 3 i iPadOS 16 beta 3…

iOS 16 i iPadOS 16 mają zostać udostępnione publicznie jesienią tego roku. Oczekujemy, że Apple będzie nadal wprowadzać zmiany i poprawki w aktualizacjach przed jesienną wersją. Wciąż czekamy na premierę pierwszej publicznej bety iOS 16.

Warto również zauważyć, że szczególnie podczas wczesnych wersji beta zmiany i ulepszenia niekoniecznie są liniowe. Oznacza to, że coś, co działało w iOS 16 beta 2, może zostać złamane w iOS 16 beta 3. Jak zawsze, kontynuuj ostrożność.

Biorąc to wszystko pod uwagę, co nowego w iOS 16 beta 3? Udaj się poniżej, aby się dowiedzieć.

Nowe funkcje iOS 16 beta 3

  • iOS 16 beta dodaje obsługę Biblioteki udostępnionej w aplikacji Zdjęcia. Ta funkcja została ogłoszona na WWDC i umożliwia tworzenie udostępnionej biblioteki „w celu łączenia zdjęć i filmów z najbliższymi osobami”.
  • Funkcję Biblioteki udostępnionej znajdziesz w aplikacji Ustawienia w sekcji Zdjęcia. Stamtąd możesz wybrać automatyczne lub ręczne udostępnianie zdjęć.
  • Historia AFib jest teraz obsługiwana w aplikacji Zdrowie. Ta funkcja po raz pierwszy ogłoszona na WWDC pozwala wyświetlić dane AFIB z Apple Watch nadgodziny.
Tryb blokady iPhone'a Jak obsługiwać
  • iOS 16 beta 3 dodaje nową opcję trybu blokady, tak jak my Szczegółowo omówiony tutaj.
  • jest nowy tapeta z błazenkiem, podobnie jak to, co było dostępne na oryginalnym iPhonie. Jednak ta tapeta nie jest jeszcze widoczna dla wszystkich.
  • iOS 16 beta 3 dodaje nową opcję czcionki dla funkcji dostosowywania ekranu blokady. To ta sama czcionka, która była domyślną czcionką przed iOS 16.
  • Jak wspomniano wcześniej Federico Viticci na TwitterzeiPadOS 16 beta 3 wprowadza pewne zmiany w Stage Managerze. Dostępne jest zaktualizowane menu wielozadaniowości, które wyraźnie opisuje wszystkie opcje, a także nowy selektor okien dla aplikacji z wieloma oknami.
  • Istnieją nowe programy przygotowawcze po raz pierwszy po raz pierwszy korzystanie z Stage Manager. Istnieje również nowy program edukacyjny przy połączeniu iPada z ekranem zewnętrznym po raz pierwszy.
  • W aplikacji Przypomnienia dostępne jest nowe ustawienie, które umożliwia „uwzględnienie w liczbie odznak zarówno elementów zaległych, jak i należnych dzisiaj”.
  • Portfel dodał nowe funkcje, aby korzystać z domyślnych kart Safari z Apple Pay.
READ  Gra Angry Birds wycofana ze sklepu w najgorszy sposób

Czy zauważyłeś jakieś zmiany w dzisiejszym wydaniu iOS 16 beta 3 lub iPadOS 16 beta 3? Daj nam znać w komentarzach poniżej lub o godz Twitter @9to5Mac. Bądź na bieżąco z naszymi pełnymi praktycznymi relacjami z nowymi wydaniami tutaj 9to5Mac Dzisiaj i przez resztę tygodnia.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple: