28 kwietnia, 2024

CJ Stroud „Special” – Teksańczycy mszczą się na Brownie

HOUSTON – Houston Texans osobiście ponieśli porażkę w 16. tygodniu z Cleveland Browns i pokonali ich w meczu o dziką kartę 45-14, a sobotni mecz na czele był historycznym dniem dla rozgrywającego C.J. Strouda.

Trener Teksasu, DeMeco Ryans, nazwał Strouda „wyjątkowym”, ponieważ wybór nr 2 w zeszłorocznym drafcie pobił rekord NFL pod względem większości podań przyłożenia (trzy) przez debiutanta w meczu play-off.

„To CJ jest powodem, dla którego znaleźliśmy się w tej sytuacji” – powiedział Ryans po meczu. „To wyjątkowy młody człowiek, wyjątkowy zawodnik i nadal błyszczy. Bez względu na to, jak ważna jest to chwila, cały nasz zespół na niego liczy, a on ma ramiona, aby unieść ciężar. I pokazuje tydzień po tygodniu. .. „Nie ma dla niego zbyt ważnego momentu. Miał wyjątkowy sezon i nie możemy się doczekać kontynuacji kariery.

Ryans i Stroud zostali trzecim duetem trenerskim debiutantów od 1950 roku, który wygrał mecz play-off. Stroud był pierwszym rozgrywającym od 1967 roku, który znalazł się w pierwszej dwójce draftu, który w swoim debiutanckim sezonie rozpoczął i wygrał mecz play-off. Został także najmłodszym w historii, który wygrał mecz play-off, wyprzedzając Michaela Vicka.

„Jestem bardzo podekscytowany tym zespołem i miastem Houston” – powiedział Stroud. „Mam szczęście, że jestem w miejscu, w którym się znajduję… Włożyłem dużo ciężkiej pracy, moi koledzy z drużyny też to robią i wspaniale jest widzieć, jak owoce twojej pracy przynoszą owoce. Jestem bardzo szczęśliwy, że rozpoznało mnie tak wielkie nazwisko, jak Michael Vick, który był moim ulubionym rozgrywającym, gdy dorastałem. Jestem bardzo szczęśliwy i mam nadzieję, że uda mi się dostać do dwóch [wins]„.

READ  Ronald Akuna Jr. objął prowadzenie u siebie w dziesiątym zwycięstwie Bravesa z rzędu

Ten mecz był rewanżem z 16. tygodnia, meczu, który Teksańczycy przegrali 36-22 i którego gracze nie zapomnieli, gdy w szatni przed meczem rozległa się piosenka.

„Piosenka, którą graliśmy, kiedy weszliśmy, brzmiała «Get Back a Motherf—er»” – powiedział ESPN Brevin Jordan z Teksasu. „Nie mieliśmy C.J. Strouda [in Week 16]A kiedy wracaliśmy i oglądaliśmy film, zawsze był jeden lub dwóch facetów, którzy nie byli na właściwych celach lub misjach. „To jeden z tych meczów, w którym dobrze zagraliśmy i który potraktowaliśmy osobiście”.

W drugiej kwarcie Teksańczycy prowadzili 14-10, a od tego momentu kontynuowali serię 35-0, aby utrzymać wynik meczu.

Zaczęło się, gdy Stroud poprowadził piłkę i rzucił 4-metrowe podanie do Jordana, który po złapaniu piłki w polu końcowym przebiegł 72 metry i zapewnił Teksańczykom prowadzenie 17-14.

Następnie, przed przerwą z drugiej i drugiej połowy, na 1:11 przed końcem, Stroud znalazł Daltona Schultza, który miał szerokie szanse na kolejne przyłożenie i do przerwy objął prowadzenie 24-14.

Ryans powiedział swojemu zespołowi w przerwie, że chodzi o dokończenie meczu i „mecze, które zmieniają się w przerwie”.

„W szatni powiedziano: «Jesteśmy tutaj»” – powiedział Ryans. „Rozmawialiśmy o naszej chwili, rozmawialiśmy o możliwościach. Teraz najważniejsze jest to, co z tym zrobisz? Chodziło o to, aby po prostu wyjść i dokończyć, kontynuować realizację, kontynuować kończenie. I to właśnie zrobiliśmy. „

W trzeciej kwarcie Teksańczycy zamknęli drzwi do potencjalnego powrotu, gdy obrońca Steven Nelson i obrońca liniowy Chris Harris przechwycili rozgrywającego Brownsa Joe Flacco, oddając oba typy na przyłożenia i objęli prowadzenie 38-14.

Były inne kluczowe czynniki, które przyczyniły się do zwycięstwa Teksańczyków w ramach zemsty. W 16. tygodniu skrzydłowy Amari Cooper przeszedł 265 jardów i dwa przyłożenia, pomagając Brownom przejąć kontrolę nad meczem. Ryans zdecydował, że w sobotę były obrońca nr 3 Derek Stingley będzie podążał za Cooperem.

READ  Ohio State opuszcza Game Six z ostatnich siedmiu, przegrywając 69-60 na drodze w Illinois

„Stingley wykonał niewiarygodną robotę z Cooperem i ograniczył go czterokrotnie, więc była to świetna robota” – powiedział Ryans. „Sting sprostał wyzwaniu przed meczem. Na tym właśnie polega futbol w fazie play-off. Chodzi o to, aby rozgrywający dawali z siebie wszystko i grali”.

Według Next Gen Stats Stingley dorównał Cooperowi na 71% tras i utrzymał go na poziomie zera, a Cooper zakończył z 59 jardami po czterech złapaniach.

„Byłem w trudnej sytuacji” – Stingley powiedział ESPN. „Byłam pochłonięta swoim stylem i oczami. Upewniałam się, że nie będę odpowiednią osobą”.

Teksańczycy będą czekać, aby zobaczyć, z kim zmierzą się w rundzie dywizji. Jednak w oczach Jordana, jeśli Stroud będzie występował na historycznym poziomie, będą pewni każdego meczu.

„Jeśli cała 11-tka będzie na tej samej stronie w ofensywie, wchodząc tam i wykonując swoją pracę, czujemy, że nikt nie może dla nas grać” – powiedział Jordan. „Zwłaszcza, gdy masz tam numer 7.”