29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Phillies wymienia zapolowego Cubs Michaela Rookera i wyznacza do przydziału Andrew Pilatiego – NBC Sports Philadelphia

Phillies wymienia zapolowego Cubs Michaela Rookera i wyznacza do przydziału Andrew Pilatiego – NBC Sports Philadelphia

Na początek tygodnia Phillies dokonali dwóch transakcji, żądając od pracownika użyteczności publicznej Diego Castillo zwolnienia od Yankees i przekazując świadczenia pieniężne na rzecz Cubs w zamian za praworęcznego zmiennika Michaela Rookera.

Przed przeprowadzkami w 40-osobowym składzie Phillies znajdowało się 39 graczy. Do zespołu dołączyli Castillo i Rucker, a zastępca Andrew Pilati został wyznaczony do przydzielenia w celu zwolnienia ostatniego miejsca.

26-letni Castillo, którego nie należy mylić z menadżerem Rays/Mariners o tym samym nazwisku, rozegrał 96 meczów dla Piratów 2022. W 2023 roku miał tylko jedną przewagę w drużynie Diamondbacks. Osiągnął wynik 0,205/0,250/0,380 w 11 home runach i 13 deblach w 284 meczach. Jego średnia odbicia wynosi 0,296 i procent bazowy 0,410 w 177 meczach na Triple A i grał na każdej pozycji, najwięcej pracy wykonując na shortstopie.

W zeszłym tygodniu Rocker otrzymał DFA od Cubs, kiedy podpisali kontrakt z Hectorem Neresem. W ciągu ostatnich dwóch sezonów wystąpił w 76 meczach dla Chicago, osiągając 4,36 ERA i 1,35 WHIP w 95 rundach. Pod koniec kwietnia skończy 30 lat. Rocker rzuca sześcioma różnymi narzutami, ale w 2023 r. głównie rzucał szybkimi piłkami – łącznie przez 66,2% czasu.

Co najważniejsze, Rockerowi pozostała jeszcze jedna opcja w niższej lidze, co oznacza, że ​​mógłby zostać wysłany do drużyny juniorów bez konieczności stosowania zwolnień.

Pilati, który nie ma już opcji w niższych ligach, gra w Phillies od listopada 2021 r. Był jednym z najbardziej zaskakujących zawodników w 2022 r., uzyskując 3,31 ERA na poziomie 3,31 i 78 strikeoutów w 54⅓ rund. Ostatni sezon nie poszedł dobrze. Pilati doznał kontuzji tricepsa w kwietniu i maju, rozegrał w Triple A tyle samo meczów, co w głównych turniejach, ostatecznie kończąc z ERA na poziomie 5,11. Mógłby zostać wolnym agentem, jeśli żadna drużyna nie poprosi go o zwolnienie.

READ  Stephen Curry mówi, że Golden State Warriors wewnętrznie rozmawiali o handlu z Kevinem Durantem, który był „niezrozumiany”