20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Chris Middleton z Bucks odrzucił opcję gracza za 40,4 miliona dolarów, źródła podają: Co to oznacza dla Milwaukee

Chris Middleton z Bucks odrzucił opcję gracza za 40,4 miliona dolarów, źródła podają: Co to oznacza dla Milwaukee

Źródła ligowe potwierdziły, że napastnik Milwaukee Bucks, Chris Middleton, odmówił wyboru swojego zawodnika na następny sezon sportowiec. Oto, co musisz wiedzieć:

  • Opcja gracza Middletona była warta 40,4 miliona dolarów.
  • Middleton notował średnio 15,1 punktu, 4,2 zbiórki i 4,9 asysty na mecz w zeszłym sezonie, a po sezonie podniósł swoje średnie do 23,8 punktu, 6,4 zbiórki i 6,2 asysty.
  • Chociaż jego opcja została odrzucona, Middleton mógł wrócić do Milwaukee.

sportowiecNatychmiastowa analiza:

Dlaczego się wycofał?

Rezygnacja pozwala Middletonowi spróbować zabezpieczyć długoterminowy kontrakt zamiast rocznego kontraktu z Bucks. Chociaż Middleton może nie znaleźć na otwartym rynku kontraktu wartego 40,4 miliona dolarów na pierwszy rok, teraz może podpisać dłuższe zobowiązanie niż Bucks lub którykolwiek z pozostałych 29 zespołów w NBA. Dyrektor generalny Bucks, John Hurst, publicznie przyznał, że zespół nie chciał, aby Middleton poszedł gdzie indziej, co potwierdził nowy trener Adrian Griffin na swojej wstępnej konferencji prasowej. – nienasycony

Co to oznacza dla dolara?

Ta decyzja nie jest szokiem dla dolara. Gracze regularnie rezygnują, gdy czują się pewni, że mogą znaleźć podobną wartość w kontrakcie na otwartym rynku, a to powinno być dla Middleton.

Zanim w czerwcu przeszedł drobną operację artroskopii, aby rozwiązać problem z prawym kolanem, który nękał go przez cały sezon, Middleton wypracował mocne wyniki w ofensywie w pięciu meczach play-off Bucks przeciwko Heat – 23,8 punktu, 6,4 zbiórki i 6,2 asysty na mecz . 34,6 minuty na mecz przy 46,5 procentach rzutów z gry i 40,5 procentach za 3 punkty. Na kort ma wrócić w lipcu na okres przygotowawczy. Jest najlepszym małym napastnikiem na rynku, zgodnie z ocenami Johna Hollingera, a Bucks będą musieli wykazać się konkurencyjnością, aby go zatrzymać. – nienasycony

Co oni mówią

„Oczywiście Chris i Brooke (Lopez) są podstawą tego, co zrobiliśmy, kim jesteśmy” – powiedział Hurst 5 maja.

READ  Czy TNT i NBA naprawdę da się zrobić? Co zrobić z nową umową telewizyjną Amazona?

„Myślę, że bardzo go cenimy teraz iw przyszłości” – dodał. Obaj mają różne decyzje, ale decyzje są przed nimi. Z tymi facetami mamy różne opcje. Jasne jest, że chcemy znaleźć drogę naprzód z tymi ludźmi. Jest tak wiele różnych dróg — rozszerzenie, wybór, wybór, wolna agencja — że w stosownych przypadkach lub w stosownych przypadkach byliśmy zaangażowani w nawigację bezpośrednio z nimi i ich przedstawicielami. Będziemy to robić nadal. Jak to idzie, nie wiem. Ostatecznie żadna z tych decyzji nie jest jednostronna w przypadku tych dwóch mężczyzn. Mamy w tym swoją rolę. Mają w tym swoją rolę. Będziemy nadal z nimi pracować przez to”.

„Jeśli chodzi o mnie, konkurując z nimi przez te wszystkie lata, jestem prawdopodobnie jednym z największych orędowników (Chris i Brooke)”, powiedział Griffin po swojej inauguracyjnej konferencji prasowej 6 czerwca. „Widziałem na własne oczy, jak dobrzy są ci faceci John i ja usiądziemy, ale skontaktowałem się ze wszystkimi facetami”. I byłem zachwycony. To oczywiście duża część tego, co próbujemy zrobić w przyszłości, to ogromne kawałki. Powiedziałeś to w na konferencji prasowej, Giannis jest prawdopodobnie najlepszym graczem na świecie, ale Chris Jr (Holiday) i Brooke, możesz ich zabrać z każdym innym zespołem, są oczywiście numerem jeden. To tylko mówi o wyjątkowych talentach, które mamy w tym lista.”

opowieść w tle

Middleton został wybrany przez Detroit Pistons w drugiej rundzie Draftu NBA 2012. Grał rok w organizacji Detroit, zanim został przejęty przez Bucks. Ostatnie 10 sezonów spędził w Milwaukee.

Middleton rozpoczął 19 z 33 meczów w zeszłym sezonie, średnio 24,3 minuty, i rozpoczął wszystkie pięć posezonowych meczów Milwaukee od eliminacji Heat w pierwszej rundzie.

lektura obowiązkowa

(Zdjęcie: Stacy Revere/Getty Images)