12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

NFL: DEC 18 Giants at Commanders

Sunday Night Football: Wezwania rozpoczynają się przeciwko Chiefs, którzy przegrali 20:12 z Giants

Obrazy Getty’ego

Giants wygrali po raz pierwszy od pięciu tygodni, zajmując szóste miejsce w play-offach NFC. Ich zwycięstwo 20-12 pokonało liderów playoffów, Cowboys, którzy przegrali z Jaguarami wcześniej tego dnia.

Giants mają bilans 8-5-1, podczas gdy liderzy spadli do 7-6-1, ale pozostają na siódmym miejscu w fazie playoff.

Prowadzący strzelili gola na 1:01 przed końcem Briana RobinsonaJednak zasięg 1 jarda Terry’ego McLaurina Został wymieniony za nielegalną formację. Waszyngton miał jeszcze dwie szanse, z których obie były niepełne.

Taylora HynkaZamierzone było czwarte podanie w dół do strefy końcowej Curtisa SamuelaKto ma Darnaya Holmesa owinięty wokół niego bez szans na złapanie piłki. Holmes uniknął ingerencji w podanie na 48 sekund przed końcem, a Giants uciekli z wygraną dwa tygodnie po remisie 20-20.

Nie nazwałby formacji nielegalnej, określając ją jako „zbyt techniczną”, powiedział analityk gramatyki NBC, Terry Macaulay, i nie zgodził się, by nie prosić o ingerencję w podanie.

Liderzy nadal muszą przekonwertować dwupunktową konwersję, aby ją związać.

Po dwupunktowej konwersji w trzeciej kwarcie Heinicke uderzył Samuela w strefie końcowej, ale Jahana Dotsona Był cytowany za ofensywne przeszkadzanie w podaniu za blokowanie Holmesa. (Macaulay zgodził się na to wezwanie.)

Ta noc należała do Waszyngtonu.

Waszyngton objął prowadzenie 3: 0 po pierwszej jeździe tej nocy, ale był to jedyny raz, kiedy prowadzili liderzy. Do przerwy prowadzili 11.

zwyżkowy pośpiech Kyvona Thibodeau Zagrał dla Giants, z 12 wślizgami, trzema wślizgami za przegraną, workiem, wymuszoną fumble i odzyskaniem 1 jarda fumble.

Będę Barkleyem Miał 87 jardów na 18 prowadzących i Daniela Jonesa Poszedł 21 z 32 na 160 jardów.

Liderzy mieli o 99 jardów więcej niż Giants, zyskując 387. Henke był 17 z 29 za 249 jardów i przyłożenie. Spudłował również dwa ruchy, jeden, który Thibodeau wykonał przyłożenie, i jeden na czerwono.

READ  Gwiazda Villarreal opowiada o Lidze Mistrzów, współpracuje z Unai Emery i mierzy się z Liverpoolem

Robinson przebiegł 89 jardów na 12 prowadzących, a Dotson złapał cztery podania na 105 jardów i przyłożenie.