29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Chiefs potrzebują dogrywki, aby pokonać Teksas na drodze do siódmego z rzędu tytułu mistrzowskiego

Chiefs potrzebują dogrywki, aby pokonać Teksas na drodze do siódmego z rzędu tytułu mistrzowskiego

HOUSTON — The Kansas City Chiefs, którzy w ciągu pierwszych 55 lat swojego istnienia nie zdobyli tytułów dywizji jeden po drugim, zdobyli siódme z rzędu mistrzostwo AFC West w niedzielę, pokonując Houston Texans 30-24 w dogrywce. .

Teksas (1-12-1) sprawił, że Chiefs (11-3) byli ciekawi. Houston prowadził 14-13 do przerwy, a Kansas City nie prowadziło aż do dziewięciu minut przed końcem trzeciej kwarty.

Ale przy drugim posiadaniu dogrywki, po fuszerce rozgrywającego z Teksasu Davisa MillsaGłowy biegnące do tyłu Jerricka McKinnona Rzucił się 26 jardów na zwycięskie przyłożenie.

Ich siedem kolejnych tytułów ligowych wiąże Los Angeles Rams (1973-79) z drugą najdłuższą passą w historii NFL. New England Patriots wygrali AFC East w 11 kolejnych sezonach od 2009 do 2019 roku.

Według danych Elias Sports Bureau, Kansas City posiada również najdłużej aktywny tytuł mistrzowski w NFL, NBA, MLB i NHL.

Chiefs ścigają Buffalo Bills (11-3) o pierwsze miejsce w fazie playoff AFC. Najlepszy rozstawiony uzyskuje jedyną przewagę w pierwszej rundzie konferencji i pożegnanie u siebie w Super Bowl. Od tamtej pory Chiefs nie grali w play-offach Patricka Mahomesa Został pierwszym rozgrywającym w 2018 roku.

The Bills mają przewagę nad Chiefs dzięki zwycięstwu 24-20 w Kansas City w 6. tygodniu.

READ  Sinead Farrelly po raz pierwszy pojawia się w Irlandii ponad sześć lat po zakończeniu kariery piłkarskiej