20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

CFBPA w wersji demonstracyjnej EA: Piłkarze z college'u „traktowani jak dzieci”

CFBPA w wersji demonstracyjnej EA: Piłkarze z college'u „traktowani jak dzieci”

EA przywraca futbol uniwersytecki. Obsługuje około 11 000 zawodników futbolu uniwersyteckiego Marne 600 dolarów Za możliwość wykorzystania w produkcji ich nazw, wizerunków i podobizny.

Otrzymują także bezpłatną kopię gry.

Stowarzyszenie College Football Players Association, które w przeszłości namawiało graczy do odrzucenia oferty, w odpowiedzi na tę wiadomość skierowało do X oświadczenie.

„Wiadomość jest taka, że ​​jest to pierwsza zbiorowa umowa licencyjna w historii branży sportowej, która nie obejmuje opłat licencyjnych” – podała grupa na FrontOfficeSports.com. „Gracze CFB zamiast tantiem dostają pieniądze za gry wideo. Sportowcy uprawiający drugi najpopularniejszy sport w Ameryce Są traktowani jak dzieci. Zamiast tego gry wideo [cash]„.

Wielu przyjmie tę ofertę w ciemno, uznając udział w grze za „zaszczyt i przywilej”. to nie jest. Sprzedaż gry, która zapewnia autentyczność i dokładność dzięki wykorzystaniu imion, obrazów i podobizny osób grających w futbol uniwersytecki, jest dla EA zaszczytem i przywilejem.

Jednak władze w EA wiedzą, że wielu graczy rzuci się na równowartość pieniędzy na pizzę. To jest prawdziwy problem. Tak, gracze otrzymają pieniądze bez zastanowienia się nad tym dwa razy. Tak właśnie zachowuje się większość mężczyzn w tym wieku.

To nie oznacza, że ​​jest to prawdą.

Piłkarze uniwersyteccy byli wykorzystywani przez dziesięciolecia. I nadal są. Z punktu widzenia EA 600 dolarów na gracza to wciąż o 600 dolarów więcej na gracza, niż faktycznie płacą im szkoły za grę w futbol uniwersytecki.

READ  Treningi NFL 2023: dzień 1. na żywo, wymierne wyniki: obrońca obrońcy, obrońca obrońcy