26 kwietnia, 2024

Wynik Cowboys vs. Lions: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty i analizy;  Amon Ra Saint Brown ma wstrząśnienie mózgu

Wynik Cowboys vs. Lions: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty i analizy; Amon Ra Saint Brown ma wstrząśnienie mózgu

Jesteśmy w pierwszej połowie między meczem Cowboys i Lions w tygodniu 7, a Dallas prowadzi 6-3 po powrocie Daka Prescotta do składu.

Dallas miał dwie szanse, aby uderzyć piłkę w przyziemienie, tylko po to, aby wykopać kosza z gry z linii 2 jardów w pierwszej. Zmienili także piłkę, gdy Noah Brown wpadł na linię 5 jardów po kopnięciu Prescotta pod koniec drugiej kwarty. Zanim Brown się potknął, linebacker Ezekiel Elliott wydawał się doznać poważnej kontuzji kolana, ale zdołał przejść na linię boczną, a nawet próbował wrócić do gry. Prescott wykonał 9 z 14 podań na 104 jardy w swojej pierwszej akcji od czasu kontuzji kciuka w pierwszym tygodniu.

Detroit zdobyło dwa gole z gry w pierwszej połowie, ale straciło Amona Ra St. Browna w wyniku wstrząsu mózgu podczas drugiego przejazdu w meczu. Jared Goff wyszedł 10 z 12 na 85 jardów, pracując głównie w dolnych obszarach boiska.

Czy w drugiej połowie atak Kowbojów pójdzie na właściwe tory, czy też Lwy odniosą sukces? Odpowiedzi na to pytanie i nie tylko dowiemy się wkrótce. W międzyczasie zamknij nasz blog na żywo przez resztę dnia, ponieważ będziemy Cię aktualizować statystykami, wynikami i funkcjami.

jak oglądać

Data: niedziela 23 października | czas: 13:00 czasu wschodniego
Strona: Stadion AT&T (Arlington, Teksas)
Telewizja: KNB | Strumień: Najważniejszy + (Kliknij tutaj)
Podążać: Aplikacja CBS Sports
Perspektywa: Cowboys -6,5, O/U 48,5 (dzięki uprzejmości Caesars Sportsbook)

READ  Wyniki UFC 276, najważniejsze informacje: Izrael Adesanya pokonuje Jareda Kannonera, aby utrzymać koronę wagi średniej