21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Buccaneers przedłużyli kontrakt Mitcha Kellera na pięć lat

Buccaneers przedłużyli kontrakt Mitcha Kellera na pięć lat

Piraci i prawa ręka Mitcha Kellera Jeff Passan i Kelly McDaniel z ESPN zgodzili się na przedłużenie kontraktu o pięć lat raport. Dla 27-letniego praworęcznego gwarantowane jest 77 milionów dolarów. Według Jasona Mackeya z Pittsburgh Post-Gazette. Wcześniej planowano, że po kampanii w 2025 roku przejdzie do wolnej agencji.

Keller zgodził się już na roczną umowę o wartości 5,4425 miliona dolarów na przyszły sezon, unikając przy tym rozprawy arbitrażowej. Zakładając, że nowy kontrakt zastąpi teraz poprzednią umowę, będzie obowiązywał przez cztery lata i będzie wynosił 71,5575 mln dolarów w postaci nowych pieniędzy. Jest to ściśle powiązane z czteroletnim przedłużeniem umowy o wartości 73,5 miliona dolarów pomiędzy Twins a Pabla Lopeza rok temu. W momencie podpisania umowy Lopez, podobnie jak teraz Keller, miał od czterech do pięciu lat służby w najwyższej lidze.

Keller, wybrany w drugiej rundzie draftu 2014 roku i długoletni czołowy kandydat, przez ostatnie dwa sezony poczynił duże postępy, osiągając ERA na poziomie 4,08 w 353 1/3 rund. Ta silna, ale mało spektakularna era kryje w sobie pewne obiecujące trendy. Sezon 2022 Kellera nabrał tempa, gdy w połowie maja dodał do swojego arsenału szybką piłkę, pomagając odciążyć jego uderzającą szybką piłkę z czterema szwami. Dominował przez pierwsze dwie trzecie sezonu 2023, po czym zasłabł z powodu serii załamań, które rozpoczęły się w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, gdy przeszedł do nowego, wyższego poziomu obciążenia (194 1/3 klatek).

Ten paskudny początek w 2022 r. i podobnie trudny koniec w 2023 r. zamykają 41 startów, co podkreśla przewagę, jakiej oczekują Buccaneers po tym podpisaniu. W swoim najlepszym czasie w karierze wynoszącym 22-23 lata Keller wykonał 240 1/3 rund piłki z 3,25 ERA, wachlując 23,5% swoich przeciwników przy szybkim chodzeniu na poziomie 7,9% i solidnym współczynniku gry po ziemi na poziomie 48,4%.

READ  Źródła - Niedźwiedzie wymieniają rasę Montez na liderów

Nadchodzi więcej.