5 maja, 2024

Otrzymuj najświeższe informacje na temat turnieju hokejowego dziewcząt w Minnesocie

Środa mecze:

Nr 2 Orono 4, Wilmar 1

Nr 3 Dodge County 4, nr 5 Fergus Falls 0

Nr 1 Świętych Aniołów 6, Luverne 1

Nr 4 Warroad 2, nr 5 Proctor/Hermantown 1

(Uwaga: w rankingu uwzględnia się tylko pięć najlepszych drużyn.)

Gra 4 / 22:14

Obrońca tytułu Warroad pokonuje Proctor/Hermantown w dogrywce

Uczeń drugiego roku Warroad, Taylor Reese, strzelił zwycięskiego gola po dogrywce w wygranym 2:1 meczu z Proctor/Hermantown w niedawnym ćwierćfinale turnieju stanowego klasy 1A, który odbył się w środę w Xcel Energy Center.

Numer 5, Taylee Manion z Proctor/Hermantown, zaledwie ósmoklasista, strzelił gola w grze w przewadze na 40 sekund przed końcem gry w regulaminowym czasie i przy pustej bramce Mirage.

Warroad nr 4 (20-8), dwukrotny obrońca tytułu mistrza stanu, również pokonał Proctor/Hermantown 2:1 w pierwszym meczu sezonu. Proctor/Hermantown spadł do 18-9-2.

Dziewiąty gol w sezonie seniorki Sophie Johnson dał Warroad prowadzenie 1:0 po 10:49 pierwszej tercji.

Gra 4 Trzy gwiazdki

Taylor Reese, Wojna: Zdobył hat-tricka w Hockey Day Minnesota i zapewnił zwycięzcę dogrywki w środę.

Tylee Mannion, Warroad: Jako ósmoklasistka strzeliła gola w grze w przewadze na 40 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry i do pustej bramki Proctor/Hermantown.

Payton Rowley, Warroad: Drugi bramkarz obronił 26 razy.

4 mistrzowska gra liczbowa

1: Trener Warroad Dave Marvin zauważył, że środowy start o 20:00 był pierwszym w jego programie w turnieju stanowym.

5: Łyżwiarze z Proctor/Hermantown natychmiast udali się na ławki rezerwowych, pozostawiając wolną drogę do zwycięskiego gola dla Reese’a z Warroad, który wybiegł z pola karnego w poszukiwaniu odkupienia.

Gra 3 / 19:50

Święci Aniołowie wymykają się z Luverne

Holy Angels potrzebowali czasu, aby wyprzedzić upartą drużynę z Luverne w środowym ćwierćfinale Division 1, trzecim meczu dnia rozegranym w Xcel Energy Center.

Jednak najwyżej rozstawione gwiazdy zabłysły w trzeciej kwarcie, strzelając cztery gole w wygranym 6:1 meczu.

READ  Novak Djoković zmierzy się z Daniilem Miedwiediewem w finale mężczyzn US Open

Holy Angels (22-3-3) ustrzeliło hat-tricka od studentki pierwszego roku Belli LaMere, a Luverne (17-11-0) przegrywało na dobre.

Gra 3 Trzy gwiazdki

Bella Lamer, Święci Aniołowie: Zdobyła swojego drugiego hat-tricka w sezonie.

Audrey Garton, Święci Aniołowie: „Święte Anioły” rozpoczęły szybko, zdobywając dwie bramki w pierwszej połowie. to także

Emma Saarlos, Luwerna: Jej zespół po dwóch kwartach przegrywał 27-5, a bramkarz drugiej drużyny utrzymał deficyt Cardinals na poziomie zaledwie 2-0, zanim w ostatniej kwarcie tama pękła.

3 mistrzowska gra liczbowa

10: Zespół Luverne, który po raz szósty wziął udział w turnieju stanowym – piąty z rzędu – przegrał na stadionie St. Paul z wynikiem 0:10. Cardinals po raz czwarty zmierzyli się z rozstawionym z numerem 1 w ćwierćfinale. „Chcemy rywalizować i wygrywać” – powiedział trener Luverne Tony Sandbolt. „Wiemy, że szanse są przeciwko nam. Ale wszyscy sznurujemy narty w taki sam sposób, jak robią to inne zespoły”.

4: Holy Angels strzelili gola w niecałe osiem minut po rozpoczęciu trzeciej tercji, w tym hat-tricka Belli Lamere.

Gra 2 / 15:20

Hrabstwo Dodge zalewa wodospad Fergus

W swoim pierwszym występie w turnieju stanowym rozstawione z numerem 3 Dodge County wykorzystało dwie bramki w drugiej połowie, aby objąć prowadzenie i ostatecznie pokonało Fergus Falls 4:0 w swoim drugim ćwierćfinale klasy 1A, który odbył się w środę.

Starszy napastnik McKenna LaFleur zakończył bezbramkowy remis prawie sześć minut po drugiej tercji, wykorzystując stratę Fergus Falls za siatką. Zespół Otters wybił krążek z przodu, trafiając w kij LaFleur, która szybko strzeliła swojego 14. gola w sezonie.

W drugiej kwarcie Wildcats (22-4-0) zdobyli bramkę po szansach 2 na 1 z neutralnego lodu. Junior Nora Carstensen rzuciła piłkę do studentki pierwszego roku Macy Koch, która zakończyła grę strzałem nadgarstkiem i podwoiła prowadzenie.

Carstensen, najlepszy strzelec Dodge County, na początku trzeciej kwarty powiększył prowadzenie do trzech bramek. Przejęła krążek w pole karne ze środkowego lodu i oddała strzał, który trafił obrońcę Fergus Falls w drodze do siatki. Później, w grze w przewadze, strzeliła swojego 33. gola w sezonie i dała Wildcats prowadzenie 4:0.

READ  Cristiano Ronaldo: Saudyjska Liga Zawodowa jest znacznie lepsza niż Saudyjska Liga Piłkarska

Starsza bramkarzka Anna Jerkas obroniła dla Fergus Falls 26 (15-12-1).

Gra 2 Trzy gwiazdki

Nora Carstensen, hrabstwo Dodge: W trzeciej połowie strzeliła swoje 32. i 33. gola, a także asystowała przy zdobyciu drugiego gola zespołu w meczu.

McKenna LaFleur, hrabstwo Dodge: Otworzył wynik bramką we właściwym miejscu i we właściwym czasie w drugiej kwarcie — był to pierwszy gol w historii stanowych turniejów hokeja dziewcząt w hrabstwie Dodge.

Macy Koch, hrabstwo Dodge: Dwupunktowa gra zakończyła się dobrą okazją 2 na 1, która dała Wildcats prowadzenie 2:0 na drugą połowę.

Kluczowe numery do gry 2

2: Szkoły tworzące dziewczęcą drużynę hokejową hrabstwa Dodge: Casson-Mantorville i Byron.

9: Udał obronę przeciwko młodszej bramkarzce Dodge County, Idzie Huber, co doprowadziło do 10. zwycięstwa w sezonie.

Gra 1 / 12:50

Orono pokonuje Wilmara w pierwszym meczu

Orono, zajmujący drugie miejsce w klasie 1A i ubiegłoroczny wicemistrz stanu, w pierwszej kwarcie wypracował sobie dwubramkowe prowadzenie, po czym w pierwszym meczu dnia zwyciężył 4:1 z nieklasyfikowanym w rankingach Willmarem.

Spartanie (21-6-1) objęli prowadzenie 1:0 w połowie pierwszej kwarty, kiedy studentka drugiego roku Maddie Kimbrel przechwyciła piłkę przy czerwonej linii i oddała strzał wysoko z prawej strony rękawicy, zdobywając 26. gola w sezonie. . W ostatnich 30 sekundach juniorki Zoe Lopez wymusiła stratę w górnym slocie Willmar Zone, wjechała do półkola i strzeliła swojego 24. gola w sezonie, podwajając prowadzenie swojego zespołu.

Orono strzelił gola przy pustej siatce w ostatniej minucie meczu. Willmar spadł do (20-8-0).

Gra 1 Trzy gwiazdki

Annika Fortin, Orono: Strzeliła gola i zaliczyła asystę, dając swojemu zespołowi prowadzenie 3:0.

Zoe Lopez, Orono: Tuż przed pierwszą przerwą Orono podwyższył na 2:0, oddając sześć celnych strzałów.

Erin Ehlers, Willmar: Wykonała 35 obron, co jest jej piątym meczem w sezonie z ponad 30 obronami. Jej siostra bliźniaczka, Lauren, jest koleżanką z drużyny.

READ  Tour de France - Etap 1: NA ŻYWO

Kluczowe numery do gry 1

0: Bramki w grze w przewadze dla Wilmara przy trzech okazjach, Orono w zerowej grze w przewadze.

4: Mecze jeden po drugim po golu najlepszego strzelca Orono, Zoe Lopez.

Informacje o turnieju:

* Oglądaj dzisiejsze mecze za darmo na NSPN.TV. Oto harmonogram i linki do transmisji na żywo. Półfinały i finały odbędą się w sali lekcyjnej. 45.