25 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Cammy prezentuje swoją ulepszoną kombinację chuligańską i 2 supersztuki w nowym materiale z gry Street Fighter 6


Kontynuując trend nowych ujawnień i informacji z tego tygodnia, wygląda na to, że nadszedł czas, aby lepiej przyjrzeć się najnowszemu członkowi podstawowej listy Street Fighter 6.

Firma Capcom właśnie udostępniła nowy materiał z rozgrywki Cammy White, pokazujący ulepszone opcje Hooligan Combination oraz 2 supersztuki.

Jak wcześniej ujawniono w informacjach, które pojawiły się w ostatnim zwiastunie SF6, Cammy może teraz uderzyć Kombinacją Hooligana, co powoduje niewielkie opóźnienie, ale także wzmacnia/zmienia efekty jej kolejnych ataków.


Nowe nagranie pokazuje, jak naładowany Fatal Leg Twister wyrzuca przeciwnika w powietrze i pozostawia go otwartego na rozszerzenie kombinacji Spiral Arrow i być może innych specjalnych.


Mamy też 2 jej supersztuki, których nie uwzględniono w pierwszym ujawnionym zwiastunie, a jedną z nich był klasyczny Spin Drive Smasher z Super Street Fighter 2 Turbo.


Nie jesteśmy pewni, czy pierwszy Super w nowej grze ma bezpośrednie wcielenie w poprzednich grach, ale wygląda podobnie do początku Killer Bee Assault ze Street Fighter Alpha 3 i Cross Stinger Assault ze Street Fighter 5.


Biorąc pod uwagę, że robi to po Overdrive Spiral Arrow, supersztuka Cammy poziomu 2 wygląda tak, jakby ruch był wykonywany w powietrzu, co może również działać jako ekspander kombinacji.


Potwierdza również, że Cammy będzie jedną z niewielu postaci w początkowym składzie SF6, która ma dostęp do co najmniej 4 supersztuki, odkąd widzieliśmy już jej poziom 3 i odniesienie do filmu Street Fighter 2.Nowe nagranie pojawia się po tym, jak Capcom pokazał podobne renderingi dla Zangiefa i Lily, więc do tej pory przynajmniej widzieliśmy każdą postać SF6 poza ich ujawnionymi zwiastunami, chociaż wciąż jest wiele rzeczy, których jeszcze się nie nauczyliśmy.

READ  Władca Pierścieni, prawa do Hobbita sprzedane grupie Embracer