27 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Cammy prezentuje swoją ulepszoną kombinację chuligańską i 2 supersztuki w nowym materiale z gry Street Fighter 6

Cammy prezentuje swoją ulepszoną kombinację chuligańską i 2 supersztuki w nowym materiale z gry Street Fighter 6


Kontynuując trend nowych ujawnień i informacji z tego tygodnia, wygląda na to, że nadszedł czas, aby lepiej przyjrzeć się najnowszemu członkowi podstawowej listy Street Fighter 6.

Firma Capcom właśnie udostępniła nowy materiał z rozgrywki Cammy White, pokazujący ulepszone opcje Hooligan Combination oraz 2 supersztuki.

Jak wcześniej ujawniono w informacjach, które pojawiły się w ostatnim zwiastunie SF6, Cammy może teraz uderzyć Kombinacją Hooligana, co powoduje niewielkie opóźnienie, ale także wzmacnia/zmienia efekty jej kolejnych ataków.


Nowe nagranie pokazuje, jak naładowany Fatal Leg Twister wyrzuca przeciwnika w powietrze i pozostawia go otwartego na rozszerzenie kombinacji Spiral Arrow i być może innych specjalnych.


Mamy też 2 jej supersztuki, których nie uwzględniono w pierwszym ujawnionym zwiastunie, a jedną z nich był klasyczny Spin Drive Smasher z Super Street Fighter 2 Turbo.


Nie jesteśmy pewni, czy pierwszy Super w nowej grze ma bezpośrednie wcielenie w poprzednich grach, ale wygląda podobnie do początku Killer Bee Assault ze Street Fighter Alpha 3 i Cross Stinger Assault ze Street Fighter 5.


Biorąc pod uwagę, że robi to po Overdrive Spiral Arrow, supersztuka Cammy poziomu 2 wygląda tak, jakby ruch był wykonywany w powietrzu, co może również działać jako ekspander kombinacji.


Potwierdza również, że Cammy będzie jedną z niewielu postaci w początkowym składzie SF6, która ma dostęp do co najmniej 4 supersztuki, odkąd widzieliśmy już jej poziom 3 i odniesienie do filmu Street Fighter 2.Nowe nagranie pojawia się po tym, jak Capcom pokazał podobne renderingi dla Zangiefa i Lily, więc do tej pory przynajmniej widzieliśmy każdą postać SF6 poza ich ujawnionymi zwiastunami, chociaż wciąż jest wiele rzeczy, których jeszcze się nie nauczyliśmy.

READ  Deweloper Baldur's Gate 3 „zmienia sposób wdrażania poprawek” po wycofaniu poprawki