15 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

The Magseeker: A League of Legends Story zadebiutuje 18 kwietnia

The Magseeker: A League of Legends Story zadebiutuje 18 kwietnia

RPG akcji Łowca magów: historia League of Legends PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC zostaną uruchomione na różnych platformach paraI Epicki sklep z gramiI gog Premiera 18 kwietnia za 29,99 USD, ogłosili wydawca Riot Forge i deweloper Digital Sun.

fizyczny Edycja Kolekcjonerska Będzie również dostępny w cenie 169,99 USD, która obejmuje figurkę Sylasa, artbook, luksusowy druk artystyczny, twardą okładkę komiksu Lux Comic Special Edition, przypinki Sylasa i Lux oraz ścieżkę dźwiękową, a wszystko to mieści się w ekskluzywnym, niestandardowym pudełku.

Oto przegląd gry na stronach jej sklepu:

NA

Opracowany przez Digital Sun, twórców światło księżycaI Łowca magów: historia League of Legends Jest to gra fabularna, której akcja toczy się w liga legend istnienie. W Królestwie Demacii Poszukiwacze Magów mają moc uciskania obywateli za pomocą magii w imię porządku publicznego – poprzez rekrutację i indoktrynację, więzienie lub zmuszanie do ukrywania się.

Graj jako Sylas, kradnący magię czarodziej, który właśnie został uwolniony z niesprawiedliwej niewoli z rąk łowców magów. Używając łańcuchów, które kiedyś cię krępowały, musisz uwolnić swoją ojczyznę od tyranii, po jednym Magiskerze na raz.

Czas odblokować magię.

Kluczowe cechy

  • magiczne polecenie Magia jest wszędzie, także na polu bitwy. Od palących płomieni po śmiercionośny lód, opanuj różnorodne zaklęcia i dostosuj swój unikalny styl gry. Wymachuj łańcuchami i używaj magii przeciwko wrogom lub uderzaj ich pięściami – wybór należy do ciebie.
  • Zrób rewolucję Demacia jest gotowa na rewolucję, ale czy sprostasz wyzwaniu, jakim będzie jej przewodzenie? Twoim zadaniem jest znalezienie magów w całej krainie i zwerbowanie ich do swojej sprawy. Wykorzystaj moc swojej rosnącej armii, aby ulepszać swoją bazę i odblokowywać unikalne zdolności.
  • Stwórz swoje dziedzictwo – Widzisz czarownice jako przestępców, ale nie wszyscy są gotowi na prawdę. Walcz z potężnymi wrogami i sprzymierz się z niezapomnianymi sojusznikami, niezależnie od tego, czy są nowi, czy starzy. Tylko ty możesz odkryć zakopane sekrety przeszłości Demacii i wykorzystać je, by zmienić bieg jej przyszłości.

Obejrzyj nowy zwiastun i materiał z gry poniżej. Zobacz nowy zestaw zrzutów ekranu w Galerii.

READ  CEO Take-Two sceptycznie nastawiony do Metaverses, bezwartościowej cyfrowej krainy

zwiastun gry

odtwarzać klipy