19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Call of Duty: Black Ops 6 będzie dostępne na konsolach poprzedniej generacji, na podstawie ujawnionych szczegółów zamówienia w przedsprzedaży

Call of Duty: Black Ops 6 będzie dostępne na konsolach poprzedniej generacji, na podstawie ujawnionych szczegółów zamówienia w przedsprzedaży

Call of Duty: Black Ops 6 może pojawić się na konsolach poprzedniej generacji, jeśli wierzyć nowym wyciekom.

Obraz udostępniony dziś wcześniej przez użytkownika Reddit (via Charliego Intela) ujawnia informacje, które wydają się być informacjami dotyczącymi zamówienia przedpremierowego GameStop na tegoroczną grę Call of Duty. Na obrazku widać także opcje dla PlayStation 5 i Xbox Series S, w szczególności PS4, znajdują się na liście wersji dostępnych do zakupu.

Jeśli obraz jest dokładny, oznacza to, że Black Ops 6 będzie dostępny na konsoli, która pierwotnie została wydana w 2013 roku.

Gry wewnętrzne Jego źródła podają, że udało im się zweryfikować obraz, co sugeruje, że Call of Duty: Black Ops 6 trafi na konsole poprzedniej generacji. Warto zaznaczyć, że na obrazku nie ma wzmianki o Xboksie One, ale serwis dodaje, że o Xbox Series Tymczasem właściciel Activision, Microsoft, podpisał umowę w 2022 roku, która to umożliwi Dostarczanie tytułów Call of Duty na konsole Nintendo przez co najmniej 10 lat. Nintendo Switch może zostać wykluczone w tym roku, ale Insider Gaming dodaje, że zaczną pojawiać się wpisy dotyczące Nintendo Switch, o którym od dawna krążyły plotki. Switch 2, kiedy zostanie wreszcie wydany.

O Call of Duty: Black Ops 6 dowiemy się wiele, gdy Microsoft zaprezentuje jego premierę Xbox Game Show 9 czerwca 2024 r. Po zakończeniu głównego wydarzenia wyemitowany zostanie program poświęcony najnowszej odsłonie serii strzelanek FPS. Podobnie jak w przypadku wszystkich niepotwierdzonych wczesnych szczegółów, najlepiej poczekać na oficjalne ogłoszenie o istnieniu wersji na PS4 i Xbox One, zanim zaczniesz robić sobie nadzieje, więc pamiętaj, aby podchodzić do wszystkiego z przymrużeniem oka, dopóki Activision nie udostępni więcej.

READ  Następną grą Google mogą być minigry YouTube

Call of Duty: Black Ops 6 nie ma daty premiery, ale oczekuje się, że premiera odbędzie się jesienią tego roku. Więcej możesz sprawdzić Każdy zwiastun, jaki do tej pory widzieliśmy. Możesz także zapoznać się z naszymi recenzjami Call of Duty: Modern Warfare 3 z 2023 roku, które ukazało się także na konsolach poprzedniej generacji. Kampanii przyznaliśmy ocenę 4/10, a trybowi wieloosobowemu – 6/10.

Michael Cribb jest niezależnym współpracownikiem IGN. Zaczął pisać dla branży w 2017 roku i jest najbardziej znany ze swojej pracy w takich sklepach jak The Pitch, The Escapist, OnlySP i Gameranx.

Koniecznie śledź go na Twitterze @MikeCripe.