16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Brytyjski tabloid chwali polskie nadmorskie destynacje – sekcja anglojęzyczna

Brytyjski tabloid chwali polskie nadmorskie destynacje – sekcja anglojęzyczna

„Jeśli szukasz tanich wakacji na plaży w tym roku, jest miejsce w Europie, o którym mogłeś wcześniej nie myśleć – i jest ono bardziej dostępne niż myślisz” – donosił brytyjski tabloid w weekend.

Wymieniono w nim takie miejsca, jak Półwysep Helski, 35-kilometrowa mierzeja w północnej Polsce, która oddziela Zatokę Pucką od otwartego Morza Bałtyckiego.

słońce Niektórzy brytyjscy plażowicze powiedzieli, że to miejsce jest „rajem na ziemi”.

„Piękne, niezatłoczone, piaszczyste plaże otoczone gęstymi lasami to idealne miejsce na wspaniałą jednodniową wycieczkę z Gdańska” — cytuje jeden z użytkowników serwisu TripAdvisor.

„piekło w niebie”

Inny powiedział: „Niebiańskie piekło – jedne z najdłuższych i najpiękniejszych plaż w Europie”.

słońce Dodatkowe atrakcje półwyspu, takie jak duże wydmy i gęste lasy wokół niego, sprawiają, że trekking jest obowiązkowym punktem programu dla turystów.

„Półwysep jest usiany uroczymi wioskami rybackimi oraz restauracjami i kawiarniami serwującymi świeże owoce morza” – napisano.

Najlepsza część wizyty piekła, krok po kroku słońce„Tak tanio jest się tam dostać z lotami w jedną stronę już od 15 funtów”.

„Z Londynu zarówno WizzAir, jak i Ryanair obsługują dwa loty dziennie na polskie lotnisko im. Lecha Wałęsy, godzinę jazdy od Półwyspu Helskiego” – przypomniał brytyjskim wczasowiczom tabloid.

Harry Potter Bar w Gdańsku

W innym niedawnym raporcie słońce Opowiedział swoim czytelnikom o ukrytym potencjale turystycznym Polski”Noc w stylu Hogwartu w barze poświęconym wszystkim Potterom” W nadbałtyckim Gdańsku.

Wezwał fanów Harry’ego Pottera do rozpoczęcia planowania podróży do lokalizacji Felixa Felice, która, jak stwierdzono, była „całkowicie udekorowana towarami Pottera, dzięki czemu każdy fan czuł się jak w domu podczas wizyty”.

„Wszystkie napoje zostały nazwane na cześć mikstur znalezionych w książkach i filmach o Potterze, eliksirze Wolfsbane, Napoju rozpaczy i oczywiście Felix Felicis, drinku o tej samej nazwie – zwanym także Liquid Fortune”. słońce zgłoszone.

READ  General kupuje nieruchomość w Polsce dla ogólnoeuropejskiego funduszu logistycznego | Aktualności

Zauważono, że bar sprzedaje czekoladowe kadzie dla dzieci i starszych fanów w ciągu dnia. Piwo Kremowe, „The Magiczna mikstura, która nie zawiera alkoholu” kosztuje około 3,80 funta.

(m/g)

Źródło: thesun.co.uk, wp.pl